Off si DEF Amuzante

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser29146

Stai linistit ca nici eu nu am o parere buna despre tribul meu...chiar ma amuza cand vad unii care se bat cu pumnu in piept pe alte lumi ca ei fac si dreg si aici dau cu bata in balta sau mai rau ...dar eu nu inteleg ce i s=a parut amuzant ca nu stie omu sa faca un back ...asa ca am gasit un subiect mai bun zic eu :) ...era mai bine sa vedem si cate pierderi a avut colegu vostru pe satu ala cucerit :D
 

DeletedUser17308

eu cred ca ar trebui sa te gandesti cum de e craiova in b:))
Am mai spus sa lasam intepaturile pe extern si sa ne jucam pe harta.. dar exact cei care nu au legatura cu jocul vin si incep a comenta..
O seara buna
 

DeletedUser

nu te pune bre si tu cu Quit si jucatorii lor de elita :| au limita la sate....sau asa credem noi =))....

prea tare oricum sa strici un nobil pe un barbar de 40 de pct :)


tu nu ai fost atacat de un barbar niciodata ? :):):) alta solutie sa scape de atacuri nu era ;)
 

DeletedUser40279

:)) acum am vazut si eu:)))
piter si mumbles.. pana faceti voi curtea si nobilii.. el pe satul ala de 44 pcte are deja multe trupe defensive:)

eu nu stiu ce ii aia curte si nobili bre :|....lasa ca poate ma inveti si pe mn si mai cresc si eu in sate :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

imi dai invite in Quit? :))
 

DeletedUser40272

eu nu stiu ce ii aia curte si nobili bre :|....lasa ca poate ma inveti si pe mn si mai cresc si eu in sate :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

imi dai invite in Quit? :))

daca ala avea ferma 12 sau cat o avea acum 4-5 zile, tu cu ferma 22(acum) vrei sa fii in Quit? nu intelegi ce zic colegii tai? cei cu ferme mici nu-s de Quit :))
 

DeletedUser40279

daca ala avea ferma 12 sau cat o avea acum 4-5 zile, tu cu ferma 22(acum) vrei sa fii in Quit? nu intelegi ce zic colegii tai? cei cu ferme mici nu-s de Quit :))

ce ferma 22 bre? :O pfff as vrea io sa o am atat :))...nu stii ca noobi fac prima data minele mari,magazia mare si dupa se baga pe ferma??? :p

sa nu crezi ca daca am puncte am si trupe sau ferma mare :p
 

DeletedUser29146

eu cred ca ar trebui sa te gandesti cum de e craiova in b:))
Am mai spus sa lasam intepaturile pe extern si sa ne jucam pe harta.. dar exact cei care nu au legatura cu jocul vin si incep a comenta..
O seara buna


Se joaca fotbal si acolo ...ne puneti si noua raportu sa vedem cat s-a chinuit sa ia satu ala?
 

DeletedUser40272

hai bre, radem/glumim, sper sa nu se supere nimeni:p

mai "amuzant" mi se pare ca lumea asta este o lume mica:(
ati vazut ce mica e harta? nu la harta goala ma refer.
O seara buna tuturor !
 

DeletedUser

sincer...nu am fost in pielea ta,sa fii atacat de barbar :))....

dar cred ca in curand voi fii si eu atacat :|

n-am fost bre atacat de vreun barbar la nici un start de lume insa il inteleg

e rusinos

hai bre, radem glumim, sper sa nu se supere nimeni:p

mai "amuzant" mi se pare ca lumea asta este o lume mica:(
ati vazut ce mica e harta? nu la harta goala ma refer.
O seara buna tuturor !

lasa bre ca peste o saptamana facem toti o familie si apoi repejor innobilam toti barbarii si inchidem lumea :):):):):):)
 

DeletedUser40272

n-am fost bre atacat de vreun barbar la nici un start de lume insa il inteleg

e rusinos

de ce e rusinos? mai degraba zic ca trebuie sa fim felicitati, nu la mine ma refer, la cei ce conduc Quit-ul.

Da sanse si celor mai putini "experti", daca nu ii ajuta/invata nimeni, cum vreti sa mai fie jucatori pe .ro, probabil a gresit o data, eu l-as ierta si l-as ajuta cu niste sfaturi.

Nu e mai rusinos ca un IMMO-ist/admin, gykanes (jucator A team) a renuntat la joc dupa ce si-a luat backtime+catapultari inainte si dupa acel back? eu cred ca da, daca ma insel imi cer scuze
 

DeletedUser40279

ma acum sincer...prea in serios luati razboiu asta :)...

jucati fratilor pe harta si laudele dupa ce vom pica sa le aveti la indemana :) pana atunci jucati pe harta si nu mai va spargeti in figuri aici pe extern :)
 

DeletedUser

de ce este rusinos ? nu stau sa il caut pe harta si sa vad ce alte sate putea lua dar in loc de 1 de 44 puncte gasea un barbar de 2-3-500 garantat ca sa nu zic de satul unui jucator mai mare . asta e singurul motiv pentru care innobilarea asta este rusinoasa . exceptand asta fiecare joaca cum vrea fara sa tina cont de parerea cuiva .
 

DeletedUser29146

de ce e rusinos? mai degraba zic ca trebuie sa fim felicitati, nu la mine ma refer, la cei ce conduc Quit-ul.

Da sanse si celor mai putini "experti", daca nu ii ajuta/invata nimeni, cum vreti sa mai fie jucatori pe .ro, probabil a gresit o data, eu l-as ierta si l-as ajuta cu niste sfaturi.

Nu e mai rusinos ca un IMMO-ist/admin, gykanes (jucator A team) a renuntat la joc dupa ce si-a luat backtime+catapultari inainte si dupa acel back? eu cred ca da, daca ma insel imi cer scuze

Nu te inseli deloc...ai grija sa nu te duic pe forum pe l10 ca nu ai loc de el :D
 

DeletedUser17308

ma acum sincer...prea in serios luati razboiu asta :)...

jucati fratilor pe harta si laudele dupa ce vom pica sa le aveti la indemana :) pana atunci jucati pe harta si nu mai va spargeti in figuri aici pe extern :)

din cate vad tu cu mumbles va spargeti in figuri.. noobul ala care a luat sat de 44 pcte a farmat pt nobilul ala.:)
 

DeletedUser40272

eu cred ca tu il iei mult mai in serios pitere:p

de cand ai inceput tu cu intepaturi?:p


de ce este rusinos ? nu stau sa il caut pe harta si sa vad ce alte sate putea lua dar in loc de 1 de 44 puncte gasea un barbar de 2-3-500 garantat ca sa nu zic de satul unui jucator mai mare . asta e singurul motiv pentru care innobilarea asta este rusinoasa . exceptand asta fiecare joaca cum vrea fara sa tina cont de parerea cuiva .

ala e incepator, banuiesc, nu? de ce sa razi de un incepator? ai fost mai breaz? eu nu...

hai sa radem de experti mai bine;)
 

DeletedUser40279

din cate vad tu cu mumbles va spargeti in figuri.. noobul ala care a luat sat de 44 pcte a farmat pt nobilul ala.:)

da taci bre...ca si voi ati fi sarit in sus pe aici daca cineva de la noi ar fii luat un sat dinala (nu exclud ca nu va lua cineva).....dar totusi farmezi bre pt nobil...si nu farmezi putin acum la inceput de lume ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus