P.J. vs United

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

pai nam zis ca nu ai voi poti sa bei si cu alyn 50 in afara jocului sa fiti dusmanii doar in joc cel mai bun sa castige nam eu treaba cu cine bei si oricum mz` pentru invitatie nu voi uita gestul ;)
 

DeletedUser11852

TayFun da rau mai esti :p
Is curios ce s-ar intampla daca as depune ticket pe conturile TayFun si tai-fun
.... :D
 

DeletedUser3101

eu ti-am zis, vin-o mha in buzau, vine si setz si facem o betie, daca se ia eddy de tine, dam toti ce naiba :))), acum serios eddy e baiat de treaba, mai glumeste si el.

la buzau???....vin si eu...ca am o mica trupa de tribali cu care ma intalnesc acolo..:p
 

DeletedUser4932

TayFun da rau mai esti :p
Is curios ce s-ar intampla daca as depune ticket pe conturile TayFun si tai-fun
.... :D

depune, dar spune adminilor sa-ti arate si ip-uri, daca asa face multi acount as fi asa batut in cap sa-mi fac conturi asemanatoare gen eddypatrascu, eddypatrascu1, eddypatrascu2
sau cum zici u acolo, o fi vre-un fan de al meu :D, sa-i spuna cineva k eu am "y" ;)
depuneti fratilor cate tikete vreti
din luna martie anul trecut nu am mai incalcat nici o regula si atunci am incalcat cu buna stiintza atacand de pe un cont pe care eram sitter.
 

DeletedUser

O mama ce de conturii au unii pentru ce le face daca iesti prastie pe toate vei fii nobilat mai bine faci unul calumea decat 10 si varza ;)
 

DeletedUser

vorbiti pe topic mai, lasati push accounturile

ps : adminii vorbesc cu fiecare din persoanele implicate in frauda, si nu dezvaluie informatii celorlalti :p
 

DeletedUser8715

tayfun, eutanisie scrie pe tine:D
Trebuia sa precizez: dovezi clare, nu copy-paste din word:eek:
Si daca as fi avut mai multe conturi, nu eram inchis acum?:))
sau la tine e faza: cine te innobileaza, are mai multe conturi?
 

DeletedUser2250

tayfun, eutanisie scrie pe tine:D
Trebuia sa precizez: dovezi clare, nu copy-paste din word:eek:
Si daca as fi avut mai multe conturi, nu eram inchis acum?:))
sau la tine e faza: cine te innobileaza, are mai multe conturi?



gg eddy:))))
domnu TayFun vorbeste mult si bine:)
pacat k nu stie cand sa se opreasca,nu stie sa se recunoasca invins,vorbeste mult si bine de altu(dar cred k daca s-ar uita in oglinda ar incepe sa-l injure si pe mister muscle din fata lui:p)
 

DeletedUser8715

Tayfun, o intrebare daca imi permiti: De ce se face peste tot misto de tine?:D
 

DeletedUser4932

tayfun, eutanisie scrie pe tine:D
Trebuia sa precizez: dovezi clare, nu copy-paste din word:eek:
Si daca as fi avut mai multe conturi, nu eram inchis acum?:))
sau la tine e faza: cine te innobileaza, are mai multe conturi?

e vorba de l5 ai uitat de contul eddypatrascu2 care ziceai k este pt academie??? :rolleyes::rolleyes:

poi probabil k din cauza mandriei,fuduliei..............si stii tu proverbu ala k prostu si fudulu???

dogare ce asemanare este intre tn si smardoiul de eddy, doar gura de voi...
ce sa-i faci mai ** si voi liber in fatza pc-ului macar aicea puteti sa ** fara sa va luati capace sau suturi in fund ;)
 

DeletedUser2250

e vorba de l5 ai uitat de contul eddypatrascu2 care ziceai k este pt academie??? :rolleyes::rolleyes:



dogare ce asemanare este intre tn si smardoiul de eddy, doar gura de voi...
ce sa-i faci mai ** si voi liber in fatza pc-ului macar aicea puteti sa ** fara sa va luati capace sau suturi in fund ;)


ma frate ce ciuda..............k exact aceeasi parere am si eu despre tine
nu am treaba k eddy,nu stiu cum e el,dar eu sunt eu
si dupa cum ziceam aceeasi parere am si eu despre tine
k la telefon,in spatele calculatorului,sau inchis intre 4 pereti k vad k acolo stai tot timpu
esti asa de tare in gura si de mare jmecher............tare mi-ar placea sa stiu si cum esti in viata reala;)
oricum nu-ti face griji,...........de unde ziceai k esti???????????
nu de alta da anu asta iti dau ocazia sa-mi arati cu adevarat ce marca de ciorapi esti:)
si vin la tn in oras:) buzau parca??? k si asa tre sa vizitez acolo niste prieteni tribali:)
 

DeletedUser2250

si totusi...............mi se pare mie sau incepe sa fiarba sangele in tine de nervi si oftica??????
hai amice nu nega...........stie toata lumea k asa e:D
 

DeletedUser4932

ma frate ce ciuda..............k exact aceeasi parere am si eu despre tine
nu am treaba k eddy,nu stiu cum e el,dar eu sunt eu
si dupa cum ziceam aceeasi parere am si eu despre tine
k la telefon,in spatele calculatorului,sau inchis intre 4 pereti k vad k acolo stai tot timpu
esti asa de tare in gura si de mare jmecher............tare mi-ar placea sa stiu si cum esti in viata reala;)
oricum nu-ti face griji,...........de unde ziceai k esti???????????
nu de alta da anu asta iti dau ocazia sa-mi arati cu adevarat ce marca de ciorapi esti:)
si vin la tn in oras:) buzau parca??? k si asa tre sa vizitez acolo niste prieteni tribali:)

te iei de mana cu edoardo di tuti capo si veniti in ploiesti
hmmm dublu p(r)ost???
 

DeletedUser8715

e vorba de l5 ai uitat de contul eddypatrascu2 care ziceai k este pt academie??? :rolleyes::rolleyes:



smardoiul de eddy



Sa inteleg ca pentru tine reprezint o dinastie?:D
Nu taticu. Observ ca a ta cultura generala se rezuma doar la ce face eddypatrascu. Tin sa te informez ca nu am fost inchis pe nicio lume. Altfel cum iti mai luam sate pe l5?

Cuvantul "smardoiul" este un cuvant retardo-tayfunean?:confused:
Sau asta ti se trage de la faptul ca ai zis pas examenului de BAC?:D


Acum nu mai esti mare jucator de triburi, te-ai transformat in "jmeker"?:D

Aaa...alta dovada a faptului ca ma divinizezi, este ca mi-ai propus sa facem trib pe l7, impreuna:))

Si cu asta inchei momentan discutia cu tine, replicile tale denotand un IQ pe care nici o broasca nu ar fi invidioasa. :D
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus