o problema

  • Autor subiect Imparatul Smirdeof
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

eu am infintat tribu spartanii pe scurt ~T_S~ iar un membru in care am avut incredere ma concediat eucel mai tare vreau sa imi recapat rangul va rog
 

DeletedUser

Doar el sau alti "Intemeietori ai tribului" i-ti pot da inapoi drepturile pe care le-ai avut
 

DeletedUser

nu inteleg ce vrie sa spui dar eu imi vreau dreptul de intemeietor inapoi abia am reusit sa intru in conducere inapoi
 

DeletedUser

suspect ceva suspect un prieten a atacat cu trupe mute pe unu desi in simulator sunea ca nu si le pierde pe toate uitati rezu
Titlu BLODY atacã ANUCA modificarea numelui
Expediat 09.12.07 10:20
Agresorul a câºtigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
-22.1% Ghinion

Noroc
Moral: 100%

Agresor: BLODY
Sat: .0. (487|250) K24

Numãr: 260 400 150 50 0 25 0 0 5 0 1 0
Pierderi: 260 400 150 50 0 25 0 0 5 0 1 0

Apãrãtor: karizma
Sat: ANUCA (484|251) K24

Numãr: 80 55 35 40 20 35 10 25 0 0 1 0
Pierderi: 80 55 35 40 20 35 10 25 0 0 1 0


Pradã: 0/0
Distrugeri prin berbeci: Zidul a fost distrus de la nivelul 10 la nivelul 9

Introdu trupele în simulator

Introdu trupele supravietuitoare în simulator


Atacã din nou cu aceleaºi trupe.

Atacã din nou cu toate trupele
Trimite mai departe mutare în altã grupã ªterge >>
 

DeletedUser

prietenu a calculat la ghinion 0 ... si el a prins -22.1% asa se explica ! moralul si cu acest ghinion conteaza fff mult la un atac
 

DeletedUser

:)))..ce raport e ala ma...ori nu mai vad eu bine....ori au murit toate trupele la ambii jucatori...cam imposibil...doar dak nu e modif raportu
 

DeletedUser

@imparatul: cel care are acuma dreptul de intemeietor iti poate da si tie "rangul", deci trebuie sa i te adresezi lui. pe forum il ceri degeaba :)

@silent kill: " -22.1% Ghinion"
cum s-ar spune.... ghinion :D
 

DeletedUser

nu eu lam atacat pretenu meu blody a zis ca nu se poate sa fie egal asa ceva este imposibil raportu nui modificat credetima
 

DeletedUser

pai asta e problema ca el a luat drepturile tuturor iar acum incercam sa il idstrugem dupaia daca il distrugem tribul nu va mai avea intemeietor ce se va intampla ?
 

DeletedUser

si daca "il distrugeti", cata vreme contul lui e activ, el pastreaza drepturile :)
 

DeletedUser

Singura solutie, creaza alt trib, da invitatie la toti, in afara de el si gata :D
 

DeletedUser3389

Am mai ramas catziva in trbul NOA si nu aven nici un drept sau functzie deaorece nu avem cine sa ne puna in functzie,si acum nu stim ce sa facem cei care au mai ramas,cum putem lua o functzie??cine ne poate ajuta???noi vrem sa-i ducem numele incontinuare...
 

DeletedUser

e posibil ca mai multe atacuri de pe acelasi sat sa ajunga la o distanta de doar 1 secunda unul fata de altul ? :confused::confused::confused:
 

DeletedUser

@h3ll-boy: nu exista sa nu aibe nicicare drepturi. puneti pe fiecare sa se uite la membri. cel care vede langa nume si niste buline (verzi si negre, in functie de drepturile care le au membri) au drepturi de conducere. puneti pe careva care are drept de conducere sa dea la trib->membri si sa se uite, in setul acela de 6-7 buline, care are prima bulina verde. acela are dreptul de intemeietor. ;)


@sor90in: da, bineinteles. ii zice coordonare :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

@hell-boy , nu aveti ce sa mai faceti decat sa faceti alt trib. discutati toti, faceti alt trib si dati invite la toti acolo.

@sor90in , atacurile pot sa ajunga si in aceeasi secunda si nu numai pe un sat ci pe mai multe. trebuie sa iti faci un plan inainte cu atacuri date la secunda(atentie sa tii cont de ceasul serverului, nu de al tau.

@double1 , gresit ce ai zis despre trib si drepturi. cred ca tu te referi la bulinele pt activitate.
 

DeletedUser

@double1 , gresit ce ai zis despre trib si drepturi. cred ca tu te referi la bulinele pt activitate.

Corect ce a zis Double1. Tu te referi la bulina de langa nume. It's not the same thing.

@hell-boy. Da o cautare pe forum si ai sa gasesti raspuns si la problema ta. Raspunsuri chiar recente de altfel.
 

DeletedUser1563

Daca din diverse motive ramane un singur intemeietor si atat, nimeni nu mai are drepturi in afara lui, si el decide sa isi stearga contul. Atunci teoretic tribul ramane fara conducator si nu cred ca va fi desfintat pentru ca nu a dat nimeni desfinteaza tribul.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1873

Daca intemeietorul iese din trib, va aparea la trib optiunea "Preia stafeta".
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus