O dezbatere pentru dezmortirea L1

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Nu exista "bile galbene si rosii ", exista doar tinte nedescoperite inca ;)
 

DeletedUser

poti sa ai si toate conturile in academie pe galben si rosu :)), dak nu e in stare nimeni sa ii atace inseamna ca isi fac treaba nu? :))
 

DeletedUser2154

uneori e chiar ciudat sa spargi trupe pe colegi...eu cred ca ultimele 50 de sate numai asa le am luate
 

DeletedUser

rest oare tii se pare ,ca in cdac sunt 744 si in =tld= sunt 170 ,oare iti spune ceva diferenta de membri ?e ceva normal in cdac sa fiu mai multii inactivi
 

DeletedUser

rock,eu ma referaem la alceva si nu era vorba de trib mamut sau nu ,dar na....hai sa ne bagam si noi in seama:)
 

DeletedUser

cand esti in mijlocul tribului tau ce sa cuceresti???Decat sate de barbari si jucatori inactivi!!!:rolleyes:

cand esti in mijlocul tribului tau ceri 2 -3 sate pe front pt nobili, atacurile le dai de la 96 de ore cu berbeci sau cat faci tu pana pe front, si nobilii ii dai de aproape, te ajuta si tribu un pic si dupa ce iti faci 20-30 de sate pe frontul inamic poti spune ca nu mai esti in mijlocul tribului nu? Bine depinde si la ce fel de nivel de joc discutam aici :)
 

DeletedUser

Front cu cine ? :confused: Atata timp cat harta e albastra si nu exista razboi ... :confused:
 

DeletedUser

man eu raspundeam la on in situatii generale, el intreba ce faci dak esti in mijlocu tribului? Front e vina voastra care spuneti ca nu aveti, nu pot eu sa va fac front voua, vi-l faceti singuri :)
 

DeletedUser

Ba da ... poti sa ne faci tu front noua ;)
Ia declara un razboi mic acolo ,sa vezi cum te trezesti cu vecini noi pe front :))



Din pacate pentru unii, din fericire pentru majoritatea ... niciodata nu m-am ocupat eu, in triburile prin care am umblat, de diplomatie.
 

DeletedUser

man eu inca mai am front, eu nu m-am plans ca nu am front, cand nu voi mai avea o sa imi fac altu, si tu nu stiu nici din ce trib esti nici unde esti pe harta, te intalnesc doar pe forum. Cine se plange de front sa isi faca singur, dak ma platesti cu ceva iti fac eu atunci , dak mie nu imi iese nimic nu imi bat capul degeaba :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus