O intrebare pt admini.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Am cont premium pe Lumea 3 si din cauza lipsei de timp as vrea sa joc doar pe lumea 4 .....asa ca as vrea sa stiu daca se poate muta contul premium de pe lumea 3 pe lumea 4....
Multumesc pt intelegere!
 

DeletedUser

Nu kred k e posibil. Asa toata lumea ar juka bine doar pe o lume, pe celelalte doar ar ajunge pana la 500 pct k sa primeaska cont premium si apoi ar da inceput nou si ar repeta procedeul...
 

DeletedUser184

contul premium deja activat nu poate fi transferat catre o alta lume, insa punctele deja existente si neutilizate da pot fi transferate.
 

DeletedUser

Greasemonkey - script

Poate fi utilizat add-on-ul Greasemonkey pt browser-ul Mozilla Fierfox? Cel putin daca am cont premium activat..il pot folosi?
 

DeletedUser

Orice script, sau add-on care ofera facilitati de cont premium este absolut interzis. Si atata timp cat este interzis pentru cei fara cont premium, este interzis si celor care detin cont premium activat.
 

DeletedUser

Orice script, sau add-on care ofera facilitati de cont premium este absolut interzis. Si atata timp cat este interzis pentru cei fara cont premium, este interzis si celor care detin cont premium activat.

care este sanctiunea??:confused:
 

DeletedUser184

utilizarea de scripturi interzise duce la inchiderea contului in cauza si daca acele scripturi automatizeaza un atac de exemplu se poate avansa la interzicerea jucatorului in cauza pe toate serverele de pe .ro
 

DeletedUser

nu de scripturi de atac...de scripturi de ex care iti maresc harta sau chestii destea:rolleyes:... si mai am o intrebare...un conducator (fara drept de intemeietor) poate lua drepturile conducatorului(care are drept de intemeietor):)
 

DeletedUser

Nu este cazul. Este suficient ca ti s-a spus ca putem depista aceste scripturi.
 

DeletedUser787

Rumi ... totushi mie chiar nimeni nu vrea sa imi raspunda la mesaje, topicuri shi asha mai departe ?
 

DeletedUser

Rumi ... totushi mie chiar nimeni nu vrea sa imi raspunda la mesaje, topicuri shi asha mai departe ?

6.4. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice incercare de a deschide o discutie pe aceasta tema pe forum va fi considerata infractiune si pedepsita cu un avertisment.

Exceptie de la regula face o discutie la modul general, fara absolut nici o referire la o anumita persoana (membru al forumului, moderator sau admin) si/sau sanctiune primita. Aluziile de orice fel sunt de asemenea interzise.

Deschide un alt ticket in care sa anunti exact data de blocare si toate discutiile avute de pana acum.


ca sa detaliez eu un pic... Noisette , el e blocat de o sapt jumate si nimeni nu ii raspunde... pe lumea 1 :)

Domnisoara "avocat", conform regulamentului, fiecare caz se discuta DOAR cu jucatorul direct implicat.Si asta, NU pe forum.
 

DeletedUser

adevarul e k nu are cum vreun admini sa'si dea seama k folosesti un add...atat timp cat e vorba doar de greasemonkey...zic eu...:D

ma contrazice cineva? :p

Da, te contrazic 100%. Se poate afla daca un jucator foloseste scripturi interizse.Pedeapsa, ai aflat-o.
Alte detalii nu sunt necesare.

Topic inchis.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus