Offtopic L4 - Octombrie

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

tac si fac
vorba multa saracia omului
fapte nu vorbe.............

aaa tu esti dintrala care asculta BUG MAFIA si simte cum i se intaresc "muschii" de tupeu ^_^
Haide, te rog, nu fi patetic.
Fii un catelus bun si latra de doua ori pentru sefii tai :D
 

DeletedUser

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.


Speram sa puteti discuta in limita bunului simt..dar vad ca nu puteti...alt avertisment nu mai dau!
 

DeletedUser5970

L17 are setari asemanatoare cu l4. Facem o echipa cu jucatori de pe l4 si mergem peste ei ? :) Ar fi interesant sa lupt cot la cot cu inamicii de pe l4, mai ales ca ii stiu de ce sunt in stare :)

Valy, te bagi ?
 

DeletedUser

AM observat si eu asta!astept detalii gabby!macar acolo sa fim colegi;))
 

DeletedUser

care VALI..??..cred ca nu vorbeai, cu mine..??..ca si pe mine ma cheama VALISOR..:)
 

DeletedUser5970

Oho ! numai lume buna se aduna.
Valisor, fara tine nu are niciun farmec :D

Pai, ne organizam ? Punem pe mafia diplomat :p
 

DeletedUser

Oho ! numai lume buna se aduna.
Valisor, fara tine nu are niciun farmec :D

Pai, ne organizam ? Punem pe mafia diplomat :p


as venii, dar sa nu ma pui, sa imi dau nume la sat GHOST, cum am vazut o gramada in MASTER...

...MUlti au dat nume la sate GHOST, or vrea sa te impresioneze..???....--parca imi aduce aminte de EPOCA de AUR cu un singur CONDUCATOR IUBIT..:))..ala de l-au impuscat..:)
 

DeletedUser5970

:)) Bun asa Valisor :D fara caterinca nu se poate pe l17, mai uitam si noi de razboaie :)
 

DeletedUser5970

Nenea, ma dezamagesti, eram ferm convins ca te prinde de minune albastrul :D
 

DeletedUser

aaa tu esti dintrala care asculta BUG MAFIA si simte cum i se intaresc "muschii" de tupeu ^_^
Haide, te rog, nu fi patetic.
Fii un catelus bun si latra de doua ori pentru sefii tai :D

baietel ma confunzi, nu trebuie sa mi se umfle muschii, pt ca sunt deja umflati si fara sa ascult mafia, inca ceva, vezi tu de joc si e mai bine asa
 

DeletedUser

vezi mai bine mai sus aia cu unghiile cine a comentat o ??? a? si pentru moderatori, e off topic? sau ce mama dracu e aici? daca e off, putem vorbi ce vrem in limita bunului simt, daca nu macar ziceti ca sa stim
 

DeletedUser5970

Mafia poate pierdem topicul din cauza ta, nu te mai crede buricul pamantului ca nu impresionezi pe nimeni.

Valisor, ce fac satele tale denumite Ghost ? :D
 

DeletedUser

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.


Speram sa puteti discuta in limita bunului simt..dar vad ca nu puteti...alt avertisment nu mai dau!

Tu creca habar nu ai ce e ala Offtopic
Auzi la el, avertisment.
Ce inseamna sa fii moderator in Romania :D
Ar rade strainii daca ar vedea ce profesionisti sunteti toti
 

DeletedUser

ghostule iar te mananca nitel scoarta? e off se poate face panarama aici, in bunul simt, fara injuraturi, da pot face misto de voi :D:D asa ca............du te tare.........pe l17, ca daca dau de tine, stam noi la discutie altfel
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus