oare e posibil??

  • Autor subiect DeletedUser5068
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser15142

si eu am dat la 1 sec de la primul pana la ultimul am deschis 4 taburi si asa am dat ...
 

DeletedUser

Chestia frumoasa e ca nimereste in secunda urmatoare, dar intervalul dintre primul si cel de-al 4-lea nobil e sub o secunda (cel putin in 90% din cazuri). :)

exact din cauza asta am fost atent cand m-am exprimat acolo: am spus "in secunda urmatoare" *** nu "dupa o secunda" ;)
 

DeletedUser

ce se intampla daca ajung toate in acelasi timp?

ce se intampla daca ajung toate in acelasi timp?
se cumuleaza trupele...adica atacul(puterea de atac)...sau fiecare atac e luat diferit???
multumesc
 

DeletedUser

chiar daca dai in aceiasi secunda sa zicem 3 atacuri, ele se iau separat...trupele nu se aduna ca si cum ar fi un singur mega atac, ca sa`i zic asa :)
 

DeletedUser17912

exact de asta s-au si pus acolo sutimii de secunda..ca sa vada omu ca de fapt nu ajung atacurile la fel chiar daca sunt in aceeasi secunda..
 

DeletedUser

eu am patito,dar oricum se calculeaza separat.

Am dat mai multe atacuri care sa ajunga in aceeasi sec pe acelasi sat,si tare mi-a fost mirarea cind am vazut 2 atacuri in aceleasi sutimi de sec:cool:
 

DeletedUser

ok,ma corectez,miimi de sec. de exemplu 00:51:07:351 era acelasi la ambele.stiu ca pare de domeniul fantasticului,dar asa a fost...:rolleyes:
 

DeletedUser11201

Chiar asha

Chiar inchidetzi topicul........Ce e asha greu sa dai 4 atacuri la secunda *** folosesti opera?

Trupele tale Sosire Sosire în:
Atac asupra Sat de barbari (299|488) mâine la ora 09:47 11:40:29 întrerupe
Atac asupra Sat de barbari (299|488) mâine la ora 09:47 11:40:29 întrerupe
Atac asupra Sat de barbari (299|488) mâine la ora 09:47 11:40:29 întrerupe
Atac asupra Sat de barbari (299|488) mâine la ora 09:47 11:40:29 întrerupe
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus