Off topic lumea 7

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

eu iti urez o noapte placuta sa ai Gabitza ca eu maine am cursuri fata de tine...care stai acasa si dormi

da desigur nu e sacait...e enervare :p
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
noapte buna si tie...

si eu am cursuri , dar nu ma duc ca n-am chef , ma intelegi? :D
 

DeletedUser26763

numai puradei pe aici ia mah la culcare iao de mana pe marusk ca aveti bonus :))))
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
pai daca nu plec acum cat sunt relativ nervos, plec maine sau poimaine cand ma enervez in draci si imi iau masterban...si ce rezolv ? :)))
 

DeletedUser

pai , inveti si tu ceva din asta , iei niste pastile anti-stres , ceva...:D iti prescrii singura o cura fara nervi.
 

DeletedUser33089

pai , inveti si tu ceva din asta , iei niste pastile anti-stres , ceva...:D iti prescrii singura o cura fara nervi.
neatza
exista asemenea pastile si nu stiu eu?
eu stiu ce exista stirile de la 17 la protv "cele mai tari stiri" alea sunt adevarate pastile anti-stres..:D
 

DeletedUser

cresto , ai probabil o mica latura masochista ,pe mine ma deprima stirile de la ora 17:00.

Din cate stiu eu ...da..exista:) daca ai nevoie ,zi-mi pe privat si iti dau cateva denumiri.

Intre timp...ce mai face lumea 7?
 

DeletedUser33089

=)) de aceia am pus si "cele mai tari stiri" daca m-as uita la ora aia stirile alea parca m-ar zgaria pe creier.. si nu prea deschid televizorul la ora aia :)

pai ce sa mai fac lumea 7

gasesc tot felul de jucatori penibili care cand scriu un lucru nu ai nici un sens in ceea ce scriu macar pt mine din prima nici nu ma prind despre ce vorbesc =))


STRATUS astăzi la ora 13:27
PT CA ITZI IEI NASU LA PURTARE TE ARD
STRATUS astăzi la ora 13:29
esti obraznic si asta nu tolerez!

STRATUS astăzi la ora 13:33
ai vazut ca nu bag sprijin si sunt atent in alta parte si te-ai gandit tu ca e ok sa continui asha.ma sacai numai cu atacurile alea,oricum pt mine alta zona conteaza,dar ca sa te invetzi minte itzi arat cum se joaca!np.


intelegeti ceea ce vrea sa scrie cel putin in primele doua mesaje?adica la cea vrea sa se refere :D
 

DeletedUser

ceva de genu'...nu esti baiat cuminte..si pentru ca "indraznesti" sa faci ceva..te incendiaza...
esti obraznic..si nu cred ca e genul lui...


asta inteleg eu.
 

DeletedUser33089

nu imi este rusine din mai multe motive...
acestea ar fii :1. asta e prea laudaros sa de mare de numa numa..
2.ia sate barbare (cum se spune se lupta cu barbarele)
3.incearca fara succes sa ma enerveze
4 si pe deasupra nici nu prea stie sa se exprime corect:D
 

DeletedUser35829

Da' de sweety candy in zona aia ce se mai aude.. ? mai e ceva de capu' ei?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus