[P&P cu un strop de nebunie] Alianta "Fun Club Ingerasa"

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Fun Club Ingerasa (SMFN -- SuperModerator's Fun Club) este singura alianta ce detine exclusiv dreptul de a omagia, lauda si/sau pupa (in fericitul caz ca ati reusit sa-i bagati fluturasi in stomacel pentru a o face sa zboare) pe iubita super moderatoare a forumului extern:
Ingerasa...

Scopul acestui trib e de a aduna alti jucatori ce simt aceasi cantitate de respect si interes pentru Ingerasa.
Dorim sa facem tot posibilul pentru a duce acest fun club cat mai sus in clasament pentru a atrage atentia lumii asupra ingerului de printre noi.
Pentru a intra in trib trebuie doar sa trimiteti un mesaj privat cu o poezioara adresata Ingerasei.


Comentariile (de ce nu, si rautacioase) va rog sa le lasati mai jos....
 

DeletedUser

E o tipa super. :) Daca ar intra toti cei care o simpatizeaza vei ajunge ca B-W.

Succes cu tribul
 

DeletedUser

Ehh.. nici chiar... noi, ca alianta, dorim sa omagiem fata nu sa o stresam..... De aceea e important sa ramanem intr-un numar micut pentru a nu fi nevoiti sa-i aducem omagii mai mult de 2-3 odata... Asa pe rand...
 

DeletedUser35286

neah,numai de-al dracu as farma-o...ca sa fac misto de ea dupa ca e ferma :eek:

bine,asta in cazu in care nu devin ferma inaintea ei...
 

DeletedUser

Pff.. Bre.. Eu am impresia ca voi cam luati la misto misiunea maretului trib... Ia vedeti ca ne suparam si nu va fi bine..
 

DeletedUser14000

Am inteles, fan club Ingerasa...insa eu am o dilema...cine face streapteasu? ( sau sa ma astept sa faca toti masculii din trib ;) (hauuu ce viata) , sa stiu sa ma alatur bre, ca asa ceva nu pierd neam ) :))
 

DeletedUser

Pentru Ingerasa!? Cine nu face streaptease, e intrebarea!? ... daca ma enervez tare, iau si pe bucata aia de carne numita Nihilius... sa vezi atunci ce show cu streaptease iasa... ;)

P.S. Inccubus.. ce zici .. te bagi?
 

DeletedUser35286

In seara asta nu,ca am examen peste 9 ore jumate. :mad:

da de maine...:rolleyes:
 

DeletedUser

Aveti MEMBRU DE ONOARE? Ce nu fac eu pt iubi no.4!!! Ia ziceti-mi in ce zona sa intru . Facem un templu pe forumul intern cu fotografiile ei si in fiecare zi la ora 8 toti fanii trebuie sa rosteasca cate o poezie .
 

DeletedUser

Inger, ingerasa mea
Ce mi te-a dat tribalia
Totdeauna fii cu mine
Si pune-mi pile la admine

Eu sunt mic, tu fa-ma mare
Ca esti super moderatoare
Eu sunt slab, tu esti … dotata
Zice lumea chiar… imbufnata

Totdeauna ma insoteste
Si ma-nvata mai babeste
Si de rele ma pazeste
Sau da-mi una peste dejte

astept invitatie :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8343

Deci voi sunteti chiar haiosi :)
Va multumesc frumos de aprecieri , chiar mi-ati inseninat ziua :rolleyes:
Mai astept poezii :D:D:D:D
 

DeletedUser

In seara asta nu,ca am examen peste 9 ore jumate. :mad:

da de maine...:rolleyes:

Ce-ai facut azi la examen, bre?


Aveti MEMBRU DE ONOARE? Ce nu fac eu pt iubi no.4!!! Ia ziceti-mi in ce zona sa intru . Facem un templu pe forumul intern cu fotografiile ei si in fiecare zi la ora 8 toti fanii trebuie sa rosteasca cate o poezie .

pff.. domn Bula.. Daca ai tu puterea sa o ridici in rank si s-o faci cel putin iubi no. 2 te fac membru de onoare... Idei bune oricum vad ca ai ...

Si apropo, nici nu-mi vine sa cred ca uitai sa spun ca alianta isi are nucleul undeva prin zona nord-vestica...


Inger, ingerasa mea
Ce mi te-a dat tribalia
Totdeauna fii cu mine
Si pune-mi pile la admine

Eu sunt mic, tu fa-ma mare
Ca esti super moderatoare
Eu sunt slab, tu esti … dotata
Zice lumea chiar… imbufnata

Totdeauna ma insoteste
Si ma-nvata mai babeste
Si de rele ma pazeste
Sau da-mi una peste dejte

astept invitatie :D

Bravo... formidabila poezie tovarase... Zi cu ce nick joci si iti trimit invitatie in cea mai buna alianta de pe L25... Te fac exemplu pentru ceilalti viitori membri....
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus