O lume cucerita complet nu se inchide

  • Autor subiect DeletedUser26795
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser26795

Dragi jucatori,

tin sa va aduc in atentie faptul ca desi tribul B-SEA din care fac parte a cucerit complet toate satele de pe Lumea 15 , organizatorii jocului nu vor sa inchida lumea pe motiv ca nu e toata harta plina cu sate!!!

deci daca cumva va ganditi sa incercati sa inchideti o lume eu zic sa abandonati ideea deoarece de pe la L10 incoace nu mai exista si nici nu vor mai exista lumi pe care sa se completeze toata harta cu sate dintr-un motiv evident: nu mai sunt jucatori noi !

astept parerile si mesajele voastre de sustinere.

avem nevoie de ele pentru a-i determina pe cei care organizeaza acest joc sa fie corecti si sa admita ca inchiderea unei lumi nu poate fi conditionata de completarea ei cu sute de mii de jucatori noi!

Va multumesc!
 

DeletedUser

Harta e 99% a tribului B-SEA si sunt maxim 100 jucatori activi asa ca ar mai fi 3 variante

1.Impartiti harta din nou si faceti razboi intre voi

2.Dati stergere in masa.

3.Nu mai activati nimeni cont premiu si o vor inchide de nevoie fiind o lume neprofitabila
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
La un asemenea raspuns din partea adminilor eu as fi dat urmatoarea replica : aduceti voi jucatori noi pe server. Mi se pare cea mai mare aberatie acest refuz de a va inchide lumea !
 

DeletedUser

chiar e o aberatie...eu unul nici nu as mai cumpara CP acolo, ce sa fac sa bag banii in joc doar de dragul de a intra pe cont si a-mi bate taleri?!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus