Opinie generala

  • Autor subiect Red HoT Chili Peppers
  • Data de început

DeletedUser

a dat cumva inno games posibilitatea ca in schimbul punctelor premium sa faci astfel incat jucatorul atacat de tine sa nu poata primi suport? pentru ca un astfel de lucru se intampla! iata situtia: un jucator de la mine din trib, care este membru al tribului din prima zi de existenta a acestui server, nu poate fi sustinut de niciun membru al tribului desi toti suntem in trib cu o vechime mai mare de 5 zile. intamplator sau nu, cel atacat este atacat de un jucator care a bagat o groaza de bani in pp-uri. desi am depus pana acum zeci de tichete, acestea nu sunt deschise. Daca vor fi deschise dupa ce satul va fi nobilat, degeaba vor mai fi deschise. si daca trebuie sa fiu admonestat public pentru ca ridic vocea impotriva unor anomalii ale jocului, accept aceasta situatie, dar cer ca situatia sa fie rezolvata
 

DeletedUser17308

normal din cate stiu poti sprijini orice jucator nu conteaza de cand e in trib , cel care intra in trib nu poate sprijini timp de 5 zile
deci in cazul vostru e un nenorocit de bug , chiar imi pare rau pentru colega voastra
 

DeletedUser

nu ai 5 zile in trib nu poti fi nici sprijinit si nici nu poti da sprijin! si sprijinu nu se poate da decat jucatorilor din trib! atacurile in trib vizite:)) deci o lume nebuna:L))
 

DeletedUser17308

poti fi sprijinit :)
nu poti trimite sprijin in schimb
acum se vede care trib e unit :)
 

DeletedUser

daca de fiecare data cand vom fi atacati vom fi si afectati de un bug, ma c*c in ele de scuze...
 

DeletedUser

nu trebuie sa cedam nervos , se intampla si la case mai mari . prea multe acuze la inno si prea multe acuze la admini . sincer , este doar un joc ce ne captiveaza de vreo cativa anisori buni si atat . pentru noi este un joc , pentru ei este o afacere . e simplu si cat se poate de concret !
 

DeletedUser32523

Nu mi se pare normal ce s-a intamplat si eu am fost atacat in dimineata aceea:))...oricum chiar daca e un joc trebuie sa il jucam in conditii normale,ca doar din aceea ei scot bani de pe urma noastra.
 

DeletedUser16966

Nu mi se pare normal ce s-a intamplat si eu am fost atacat in dimineata aceea:))...oricum chiar daca e un joc trebuie sa il jucam in conditii normale,ca doar din aceea ei scot bani de pe urma noastra.

Nu te mai victimiza. :D Sa nu imi zici ca vrei rollback ca pe 23...
 
Sus