o intrebare

DeletedUser6558

As vrea sa stiu, DHBM de pe L8 are vreo legatura cu DHBM de pe L5?
 

DeletedUser1195

Cu siguranta e acelasi jucator.Un nick odata inscris nu poate fi folosit de altcineva.Iar fiecare jucator poate juca cu acelasi nick in oricare dintre lumile triburilor,chiar in toate daca il tin puterile.:)
 

DeletedUser8715

el se referea la tribul DHBM...
nu cred ca sunt aceeasi...
 

DeletedUser

TRX de pe L4 este aproximativ 187 de pe L8... cu cativa jucatori buni in plus, si cu foarte multi jucatori buni in minus :)
 

DeletedUser

nu inteleg dc ar face cnv un TRX aici:confused:...ma refer ca cei de-akolo sunt deja aici dar sub alta denumire...parerea mea ca baietii astia de aici ori idolatrizeaza TRX:D ori au multa lipsa de imaginatie:rolleyes:
 

DeletedUser8914

reee

TRX de pe L4 este aproximativ 187 de pe L8... cu cativa jucatori buni in plus, si cu foarte multi jucatori buni in minus :)


voi aveti vreo treaba cu l4 ? aia care tot postati aiurea ?...

MCBecks - conduce trx-u sau daca nu ma insel la si infiintat ( hantzu here )
nu se poate spune ca 187 este trx ca daca ar fii ... si-ar pune numele trx:) simplu
 

DeletedUser15140

are dreptate 187 nu este trx daca ar fi ar trebuie sa fie la fel numele
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

damn ... de la DHBM la trx eu cred k e cale lunga!

Nu i`ati mai raspuns omului! [cei care stiu raspunsul!]
 

DeletedUser

nobilii

vreau sa intreb ceva am facut recent o generatie de nobili si in timp ce am facut mai am batut un taler si acum nu-mi mai apare talerul sa mai fac o generatie. de ce?
 

DeletedUser

pt fiecare generatie trebuie sa bati cu un taler mai mult
de ex
pt prima - 1
pt a 2a - 2
si tot asea :)
 

DeletedUser14376

nimeni de la meteo pe aici....???

de ce nu ninge la Timisoaraa:(:(???

":)):)):))'

Ceea ce faceti dumneavostra se cheama spam si se sanctioneaza ca atare conform 2.2:
Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
Daca doresti sa afli raspunsul la intrebarea "de ce ninge?" iti recomand "meteo" sau pe site-urile specializate
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pt fiecare generatie trebuie sa bati cu un taler mai mult
de ex
pt prima - 1
pt a 2a - 2
si tot asea :)

asta e raspunsul corect , si inca o "*"

* daca pierzi un sat nu mai trebuie sa bati taleri, poti face nobil direct
ex: daca pierzi un sat poti face un nobil desi inainte nu puteai, etc
 

DeletedUser

Corect Lovekriss. Adica ai pierdut un sat automat nobilul ti-a revenit in trezorerie si asteapta sa il creezi. :)

Consider ca acest topic a deviat de la discutia initiala si probabil va deveni o zona de spam.
 
Sus