O lume fara sitter

  • Autor subiect DeletedUser27945
  • Data de început

DeletedUser

pai si daca tu maine pleci in vacanta,si se apuca astia sa te atace ce faci?

ca nu merge modul de dormit,in cazul inh care zici tu.

Parerea mea,lasati pe cei de la INNO sa gaseasca idei,voi jucati...care stiti
 

DeletedUser

Eu as propune ca acele 60/120 zile in care poti sa ai sitter sa se schimbe cu 60/120 zile in care sa poti activa modul de dormit.Cu alte cuvinte,cand lipsesti mai mult timp nu lasi sitter,ci activezi modul de dormit,astfel ca sa nu te poata ataca nimeni.

Proxy?Nu reprezinta o problema!Exista programe care le pot detecta.

dormitul, in comparatie cu sittingul, nu iti creste sate, nu recruteaza, nu farmeaza, nu ataca... e cam naspa. adica plec 2 saptamani in concediu si imi gasesc contul in acelasi stadiu... nu se merita :(
 

DeletedUser

dormitul, in comparatie cu sittingul, nu iti creste sate, nu recruteaza, nu farmeaza, nu ataca... e cam naspa. adica plec 2 saptamani in concediu si imi gasesc contul in acelasi stadiu... nu se merita :(

Da,e o problema asta,insa eu as intra pe o lume de verificare.
 

DeletedUser27279

O lume fara sitter ?

Sti la ce duce asta ? Pun pariu ca nu t-ai gadit upic cand ai facut aceasta propunere !

Ar insemna mult mai multe conturi furate ... etc ... Eu daca vreau sa plec undeva tot plec ... si dau parola ... si poate nimeresc pe unu si imi fura contu ...

Deci .. :-j
 

DeletedUser2821

irinele ideea nu e chiar cea mai buna , pentru ca na , pleci 2 zile in weekend si pierzi o gramada.. sau etc.
 

DeletedUser

ar fi ok limitarea sitterelor? un cont sa nu poata primi mai mult de 5 sittere
 

pirates406

member
Scor reacție
0
nu; nu mi se pare o idee prea stralucita...

de ex. daca pe o lume nou-deschisa o sa schimb 100 de triburi si fiecare cere sitter ce fac? :))
 

DeletedUser

dar daca ti se strica calculatorul din senin ce faci?nu mai ai timp sa dai sitter.
 

DeletedUser

nu e bine deloc fara sitter..ai atacuri trebuie sa pleci ce faci???in plus daca doresti sa pleci in vacanta trebuie sa lasi sitter;)...pe lumea speed poate dar pe o lume cu timp indelungat nu se poate...
 

DeletedUser

Fara sitter? Doamne, nr de jucatori s-ar reduce la mai mult de jumatate. Si cine sta 24ore/24 7zile/7? Am vazut si specimene de-astea, dar majoritatea are si altceva de facut.
Si cand ajungi la 500 de sate cum le mai supraveghezi? Cand ai vreo 3 membrii in trib care pleaca in Somalia fix cand ai intrat in razboi cu alt trib ce faci? Cand intemeietorul tribului e somat sa vina la serviciu si sa nu-si mai piarda vremea pe Triburile, ce ai face?
 
Sus