P.J. vs United

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser8715

@tayfun, Pot sa jur ca m-ai visat azi-noapte:D. Cat de obsedat sa fii de mine, sa cauti in temele de mult apuse ale externului lumii 5, la ora 2 noaptea?
Ti-am zis atunci, iti mai spun si acum: Gh. G. Dej nu s-a retras, ci a fost otravit in timpul unei vizite la Moscova.
Ce si cui vrei sa demonstrezi? Nu stiu daca aveam nevoie de a n-a dovada a pasiunii tale fata mine.
Am vazut ca exista unele adaugiri ale capodoperei tale. Mini-neuronul tau a debitat alte ineptii tayfunene, pentru ca stii si tu, la fel de bine ca mine, ca trei sferturi din ce ai scris este absolut rezultatul respingerii unui indragostit de catre persoana iubita(Imi cer scuze ca nu am dat curs rugamintilor tale de a face trib amandoi pe l7).

Ti-ai facut destula reclama (negativa). Oare cand te vei maturiza, oare cand vei invata sa "scri", oare cand vei invata sa joci triburi-opinez ca nu iti trebuie o dotare intelectuala prea dezvoltata pentru a juca acest joc, ale carui taine nu ai reusit inca se le descoperi.

Faza cu multi-account-ul este fumata de mult. Singura arma ta impotriva celor ce iti iau sate este sa-i acuzi de multi-account. Dar te-ai intrebat vreodata daca ai vreun fundament pe baza caruia sa arunci cu noroi asupra altora? Pe fiecare lume ai dovedit un noob-ism si o incultura pe care si ulisse ar fi invidios.

www.dexonline.ro -sunt sigur ca exista unele cuvinte in postul meu de a caror existenta nu ai auzit:D
 

DeletedUser1383

fratelo e treaba mea daca nu am dat bAC-ul sau nu, daca u esti genul cu ochelari si mereu unul care primeste castane nu ma intereseaza pe mn...


Daca dai BAC-ul si il promovezi inseamna ca " esti genul cu ochelari si mereu unul care primeste castane " ? :eek:
 

DeletedUser

TayFun...in primul rand i-ai cerut voie lui mami tau sa stai pana la ora aia pe net ?
In al doilea rand, nu existi doar tu pe harta sau doar tribul tau. Acele trupe se refaceau... In fine, a fost prea grea situatia sa iti dai seama. Fir intins ! :))
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Am ramas absolut surprinsa de ceea ce se dezbate aici :eek:.

1. Fiecare jucator a mai facut greseli, nu suntem toti zei sau intruchiparea corectitudinii, dar sa aduci in ecuatie teme si dispute de pe alte lumi de mult apuse ( pentru unii ) si a arunca in carca unora care evident au invatat din erori denota imbecilism si frustrare.

2. Propaganda si politica de acum "n" ani sau luni nu isi mai are locul, decat eventual la arhiva.

3. Limitele bunului simt au fost, ca deobicei, depasite si in aceasta "disputa".

4. Domnul tayfun face niste referiri la niste perioade de mult apuse, pe care din pacate nu are cum sa le inteleaga, neparticipand la ele.

5. Aztecul, cel la care face referire sus-numitul s-a evidentiat pe forum prin niste povesti putin SF, idealiste si greu de realizat intr-o comunitate atat de pestrita precum este cea de pe triburile.ro. Dar sa faci referire la ce a scris aztecul, in situatia in care Dvs. (tayfun) nu stapaniti limba romana nu este un lucru normal.

6. Evidenta lipsa de coerenta si corectitudine ( cel putin din pct. de vedere gramatical ) de care dau dovada cativa din cei care posteaza pe aici ar trebui sa dea de gandit, nu doar moderatorilor...ci mai ales persoanelor in cauza.


Concluzie :

Mai puneti mana pe o carte, invatati sa scrieti corect ca va faceti de ras pe unde va duceti !
 

DeletedUser

Nu stiu ce aveti de comentat

PJ=Trib mamut

PJ au familie cu un alt trib mamut

Concluzie?


PJ noobi...United nu stiu cati au...200-350 :-??

In orice caz mai bine ati fii pastrat acest razboi doar pe forumul intern


Cu cine avem familie draga expert ? E buna treaba ....

Din cate vad....off-topic-ul e in frunte, TayFun te rog eu, demonstreaza ca ai mai multi ani ca mine !

Si de ce nu sunt in CD ? Pentru a am foarte multi prieteni in CDAc, da....prieteni ! Nu cred ca stii despre ce vorbesc.

@Little Bad - Adu-ti aminte cand te rugai de mine pe mess sa iti dau oameni sau sa fuzionati cu noi, daca ai tu mesajul prin care eu rugam familia Heroes sa ne ajute, eu dau Stergere Cont. Dimpotriva ei au venit cu aceasta sugestie ... si nu sunt singurii ;), am mai spus, am prieteni pe toata harta L9, nu ca tine, stau singur pe forum, incapatanat si isi bat toti banana de mine ( asta mai bine i se potriveste lui TayFun ) ... Get a life !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4932

Daca dai BAC-ul si il promovezi inseamna ca " esti genul cu ochelari si mereu unul care primeste castane " ? :eek:

prostul tot prost ramane si am incheiat orice off topic

Cu cine avem familie draga expert ? E buna treaba ....

Din cate vad....off-topic-ul e in frunte, TayFun te rog eu, demonstreaza ca ai mai multi ani ca mine !

Si de ce nu sunt in CD ? Pentru a am foarte multi prieteni in CDAc, da....prieteni ! Nu cred ca stii despre ce vorbesc.

@Little Bad - Adu-ti aminte cand te rugai de mine pe mess sa iti dau oameni sau sa fuzionati cu noi, daca ai tu mesajul prin care eu rugam familia Heroes sa ne ajute, eu dau Stergere Cont. Dimpotriva ei au venit cu aceasta sugestie ... si nu sunt singurii ;), am mai spus, am prieteni pe toata harta L9, nu ca tine, stau singur pe forum, incapatanat si isi bat toti banana de mine ( asta mai bine i se potriveste lui TayFun ) ... Get a life !

si nu-mi spune u ai refuzat sa ii bagi in razboi :)))
salut:) a spus:
BogdySt3list4ever în data de 10.01. la ora 14:01
Salut!!!Noi am fuzionat cu fratii nostri [ally]Heroes[/ally]...si noul trib este [ally]HF[/ally]...acolo vor fi doar jucatorii peste 700 de puncte din ambele triburi...Vechile triburi [ally]Heroes[/ally] si [ally]H3roes[/ally]...vor forma academia...Sa trec la subiect...mai continuam alianta???

TayFun în data de 10.01. la ora 20:44
da

@rakanishu: iti spun doar un proverb : LUPUL ISI SCHIMBA BLANA, DAR NARAVUL BA!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Cu cine avem familie draga expert ? E buna treaba ....

Din cate vad....off-topic-ul e in frunte, TayFun te rog eu, demonstreaza ca ai mai multi ani ca mine !

Si de ce nu sunt in CD ? Pentru a am foarte multi prieteni in CDAc, da....prieteni ! Nu cred ca stii despre ce vorbesc.

@Little Bad - Adu-ti aminte cand te rugai de mine pe mess sa iti dau oameni sau sa fuzionati cu noi, daca ai tu mesajul prin care eu rugam familia Heroes sa ne ajute, eu dau Stergere Cont. Dimpotriva ei au venit cu aceasta sugestie ... si nu sunt singurii ;), am mai spus, am prieteni pe toata harta L9, nu ca tine, stau singur pe forum, incapatanat si isi bat toti banana de mine ( asta mai bine i se potriveste lui TayFun ) ... Get a life !

M-ai dat gata cu get a life :eek::eek::eek::eek::eek:...era sa pic de pe scaun.Poate fac un atac cerebral din cauza ta...
Cata vreme PJ e trib mamut,pentru mine pj vor ramane n00bi mereu...si cu asta inchei orice discutie cu tine domnul atotstiutor
 

DeletedUser4932

tayfun ori nu ai luat bacu ?

ink un offtopic, promit k este ulimul dar trebuie sa raspund si baietzasului
in clasa a 11-a a trebuit sa ma retrag datorita unor probleme familiare, nu stiu dc intereseaza viatza personala in acest joc. defapt decat pe rakanishu, eddypatrascu si skihawk, jucatori care deabia astepta sa postez eu ceva sa vina sa ma pupe in "spate", ba chiar edoardo are poze cu mn in pc sufera dupa mn acum cateva luni ma amenintza si tot asa in fine nu are rost sa ma mai pun la mintea multora de aici si voi incerca sa-i evit "NU te pune cu nebunu(prostu)!"
 

DeletedUser3101

trantesc si eu un off topic....k

ce Dumnezeu aveti fratilor???...ce va intereseaza pe voi de studiile unora sau altora??
domnu' neolitic....nu da dovada ca vi din acea perioada prin postarile tale....chiar nu ai alte arme sa combati un jucator de triburile??? esti chiar asa de "invatat"...???

fiecare se descurca ,munceste,studiaza cum poate in viata privata....

"intai sa arunce cu piatra cel ce nu are vreun pacat"
 

DeletedUser1383

ink un offtopic, promit k este ulimul dar trebuie sa raspund si baietzasului
in clasa a 11-a a trebuit sa ma retrag datorita unor probleme familiare, nu stiu dc intereseaza viatza personala in acest joc. defapt decat pe rakanishu, eddypatrascu si skihawk, jucatori care deabia astepta sa postez eu ceva sa vina sa ma pupe in "spate", ba chiar edoardo are poze cu mn in pc sufera dupa mn acum cateva luni ma amenintza si tot asa in fine nu are rost sa ma mai pun la mintea multora de aici si voi incerca sa-i evit "NU te pune cu nebunu(prostu)!"

Om fi noi prosti, daca asa zici tu , dar vezi ca familiar nu e identic cu familial cum ai fi vrut tu sa scrii.


Ar fi corect sa se inchida acest topic .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser301

Moderatorii ar trebui sa inchida acest topic fiindca se deviaza foarte mult de la subiect si se trec la lucruri care nu tin de razboiul intre cele 2 triburi!
 

DeletedUser

frate da mai lasa-ne...
faci si double post,scrii si 1000de randuri umplute cu nimic
esti veriga cea mai slaba...iesi afara!
 

DeletedUser

trantesc si eu un off topic....k

ce Dumnezeu aveti fratilor???...ce va intereseaza pe voi de studiile unora sau altora??
domnu' neolitic....nu da dovada ca vi din acea perioada prin postarile tale....chiar nu ai alte arme sa combati un jucator de triburile??? esti chiar asa de "invatat"...???

fiecare se descurca ,munceste,studiaza cum poate in viata privata....

"intai sa arunce cu piatra cel ce nu are vreun pacat"

am intrebat frumos, ce te alarmezi asa, l-am criticat eu in vreun post de-al meu, sau mai bine zis, am criticat pe cineva, verifica inainte de a arunca cu acuzatii.
 

DeletedUser

M-ai dat gata cu get a life :eek::eek::eek::eek::eek:...era sa pic de pe scaun.Poate fac un atac cerebral din cauza ta...
Cata vreme PJ e trib mamut,pentru mine pj vor ramane n00bi mereu...si cu asta inchei orice discutie cu tine domnul atotstiutor

Haiosule !
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
@tayfun...cand si unde m-am luat de "tn" ? :D

Te simti cumva nominalizat in postul anterior ?
 
Ultima editare:

DeletedUser

Topic inchis pentru ca vad ca va e mult prea greu sa tineti discutiile pe tema topicului.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus