O lume nebuna nebuna...

  • Autor subiect DeletedUser523
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser523

iti dau dreptate :p
dar nici nu a inceput bine lumea si noi de gandim la final :))

pai tot timpul cum incepe o lume noi nu doar ca ne gandim la finalul ei ci cand incepe urmatoarea lume;):rolleyes:asa e natura noastra:)oricum daca vreti sa vedeti cum va arata L8 peste 1 an priviti cum arata L2 acum;)si ** cu jucatorii vechi de acolo sa aflati cum a evoluat L2 ca sa stiti cum va evolua si L8:)
 

DeletedUser4901

nici o lume nu seamana cu alta:p iar lumea2 e una dintre cele mai ciudate:p
 

DeletedUser

Stiu ca nu va place albastrul asta cu care scriu. Nu vreti sa nu ma mai obligati sa scriu cu el?
Reveniti la subiect si lasati alte lumi in pace:)
 

DeletedUser523

Am adus vorba despre L2 deoarece si acolo este limita de membrii ca si aici si sunt sigur ca in linii mari vitorul acestei lumi va semana cu cel de acolo dar cum aste e o lume nebuna nebuna orice e posibil:D:rolleyes:
 

DeletedUser13037

Razboiu

ideea ii ca o sa fie niste razboaie, si o sa se intample cat de curand... mi-o soptit o pasarica....:cool:
 

DeletedUser15142

uuu tribul meu are pna cu nbz si aliate cu gods =))) =)) uu mai ramane ally si ~ally~ ce ma fac :|

on topic: eu ** de kul meu 34 ally ce ma fac cu ei ? domina tot:| doar putin gods si nbz


doom15 sa ne rugam la GOODs=))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4533

Războaie între n00bi sau ?


Înafară de BURN și =nBz= și încă 1-2 triburi , nu s-au format triburi adevărate .Numai triburi de n00bi , așteptând fuziuni pentru a crește în rang !


Sunt curios ce se va alege de L8 și viitorul acestei lumi !E foarte clar cine va domina BURN ( poate și =nBz= dacă nu se lasă de lumea8 sau alte probleme ) !

de unde stii tu asta? vad ca esti foarte sigur pe tine in ceea ce zici. crezi ca nu mai exista macar un trib sau un jucator bun in afara de cele de care zici tu? intr-adevar sunt buni,dar altii poate vor sa creasca "sub acoperire " ca sa zic asa.
e adevarat ca sunt si triburi de top 10 care is vai de capu lor, adunaturi de oameni luand sate de barbari,dar ce sa-i faci.
eu sincer astept sa le declare cineva razboi celor din War,doar asa ca sa ii vad cum fug prin toate partile
 

DeletedUser

cat esti de patetic prietene :> kiar nu poti sa iti vezi de propriul trib.. orice replica a ta trebuie sa fie legata de WAR ? Canta si tu la alta masa te rog ca noua nu ne plac lautarii :>
 

DeletedUser16062

si tribul ~BW~ va avea un cuvant greu de spus...sunt pe locul 3 la general si pe locul 2 la inamici invinsi
 

DeletedUser7711

Daca tribul ~BW~ va fi la fel ca cel ce a fost pe L4 ma indoiesc ca va pune probleme .
 

DeletedUser

de unde stii tu asta? vad ca esti foarte sigur pe tine in ceea ce zici. crezi ca nu mai exista macar un trib sau un jucator bun in afara de cele de care zici tu? intr-adevar sunt buni,dar altii poate vor sa creasca "sub acoperire " ca sa zic asa.
e adevarat ca sunt si triburi de top 10 care is vai de capu lor, adunaturi de oameni luand sate de barbari,dar ce sa-i faci.
eu sincer astept sa le declare cineva razboi celor din War,doar asa ca sa ii vad cum fug prin toate partile

domnul meu... te rog eu sa iesi din cochilia in care teai bagat :) deocamdata WAR a trecut prin razboaie pe lumea asta... lucru care nu-l pot spune si despre Khaos(nu ma lua cu faza ca nu esti acolo ca stim mai bine deatat cum stau lucrurile)

cat despre plecat in alte triburi... nu vorbi cand si Khaos e cu musca pe caciula... ce zici de mesajele disperate date de conducere... unde plecati fratilor ca am facut un trib frumos aicea... ca dc vreti sal stricati si alte aberatii pe care sincer nu leam mai auzit la un lider pana acum

daca ai de facut vreun post fao cu cap macar si nu mai vorbi aiurea...
 

DeletedUser6553

sa inteleg pe romaneste :)
voi va certati aci... "care trib e mai prost?" ... unu zice "al tau " celalt "al tau"... wow...ce-i asta fratilor?:)))
chiar ca e ...o lume nebuna :)
 

DeletedUser

am si eu o intrebare,de ce mai exista optiunea de diplomatie aliantza daca nu este respectata,doar de dragul de a fii?inteleg sa ataci din greseala un sat al unui trib aliat,iti ceri scuze,dar sa atace un trib intreg aliatul sau mi se pare foarte urat!sincer dc nu se ia nici o masura?este normal?eu is nou pe triburile dar sincer nu mi se pare normal.pt unii care abia au inceput le este foarte greu. de ex sunt atacati de un trib 1 pt ca nu vrea sa se bage in el,la un moment dat cedeaza si se afiliaza pt ca is aliatii cu alt trib 2 de langa.el era in pna cu tribul 2!deodata tribul 2 ataca tribul 1 si el cade la mijloc drept vinovat si din pna cu dusmanii devine dusman. mi se pare ca cei noi nu se pot
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus