NoEx vs H

  • Autor subiect DeletedUser39667
  • Data de început

DeletedUser39667

A inceput si razboiu asta mutl dorit de H,mai ales de D4alicious.. :)) !
Spor la sate !
 

DeletedUser

Succes ambelor tabere sa speram ca acest razboi nu se va termina ca lelelalte 2 din acea zona.
 

DeletedUser21870

Parte 1:
Triburi: [H], [HA], [HAC]
Parte 2:
Triburi: NoEx, NoExA

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 6,866
Tabăra 2: 2,825
Diferență: 4,041

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 37
Tabăra 2: 14
Diferență: 23

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 35,654,415
Tabăra 2: 10,840,038
Diferență: 24,814,377

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 293,439
Tabăra 2: 129,903
Diferență: 163,536

chart
 

DeletedUser21870

Succes ambelor tabere sa speram ca acest razboi nu se va termina ca lelelalte 2 din acea zona.

nu fii rau.H este un virus.din pacate pt L22 inca nu s-a descoperit vaccinul....si cu cat trece timpul tot mai multi playeri vor fi infectati....ei sau satele lor::D:D:D
 

DeletedUser

Mr. Nobody a fost concediat pentru ca strica statistica rusinica....
 

DeletedUser

sub mai multe... un lucru e sigur iti sunt coleg...

am crescut multe conturi si le-am dat la prietenii ce aveau nevoie de ele si mi l-am pastrat pe cel mai frumos...

totusi rusinica....
 

DeletedUser

nu ca zici dupaia ca sunt spion... un lucru iti zic... fac parte din noi recruti mai putin de 2 saptamani la voi....
 

DeletedUser34150

Poate nu eşti dar tenta de spion tot ai :))
Totuşi aştept PM
 

DeletedUser

imi pare rau... dar vreau sa raman anonim... nu am un cazier prea curat si multi ma cunosc de pe alte lumi , unde nu am fost prea cuminte pe unde am trecut...
 

DeletedUser

imi pare rau... dar vreau sa raman anonim... nu am un cazier prea curat si multi ma cunosc de pe alte lumi , unde nu am fost prea cuminte pe unde am trecut...

dap...papagali ca tine macar aici pe joc pot face pe BATMANii...insa pt putin timp...odata si odata tot te infunzi :D
 

DeletedUser

dap...papagali ca tine macar aici pe joc pot face pe BATMANii...insa pt putin timp...odata si odata tot te infunzi :D

pai ce pot spune te bagi singur in seama... pe toate lumilepe care am jucat am jucat numai si numai pentru prieteni... nu m-a interesat diplomatia triburilor noastre.... prietenia mai presus de toate....
 

DeletedUser

asa este,dar asta nu te impinge sa devii spion pt diverse triburi...de ce nu alegi un trib in care iti sunt toti prietenii :D e mai simplu....
 

DeletedUser

May dominicule ..

Nu cred că pe cineva interesează trecutul tău : ))
Dacă te face cineva papagal înseamnă că eşti ..
Eu sunt mândru de tine că îţi dai silinţa :eek: şi interesul, dacă tu eşti .. nu vreau să te jignesc : )) asta e altă problemă ..

imi pare rau... dar vreau sa raman anonim... nu am un cazier prea curat si multi ma cunosc de pe alte lumi , unde nu am fost prea cuminte pe unde am trecut...

Am râs încontinu la fraza asta : )) ce să zic frate eşti tare !

ps, se da şi premiu de Mascota externului ? aş dori să-l încoronez pe domnul dominik = )))))))))
 

DeletedUser

acum hai sa ** de razboi.... H vs Noex ... Marele trib H realizat din peste 5 fuziuni ajunge sa concedieze omaneni care pierd sate numai ca le strinca statisticile...

diferenta acum este de vreo 17 sate tinand cont ca ei au 80 mil de pct si noex 25
 
Sus