o mica intreabre !!!

DeletedUser

din cate stim cu totii nu...asta inseamna sa trisezi, practic din cate am inteles de la tine sa ai resurse cate iti pohteste inima :) ... nu cred ca este posibila una ca asta...
 

DeletedUser

Uite cum stau lucruruile dupa parerea mea: Tu cand te-ai uitat la satul tau aveai un atac care avea 1:15:00 cu spioni si altul care avea 0:15:00 cu berbeci. Te-ai gandit poate ca cel cu berbeci fusese dat de vreo 3 ore si tu abia atunci l-ai vazut?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:


DECI E A NU STIU CATA OARA CAND ZIC !!! AM STAT ON SI AM URMARIT TOATE ATACURILE !!! PLUS CA DUPA ATAC AM INTREBAT CUM A FACUT SI ZIS DUPA AIA CA ACUMA VAD SI YO CE POATE FACE EL !!!
 

DeletedUser

DECI E A NU STIU CATA OARA CAND ZIC !!! AM STAT ON SI AM URMARIT TOATE ATACURILE !!! PLUS CA DUPA ATAC AM INTREBAT CUM A FACUT SI ZIS DUPA AIA CA ACUMA VAD SI YO CE POATE FACE EL !!!


Atunci depune un ticket iar cei de la suport te vor lamuri in privinta acestui caz. Bafta.
 

DeletedUser

hack....

exista multe hackuri pt triburie.... nu le spun ca iau advertisment sau mai rau... dar uitativa pe youtube :rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser

Alea sunt niste prosti facute cu cheat-engi sau cum so numi programu:) da intradevar iti schibi numaru de resurse la 9999999 dar la primul refresh revine totul la normal. :)
 
Sus