O calmam?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

In N topicuri si N posturi se tot discuta de TLD.
Recapitulam pe scurt?

TLD a fost cel mai bun (fals, nu e un om perfect si nici un numar de oameni)


TLD a fost bun (corect)

TLD a facut istorie (mai mult sau mai putin..)

Parerea mea si cred ca a multora, TLD a avut jucatori foarte buni,poate chiar unii cei mai buni de pe L1 in felul lor.
Ok, TLD sa dus, se considera ca e gata,pt ce mai discutati de ei?
Odata ce ceva sa dus asa ramane,DUS.
Rockgirl? haideti sa o rugam toti sa nu mai posteze ca fiind un "l33t / 31337"

@Rockgirl, bravo , ai cunoscut multi jucatori buni sau slabi, ai cunoscut legende , ai cunoscut mult pe L1 si inca cunosti, cu majoritatea esti amica,ok , gata , sanatate, oprestete, ia o pauza, get a life fa ceva.
Am inteles toti asta si nu e nevoie sa iti strici pieptisorul stigand si afirmand pana in mormant ca TLD e asa , TLD e altfel , TLD a fost asa.
Stim fiecare cate ceva (bun sau rau) si atata ne trebuie , nu sustinatori post mortem.
Ne saturi pe zi ce trece cu posturile tale care au tot timpul acelasi continut.
Respecta comunitatea asta si fii diversificata , multumesc.
PS: te rog eu personal inceteaza a te mai da experta jocului, ai o oarecare tenta de aroganta cand lasi cate un post,parca ai luptat alaturi de cei mai buni, sau cu cei mai buni.

Acest post nu este o intentie de jignire
 

DeletedUser

de ce nu te uiti cine a redeschis vechi topicuri?era tld-ist? nu era!!chiar vorbesti degeaba.....nu am facut decat sa raspund unora care isi dau cu parerea despre lucruri care ii depasesc
acum,alte nelamuriri:

1.TLD nu era perfect,nimeni nu e
2.TLD a fost cel mai bun trib de pe l1-scurt pe 2
3.intr-adevar nici eu nu stiu de ce rockgirl vorbeste asa mult despre TLD mai ales ca ea a fost concediata chiar de mine din trib pe motive intemeiate.....stiu ca tot incerca sa revina dar out means out!
 

DeletedUser

de ce nu te uiti cine a redeschis vechi topicuri?era tld-ist? nu era!!chiar vorbesti degeaba.....nu am facut decat sa raspund unora care isi dau cu parerea despre lucruri care ii depasesc
acum,alte nelamuriri:

1.TLD nu era perfect,nimeni nu e
2.TLD a fost cel mai bun trib de pe l1-scurt pe 2
3.intr-adevar nici eu nu stiu de ce rockgirl vorbeste asa mult despre TLD mai ales ca ea a fost concediata chiar de mine din trib pe motive intemeiate.....stiu ca tot incerca sa revina dar out means out!

Pai e gen ceva copilas mic denala, "haaaaiiii , eu vleauuuuu" ... patetic.
Imi mentin afirmatia : Get a life
 

DeletedUser

Costi nu era vorba de tine :))) sau de TLD :)
este vorba de teo ..

stiu,mi-am dat seama de aia am dat si explicatia
eu sunt de acord cu entech,mortii cu mortii si vii cu vii......eu voi vorbi de TLD doar cand mai apare cate unul si comenteaza de genul:"erau praf",in rest e corect,trebuie sa vedem viitorul
 

DeletedUser1969

na si-a dat delete la contul de pe forum ...esti multumit cel cu 0 pct?
apropo nu ma cauta ca nu mai joc de mult pe lumea 1....dar nu uita TLD a fost TLD...si daca nu se destrama nu il dobora nimeni...
 

DeletedUser

acest topic nu este jignire? bueeei...ma faci sa rad..."o calmam?" mie mi se pare atac direct...si care ma rog va este problema daca cuiva i'a ramas in suflet un singur trib? va roade gelozia? :)))

@flame...oi fi avut tu motive intemeiate sa "o dai afara"...dar mai bine tine'le pentru tine ca nu te'a intrebat nimeni...ce vreti d'acuma? proces? mergem la tribunal? pentru?

@domnu cu topicu...acelasi idem...get a life!
 

DeletedUser

Din pct meu de vedere, nu e usor de gasit o varianta corecta dintre opiniile anterioare, insa un lucru pot spune ca e clar: prea multa frustrare la mijloc, incepand chiar cu denumirea topicului.

1. E un joc in care vreau sa pot vorbi ce vreau, in limitele admise de regulament (nu s-a incalcat nimic aici, cineva a vorbit in "politica si propaganda" despre un fost trib din L1).

2. Cand pe forum se depaseste o limita si cineva are o fixatie asupra unui subiect, si chiar daca lumea ii zice "bine, am inteles", persoana continua, nu e ok. Se poate deschide un topic separat ptr asta, daca omul tine mortis, cum a facut de exemplu Shukru mai demult, cand a vrut sa-si aduca aminte de colegii din GD.
 

DeletedUser

acest topic nu este jignire? bueeei...ma faci sa rad..."o calmam?" mie mi se pare atac direct...si care ma rog va este problema daca cuiva i'a ramas in suflet un singur trib? va roade gelozia? :)))

@flame...oi fi avut tu motive intemeiate sa "o dai afara"...dar mai bine tine'le pentru tine ca nu te'a intrebat nimeni...ce vreti d'acuma? proces? mergem la tribunal? pentru?

@domnu cu topicu...acelasi idem...get a life!

Eu am life, o persoana care din 10 cuvinte 5 sunt despre TLD , nu are ;)
 

DeletedUser

Thread care conduce spre atacuri la persoana.
Punctul principal al temei a fost atins.

Thread inchis.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus