Off topic lumea 11

DeletedUser33163

Buna Ziua !

This forum requires that you wait 30 seconds between posts. Please try again in 10 seconds.
 

DeletedUser

iar a intrat L11 in letargie? O fi pacea de dinainte de sarbatori?
 

DeletedUser

pai scandal cine sa faca ? tribuletul NOI v-a devenit academie , cu cine sa te mai iei la cearta ? doar nu s-o certa INQ cu INQ . inchideti lumea si ne vedem pe urmatorea care se va deschide .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Tribul NOI nu e si nu va fi niciodata academia nimanui, doar ne-am pensionat, cel care mai spune astfel de prostii va fi blestemat sa-i coaca p..a si genunchii si sa i se mai scoale doar joi pe 14 ale lunii ( are cineva idee de cate ori se intampla asta pe parcursul unui an?)!!!
Chevyx, considera doar ca ai fost avertizat, la urmatoarea greseala zboara una bucata blestem pe capul tau! :D
 

DeletedUser

uite de aia nu-mi mai stau mie caii in sate . am spus un adevar nu o minciuna ;)

am deff la greu , resping orice atac
 

DeletedUser

ti-ai exprimat o opinie, care e oricum gresita, nu ai spus adevarul ( nu cred ca vrei sa filozofam despre adevar, sunt maestru la trancanit). Sunt 3 INQ acum deoarece nu are timp Zgubea sa innobileze intern toti inactivii, nu aveti niciun merit in faptul ca Miracs se saturatse de sittere si oricum 3/4 din colegii noi veniti nu sunt mai activi decat erau inainte, cand oricum se flescaise treaba. Asa ca daca lumea 11 a devenit oarecum plictisitoare asta s-a intamplat odata cu alianta dintre NOI si INQ, datorita uzurii unor jucatori si din cauza crizei ( e cumplit sa incerci sa joci cu peste 100 de sate fara CP).
 

DeletedUser

si vrei sa zici ca e vina INQ ca miracs avea atattia siteri ? sau doar voi ati avut ? au toti , si inq si rar si war . inactivitatea iti da putine solutii , una ar fi renuntarea iar alta nu mai zic ca iar te ataci
 

Zgubea

member
Scor reacție
0
Daca stai pe malul raului si ai destula rabdare sa astepti, mai devreme sau mai tarziu vei vedea plutind in jos cadavrele tuturor dusmanilor tai.

=Proverb chinezesc=
 

DeletedUser

:)
pacat totusi . speram la un razboi final INQ-NOI . asa l11 a murit :(
 

DeletedUser

Asta zic si eu, L11 a devenit neinteresanta odata cu alianta NOI-INQ; nu a zis nimeni ca a fost vina INQ ca saraca Miracs si-a sacrificat concediul ptr cateva conturi din NOI, a fost vina noastra ca nu am fost in stare sa transam razboaiele mult mai repede inainte sa-si piarda multi interesul sau sa nu-si mai permita CP, ca s-a renuntat pe parcurs la niste principii de existenta a tribului si s-au facut prea multe compromisuri si concesii. Oricum, vorba prietenului Zgubea, acest joc a devenit ca un fel de partida de pescuit, e importanta rabdarea si nada pe care o arunci ptr a pleca acasa cu cele mai bune capturi ( am facut analogia asta intrucat mi-e dor deja de o partida de pescuit si mai am vreo 3 luni pana la urmatoarea iesire pe balta).
 

DeletedUser8343


Sarbatori fericite si sa vina Mosu' la voi cu muuuulte cadouri!



t07036.gif
 

DeletedUser7711

. Buna . Cum mai merge treaba zgubea ? :D


( din cate vad nu mai e ce a fost odata )
 

DeletedUser

Daca ne-ar lasa astia cu CP moca tot timpul parca m-as apuca si eu pe bune din nou de joaca! :D
Ce-as mai da drumul la atacuri, ca pe vremuri :))
 

DeletedUser

Ma uit pe harta si pe zgubea il aveam marcat cu negru, de ce oare :))?
Da` mardei saracu e marcat cu roz, parca e mai bine cu negru totusi ;)
 
Sus