Pai atunci?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Ruuuunn geschlossen! ruuuun!!!! you can do it'
citez geschlossen cand a pasit pe luna : " a small step for men, a huge leap for geschlossen-mania" :D
 

DeletedUser37

ma io ma bucur ca sunteti activi:rolleyes: .si daca iau avertisment..na..asta e viata.

DAR TOTUSI NU VREAU SA PROVOC NICIUN ADMINISTRATOR.

MI SE PARE O INTREBARE DE BUNSIMT:CE ANUME E ON TOPIC IN POLITICA SI PROPAGANDA?
 

DeletedUser

da stiu ce inseamna acela spam.
eu am sters respectivul post deoarece era offtopic total acolo - cu toate ca ne aflam la offtopic.

franturi din intelepciunea moderatorilor:)
 

DeletedUser

prea tare flamer, strangem tot? si facem carte?
il punem si pe veertok sa scrie 2, 3 povesti si ne-am scos;) :D
 

DeletedUser

hai frate ca se plictiseste lumea.. trebuie si ceva mai palpitant, actiune ..
eu zic :"Off topic,spamm,fratia Sionului si misiune imposibila 4 - the forum cleanup" :)
 

DeletedUser184

dupa cum spune si regulamentul
Puteti folosi diferite tactici pentru a va provoca dusmanii in forumul "Politica si Propaganda" atata timp cat nu depasiti limita bunului simt si tacticile au la baza jocul. INSULTELE DE ORICE FEL NU SUNT TOLERATE!
.
Atat timp cat se respecta aceasta parte
Va rugam sa respectati ceilalti jucatori si sa ii tratati cu politete. Nu uitati ca sunt oameni de diferite varste si experienta diferita.
se poate posta aproape totul.

regulamentul urmeaza oricum ca in cel mai scurt timp sa fie modificat si updatat si de aceea in cel mai scurt timp - mai precis posibil miercuri si joi forumul se va inchide pentru modificari si reorganizare.
Pana la modificarea acestor reguli respectati tot ce este pana in prezent si nimeni nu va va mai deranja - excluzand problemele ce partial au fost rezolvate pana in acest moment.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus