Pareri despre jucatori

DeletedUser

Nu stiu de ce fac aceasta tema dar paote vom ajunge la ***** discutii bune pe aceasta tema.

Am facut acest topic pentru a ne da cu parerea despre uni jucatori (buni , rai ) , care au facut ***** fapte de indiviat si multe alte lucruri care nu le-ar face oricine.

Spre exemplu mie mi-a placut comportamentul si cum a abordat situatia Aleodor , care este un membru si a fost inca de la inceputi formarii tribului KMD. Nici dupa plecarea tuturor membrilor in actualul ~MK~ , acest jucator a ramas acolo imreuna cu colegi care au decis sa ramana impreuna si sa suporte ceea ce li se fac fiind atacati de catre ~MK! si toate academiile acestora.
L-am cunoscut si est eun membru bun si a dat dovada de curaj cand a ales aceasta cale .


Astept si alte pareri despre jucatori de la voi ...
 

DeletedUser

KMD nu e tribul cela care a intrat cu planuri marete pe l18 si a fost ingropat de un singur jucator? :confused:
il inteleg de ce a ramas in trib
 

DeletedUser

KMD : conducere penibila, destui jucatori buni!
nu am reusit sa port un dialog cu marele lor intemeietor, i s a parut foarte jignitor faptul ca l a sfatuit un pusti ca mine sa nu i mai acuze pe cei care le parasesc tribul ci sa gaseasca si sa rezolve motivul pentru care pleaca.
mai departe a deviat in niste discutii de Crucea Rosie pentru ca nu a fost in stare sa poarte o discutie cu argumente si contraargumente.
ulterior am discutat si cu "secretara" acestuia, o femeie la 40 ani, conform profilului, care este doar o femeie, nu o doamna(mare greseala din partea mea, am pierdut timpul aiurea cu o scuipatoare de seminte).
 

DeletedUser

KMD : conducere penibila, destui jucatori buni!
nu am reusit sa port un dialog cu marele lor intemeietor, i s a parut foarte jignitor faptul ca l a sfatuit un pusti ca mine sa nu i mai acuze pe cei care le parasesc tribul ci sa gaseasca si sa rezolve motivul pentru care pleaca.
mai departe a deviat in niste discutii de Crucea Rosie pentru ca nu a fost in stare sa poarte o discutie cu argumente si contraargumente.
ulterior am discutat si cu "secretara" acestuia, o femeie la 40 ani, conform profilului, care este doar o femeie, nu o doamna(mare greseala din partea mea, am pierdut timpul aiurea cu o scuipatoare de seminte).

Il cunosc pe Aleonor de pe L4. Acolo, ca si aici, a dat dovada de caracter, de verticalitate. Stie sa faca diferenta dintre joc si realitate. Pe L4 a pierdut toate satele deoarece si-a dorit sa ramana vertical. Ar fi putut foarte usor sa intre in Armada si sa scape, asa cum au facut alti figuranti.
Am citit postul de mai sus (l-am dat ca citat) si raman cu o parere de rau: acest joc a devenit troaca unor copii lipsiti de educatie si respect pentru alti jucatori.

o femeie la 40 ani, conform profilului, care este doar o femeie, nu o doamna(mare greseala din partea mea, am pierdut timpul aiurea cu o scuipatoare de seminte)

Oameni buni, este vorba de o femeie la 4o de ani. Varsta nu conteaza, ar fi putut avea si 10 ani, si 50 de ani. Era femeie! Ii putea fi mama, matusa, sora! Sau poate este mama cuiva, matusa sau sora unui alt jucator. Iar acest jucator o face "scuipatoare de seminte"! Si tot el, isi da cu parerea despre un alt jucator caruia nu-i ajunge nici pana la glezna, in toate privintele!
Si toate aceste mizerii pentru ce? Ca tribul lui era in razboi cu tribul celalalt. Vai de noi!

Moderatorii acestui forum, sau adminii, in loc sa ma banati pe mine pentru ca v-am dat definia unui cuvant din DEX, mai bine i-ati tempera pe acesti copii lipsiti de orice urma de bun simt. Prin postarile lor doar provoaca scandal, monitorizati-i si o sa vedeti ca altceva nu stiu sa faca.
Le-as fi zis eu vreo doua, insa vreau sa am acces pe forum pentru a urmari alta tema. :)
 

DeletedUser

Bine spus the patriot , poate ca si eu sunt unul dintre copii dar nu ma comport ca uni care se cred foarte buni si aduc cuvinte pentru a jigni alte persoane . Ei o vor tine mereu pe a lor si nu isi vor schimba niciodata opinia despre alti , mereu vor ramane ei cei mai "buni" ...
 

DeletedUser

Cand spun "copii", ma refer la faptul ca sunt imaturi in gandire. Si fiul meu joaca triburile, insa nu se comporta asa cum fac multi mucosi.

Postarile lor infantile nu intereseaza pe nimeni, insa la ei functioneaza sistemul haitei, posteaza unul un mesaj si in apararea lui sar alti 10. Au tupeu.
Oamenii maturi nu vor sa intervina din comoditate sau, uneori, deoarece nu vor sa se puna la mintea nebunilor. Cateodata ii inteleg.
 

DeletedUser

@the patriot : spre deosebire de alti colegi din SAS, eu am avut de fiecare data o doza de respect mult mai mare pentru tine.
ca ce chestie ma jignesti tu pe mine cand habar nu ai ce discutie am avut cu respectivii?
de unde ai tras tu concluzia ca eu nu am fost respectuos cu Aleonor si respectiva sus numita?
te-ai gandit vreo clipa ca poate comportamentul ei plin de superioritate m-a facut sa imi transform respectul?
daca am jumatate din varsta ei trebuie sa stau sa ma scuipe-n ochi?
ma repet, sunt printre putinii din "ceata de pustani" pe care o tot invoci tu ca are controlul deplin asupra SAS-ului care te respecta, dar fi intelept in continuare si nu te mai arunca in afirmatii pe care nu le poti duce la capat.

@Led.Zeppelin : nu m-am dat mare ca as sti sa joc, ma descurc si eu cum pot, pentru mai multe detalii, vorbeste cu stranutelu. asta din simplul motiv ca data viitoare sa nu te mai arunci cu capul inainte si sa vorbesti despre mine fara sa ma cunosti suficient de bine.

P.S. nu eram in razboi cu ei, initierea de mesaje catre intemeietorul Aleonor a survenit in urma unor amenintari grosolane din partea jucatorilor KMD impotriva celor care venisera la noi de la ei.
P.S.2 am respectat o si pe ea si pe domnul Aleonor pana in momentul in care au inceput sa jigneasca si sa abordeze discutia cu superioritate.
P.S. 3 ai jucat alaturi de mine ca sa stii cum joc cat sa ma compari cu Aleonor?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

@Led.Zeppelin : nu m-am dat mare ca as sti sa joc, ma descurc si eu cum pot, pentru mai multe detalii, vorbeste cu stranutelu. asta din simplul motiv ca data viitoare sa nu te mai arunci cu capul inainte si sa vorbesti despre mine fara sa ma cunosti suficient de bine.

P.S. nu eram in razboi cu ei, initierea de mesaje catre intemeietorul Aleonor a survenit in urma unor amenintari grosolane din partea jucatorilor KMD impotriva celor care venisera la noi de la ei.
P.S.2 am respectat o si pe ea si pe domnul Aleonor pana in momentul in care au inceput sa jigneasca si sa abordeze discutia cu superioritate.
P.S. 3 ai jucat alaturi de mine ca sa stii cum joc cat sa ma compari cu Aleonor?

Nu am dat referire despre tine ci la modelul care la dat the patriot despre jucatoric are se considera si mai mult i-am dat dreptate si nu te-am dt pe tine exeplu ci majoritatea in general
 

DeletedUser

nu lasati uitarii tribul RIP un trib care la prima vedere nu arata nimic dar odata activati sigur veti vedea ca ce vorbesc eu aici nu este o aberatie, sunt de mult in jocul asta dar sincer nu imi place asa de mult sa ma expun parerilor si ideilor unora dintre voi, nu sunt un cautator de ranguri sau mai stiu eu ce, postez ce trebuie postat, succes baieti si am incredere in voi si cred ca ces a intamplat odata nu a fost o simpla intamplare
 

DeletedUser

pina la urma tema e despre KMD si sunt mindru ca un moldovean ia facut pe cei care nusi mai vedeau lungul nasului :D
prietenul meu madman cred ca ma cunoaste...
 

DeletedUser

graur2000 daca nu ai ce face si scrii porcarii si nu citesti titlul eu am dat decat un exeplu nu am dat sa vorbim despre KMD dar daca tu nus tii ce e cu tine ...
 

DeletedUser

SSLazio, nu te-a jignit nimeni cu nimic. Doar mi-am exprimat indignarea pentru modul in care le place unora sa eticheteze jucatorii. ATAT.
Cat despre mesajele voastre (nu le-am citit, as putea sa le obtin dar nu doresc), acum sa ma ierti, dar daca ati inceput sa va injurati reciproc, nu se cade sa va mai aratati cu degetul.
Cand cataloghezi pe cineva -o femeie! - ca fiind "scuipatoare de seminte", nu mai poti sustine ca ai fost respectuos, sa ma ierti.
Cu doar "comportamentul ei plin de superioritate" nu cred ca putea sa te "scuipe-n ochi" si sa te aduca in situatia sa-ti schimbi comportamentul, din respectuos in badaran. Sincer.
Eu te-am observat si pe forum, din respectiva "ceata de pustani" tu ai iesit in evidenta prin faptul ca esti mai moderat in afirmatii.
 
Sus