OffTopic

  • Autor subiect CorleoneThug
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

sa mai si radem:D ... -------> adresat exclusiv jucatorilor L2



Moderatorii sa nu inchida topicul...nu facem offtopic aici :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

2-0 pandurii - steaua :)

maine ce ziceti ca se intampla la craiova - dinamo ?:)
 

DeletedUser

vai de capul stelei..desi sunt stelist,nu m-am uitat la meci....sunt patetici sezonul asta:)
 

DeletedUser15145

dupa cum am vazut si eu mai nimeni nu a postat in ultima vreme la lumea 2 asa ca postez si eu in calitate de umil jucator;))


ontopic :)) eu numai sunt stelist de ceva vreme dar nici chiar asa:( steaua de duce rau!

craiova-dinamo 2-1
 

DeletedUser

da...nu sunt stelist dar nu prea mai joaca......craiova eu zic ca ia bataie:D


oricum faza cu becali e cea mai mare tampenie...sunt curios ce va fi dupa ce il elibereaza
 

DeletedUser15145

cred ca face asta doar ca sa "arate bine in ochi suporterilor" :))
 

DeletedUser15145

cred ca face asta doar ca sa "arate bine in ochi suporterilor" :))
 

DeletedUser

Azi bate Dinamo 100%.Ce a facut cu Rapid.Dinamo va lua titlul.Binenteles ca poate si pierde.Balonul e rotund.Niciodata nu se stie ce se va intampla.
 

DeletedUser22031

Baiiii,fan gigi becali,probabil ca daca o sechestra pe fica'ta sau pe sora'ta,sii ii mai si dadea la ciolane ,asa ca bonus ,tot te gandeai ca iar fi mai bine acasa la el decat dupa gratii?daca stiau eroii din 89 pe cine o sa idolatrizati voi acuma cu siguranta stateau acasa.dar na,cultura la coltu' blocului.
 

DeletedUser

Baiiii,fan gigi becali,probabil ca daca o sechestra pe fica'ta sau pe sora'ta,sii ii mai si dadea la ciolane ,asa ca bonus ,tot te gandeai ca iar fi mai bine acasa la el decat dupa gratii?daca stiau eroii din 89 pe cine o sa idolatrizati voi acuma cu siguranta stateau acasa.dar na,cultura la coltu' blocului.


Asa domle' zi-le tu ce si cum! Bravo Bravo ..... nu stiam unde se ascunde inteligenta si cultura romaneasca! Esti intruchiparea ei! Un limbaj elevat, plin de intelepciune ! Sa ne inchinam doar ne mai ramane ( eu personal ma crucesc cand iti citesc aberatiile si limbajul) !

Stiai expresia : rade ciob de oala sparta ! Ia-te frumos de manuta cu "ciobanul bagat la inchisoare" ca cel putin cat priveste limbajul taaaare va asemanati
 

DeletedUser22031

de ce sa vorbim elevat,cu siguranta ar fi sustinut ca iam injurat,asa, mai pe intelesul lor,si stai linistit ,vorbe asa dulci rar le e dat sa auda.
 

DeletedUser

pentru discutii de tot genul aveti sectiunea de off topic. tema se inchide
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus