nu se poate :(((

  • Autor subiect DeletedUser370
  • Data de început

DeletedUser370

Lumea 7

"Trupa de atac trebuie să fie compusă din cel puţin 10 locuitori."


Ce rost are sa fie aceasta setare? :(((
Mie mi se pare ca tine jucatorii in loc. mai incolo iar o sa fie nevoie sa trimiti minim 104 populatie intr-un fake...

un om, mai cu experienta decat mine....imi poate explica si mie care e avantajul? admin, neadmin....nu conteaza. dar ce ofera setarea asta in plus? cu ce este jocul mai frumos?

mie personal, mi se pare ca ia din frumusetea jocului. din cauza acestei setari, eu de multe ori renunt la fake-uri. ce rost are sa-mi omor 104 populatie?

pur si simplu, pe L3, unde joc, nu pot face mare lucru cu fake-urile. NU POTI DA FAKE DIN SAT DE ATAC!!!!!!!!! decat 2-3...ca dupa aceea se poate simti la atac. unde mai este strategia? unde mai este acea inducere in eroare a adversarului? ca trimiti fake din sat de defence? Intr-o lupta mai serioasa...la 5-6 sate, adversarul poate sa-ti stie destul de usor satele. mai ales daca sunteti apropiati si nu e prima data cand il ataci. cum il mai induci in eroare? te rogi sa fie noob si sa nu-si pastreze niste rapoarte acolo? sau cum?

da-ti-va si voi cu parerea...eu as zice ca aceasta setare trebuie scoasa pe viitoarele lumi.
 
Sus