Off topic lumea 11

DeletedUser4133

dar greu mai apareti voi...nu va ataca nimeni satele ? Nu va grabiti acasa sa atacati voi pe altii ? Ce se intampla pe harta asta...e toata lumea aliata si nu se bate nimeni ?
 

DeletedUser

era la 1 de genul unii ataca si altii incaseaza :p ala pe unde-i injura floris pe toti :)
 

DeletedUser4133

da, Floris...dar l-am mai vazut pe aici...s-a lasat sau nu de joc ?
 

DeletedUser

sper ca ai fost impartial si l-ai avertizat si pe chevyx,ceea ce nu cred...

6.3. Toate reclamaţiile sau criticile în legătură cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzând aici sancţiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice încercare de a deschide o discuţie pe această temă pe forum se va considera infracţiune şi va fi pedepsită cu sancţiune, iar tema va fi închisă/ştearsă.
Excepţie de la regulă este discuţia la modul general, fără absolut nici o referire la o anumită persoană (membru al forumului, moderator sau admin) şi/sau sancţiune primită. Aluziile de orice fel sunt de asemenea interzise.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser35749

sper ca ai fost impartial si l-ai avertizat si pe chevyx,ceea ce nu cred...

Uita-te la profilul lui si o sa vezi ca a fost si el sanctionat dupa aia sa aduci acuze aiurea. Asa aveti toti impresia ca moderatorii au ceva cu voi si ceilati sunt tinuti in brate.
 

DeletedUser35216

dar greu mai apareti voi...nu va ataca nimeni satele ? Nu va grabiti acasa sa atacati voi pe altii ? Ce se intampla pe harta asta...e toata lumea aliata si nu se bate nimeni ?

ne batem... dar e mai simplu decat la satele de barbari... alea au religie... dar la jucator ii poti lua biserica, si... :rolleyes:
 

DeletedUser

Uita-te la profilul lui si o sa vezi ca a fost si el sanctionat dupa aia sa aduci acuze aiurea. Asa aveti toti impresia ca moderatorii au ceva cu voi si ceilati sunt tinuti in brate.

draga nenea lethal...asa e floricel...vesnic gaseste sa acuze pe cineva de ceva:)

stii vorba aia...colonelul daca nu-ti gaseste bube in cap...te scarpina pana iti face:p
 

DeletedUser4133

asasyn, daca merge chiar asa usor...eventual puteti incerca sa atacati pe bonus de noapte, sau sa lasati acasa berbecii sau o parte din cavalerie...ceva acolo care sa va dea senzatia ca munciti pt satele pe care le luati de la dusmani :))))
 

DeletedUser35216

=)) poate ca ai dreptate... dar deja vad ca au gasit o modalitate sa ne faca jocul "mai greu"
au inceput sa dea stergere de cont :(
 

DeletedUser4133

offf, asta e neplacut, acum cum ii veti mai ataca ? Ca veti ajunge sa fiti criticati ca luati sate de barbari...:(
 

DeletedUser35216

mie nu imi e rusine sa iau sate de barbari!
pana la urma... este vina mea ca au dat stergere :D
 

DeletedUser

pentru chevyx(osamalimbiaden,si pe ce conturi oi mai juca):

fink77 (şters) a fost şters pe motiv de inactivitate.

el a fost una din verigile slabe...
 

DeletedUser

Uita-te la profilul lui si o sa vezi ca a fost si el sanctionat dupa aia sa aduci acuze aiurea. Asa aveti toti impresia ca moderatorii au ceva cu voi si ceilati sunt tinuti in brate.

ma tot uit la profilul lui si nu vad nici o sanctiune....tu ca moderator poate vezi din alt unghi,stiut doar de tine...
 

DeletedUser

Moderatori : 2
Lethal Touch, danasav88


bre copii astia 2 , cum v-ati permis sa-l trimiteti pe asta de mai sus in burkina fasso ? sa va vad cand v-o da in judecata pe unde scoateti camasa :):) ii trebuiesc doar 7 semnaturi , a mea o fi buna in instanta ? :):):)

app , lethale , warn-urile mi le vad doar eu si voi mozii nu si altii
 

DeletedUser4133

saracul Floris, se chinuie de 1 luna sa plece in vacanta si acum in sfarsit a reusit ;))
 
Sus