One

  • Autor subiect mattyussy-l17
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Cand spuneam ca CIRC ar ramane fara tinte daca fac PNA cu RY , ma refeream la cele din top 5 - hai ca nu e greu acum de dedus :)
 

DeletedUser1136

Cand spuneam ca CIRC ar ramane fara tinte daca fac PNA cu RY , ma refeream la cele din top 5 - hai ca nu e greu acum de dedus :)

Cred ca esti umpik cam obosit, insa circ are razboi cu doua din triburile, din top 5, RY si DST.
 

DeletedUser

Observi bine Ingerasa , nu degeaba esti super moderatoare


Maf Maf , incepand cu sptamana viitoare va ramane un singur dusman din top 5

Sa lasam , insa , sa se anunte oficial , ca iar ne trag moderatorii de urechi ca suntem off topic
 

DeletedUser1136

Observi bine Ingerasa , nu degeaba esti super moderatoare


Maf Maf , incepand cu sptamana viitoare va ramane un singur dusman din top 5

Sa lasam , insa , sa se anunte oficial , ca iar ne trag moderatorii de urechi ca suntem off topic

doar daca fac fuziune dst cu RY in rest slabe sanse:p scuze de offtopic:|


LE: La acest lucru te refereai:
13.11.
21:07 Coupe a părăsit tribul.
ca se va realiza o fuziune dst -SOF?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ce am auzit azi:
"Nu vom mai face fuziunea, vom ramane asa si ne vom vedea de treaba noastra, cine vrea sa ramana si are acest curaj merita respectul meu si a restului colegilor, cine tine mai mult la satele lui/ei...atunci eu nu am ce comenta...dar as vrea sa cred ca ramanem uniti si ne facem treaba in continuare :)"
 

DeletedUser

biancorossul, tu esti cumva banat si vroiai neaparat sa spui ceva?

maf maf, anunturile interne le fac diplomatii sau conducerea tribului. Coupe isi anuntase plecarea mai demult. sau doar va place sa va laudati ca aveti nu stiu cate conturi, inclusiv in alte triburi, lucru interzis de regulament, dar pe care acelasi regulament impreuna cu cei care ar trebui sa aiba grija de el va dau posibilitatea sa-l ocoliti. cum era aia ? "poti sa ai cate conturi vrei, dar sa stii sa te loghezi pe ele. sa nu te loghezi imediat de pe un cont pe altul sau prea des pe conturile secundare ca bate la ochi" (chestie pe care mi-a spus-o cineva din CIRC si mi-a confirmat-o altcineva tot din CIRC.)
nu spun ca in alte triburi (inclusiv al meu) nu ar fi oameni care sa nu faca acelasi lucru, dar sa te mai si lauzi toata ziua cu asta ... e cam jenant.
sa povestim si despre maretele voastre atacuri? unde ati cucerit 2, 3 sate de la activi, cateva de la inactivi sau mai putini activi si foarte multe de la un cont cu parola sparta? (am cunostinta de 3 conturi cu parola sparta). pai mareti razboinici, ala era tot un cont cu activitate redusa, se vedea clar pe TWStats, era nevoie sa-l spargeti ca sa cuceriti sate?
nu intru in detalii pentru ca (sper) inca se cerceteaza chestia asta. pentru mine, cel care face astfel de lucruri e infractor de rand, constitutia lui morala nu-l impiedica sa-ti dea in cap pe strada, sa-ti fure portofelul si asa mai departe.
asa ca mai incet cu analiza altor triburi, daca stati sa va analizati pe voi ati scrie cateva romane.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

wolphu ...ai uitat sa le spui ca DST nu se destrama!!:)) Asta ca sa nu se mai bucure inainte de vreme!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus