pachete grafice pentru fiecare anotimp

DeletedUser

cate un pachet grafic pentru fiecare anotim,ca si cel de iarna.
si sa fie perfectionat cel de iarna ca nu e fain!:eek:
 

DeletedUser7072

da ar fi o idee. primavara sa ai oua vopsite in loc de cladiri, iepurasi in loc de trupe. si zidu facut din morcovi.:p
 

DeletedUser

Orice pachet grafic ar fi, sa aibe animatii ca sa stiu cand satul produce (chiar daca nu am premium)

As vrea chiar pachete grafice variabile, ploaie si furtuni spre exemplu! Sau incendii prin cladirile satului timp de cateva ore dupa ce loveste o catapulta!

PS: vedeti ca e unu pe forum aici care a facut un pachet grafic
 

DeletedUser

Orice pachet grafic ar fi, sa aibe animatii ca sa stiu cand satul produce (chiar daca nu am premium)

As vrea chiar pachete grafice variabile, ploaie si furtuni spre exemplu! Sau incendii prin cladirile satului timp de cateva ore dupa ce loveste o catapulta!

PS: vedeti ca e unu pe forum aici care a facut un pachet grafic

sincer cred ca e prea greu de realizat asa ceva.
Daca chiar ar face cineva asa ceva si ar publica asta atunci lag-ul creat de un asemenea pachet.daca ar fi folosit de un nr mare de pers,ar fi greu de suportat.
parearea mea :eek:
 

DeletedUser

pai pachetul grafic va fi offline, iar performanta conteaza doar la atacuri nu la privire generala
 

DeletedUser

corect

ar trebui sa se creeze si unele facilitati si pentru cei care nu cont premium tot timpul.
 

DeletedUser

ar trebui sa se creeze si unele facilitati si pentru cei care nu cont premium tot timpul.
dream on...:rolleyes:
ideea cu anotimpurile e faina. toamna sa cada frunzele si sa fie descoperita ascunzatoarea. :p
 

DeletedUser

lmao:))))))

@nu ar fi o idee rea dar nu inteleg rostul


rostul e ala mai mult de amuzament.:p imagineazati nobilul la atac la un moment dat vantul ii ridica roba peste fata si ramane in "zalele" goale

sau sa-i vezi pe aia de la cladirea principala ca dau zapada iarna si apoi taie lemne in continuare,:))
 

DeletedUser

:))

Ar fi dragutz un pachet grafic ptr vara...in fiecare sat sa fie o plaja ptr armata,sezlonguri,umbrelutze,cocktailuri etc etc....echipament mai lejer k nah e cald...


:Dsi inca ceva....nu s-ar putea o duminica de pace macar o data pe luna? a venit vara,mai merge omul la padure,la mare,la o plimbare....
 

DeletedUser

mai frumos ar fi ca in fiecare anotimp (ca si noaptea cand este intuneric si tortele aprinse) sa fie pachet grafic pentru fiecare anotimp.
 

DeletedUser

Ar fi dragutz un pachet grafic ptr vara...in fiecare sat sa fie o plaja ptr armata,sezlonguri,umbrelutze,cocktailuri etc etc....echipament mai lejer k nah e cald...


:Dsi inca ceva....nu s-ar putea o duminica de pace macar o data pe luna? a venit vara,mai merge omul la padure,la mare,la o plimbare....



VISE MAMA VISE si nu vrei si un ice tea care sa mearga cu sezlongul? sau o piscina sa apara daca ai resursele la niv 30?

pffffff !!!?
 
Sus