Paria L1- ELITE

  • Autor subiect DeletedUser523
  • Data de început

DeletedUser523

Ei bine, dar pana cand:confused:Pana cand tot va permiteti sa atacati, sa manjiti si jigniti triburile membre CA, si cica in mod obiectiv:)Rasunsul este: pana in acest moment, cand vreau sa va aduc la cunostiinta si sa va expun in mod obiectiv o constatarea de a mea pe care m-am hotarat sa o transcriu si pe forum:
Toata lumea anti-CA sau "simpli observatori obiectivi si impartiali" ai acestei lumi considera triburile membre CA drept lipsite de onoare, fara respect pt. adversai, fara fair play sau machiavelici prin fapte! DAR atunci ce sa mai spunem de ELITE:confused:!!!Toata lumea stie cum s-a format acest maret trib:confused:Pt. cei ce nu stiu sau au uitat le reamintesc eu:a fost cea mai mare recrutare de jucatori de elita din istoria L1!A fost un plan bine pus la punct dar de o rara si incredibila lipsa de fair play, onoare, respect fata de celelalte triburi etc...Si acum imi amintesc, cand sa format ELITE cum curgeau cererile catre cei mai buni jucatori din LEON si CA si nu numai:)incredibil!!!!!!!DAR ce e si mai incredibil e cat de bine le-a mers propaganda si cum au reusit sa distraga atentia de la fapta lor monstruoasa si sa indrepte toate criticele tot spre CA:Dbv bv!!Deci in loc ca toata harta, DA TOATE TRIBURILE de pe L1 sa se fi coalizta si sa fi eliminat din start acest trib formart exclusiv din tradatori, jucatori lipsiti de onoare si fair play pt. a da o lectie tuturor si a arata ca nu se accepta asemenea incercari de dezbinare; EI BINE nimic din aceste lucruri nu s-a intamplat, BA din contra ei acum sunt perceputi drept salvatori ai L1 singurii ce pot sta cu succes in fata monstrului numit CA!!lol:) bv inca o data sunteti geniali dragi elitisti!
Asa ca , de fiecare data cand cineva va mai zice despre CA k este lipsit de onoare, ca recruteaza jucatori de la triburile adverse, k face manevre de culise etc etc sa nu uite de cel mai mare trib lipsit de onoare, de fair play etc etc:ELITE
ps. nu am nimic personal cu voi, pur si simplu va incadrati in descrierea tribului pe care toti il urasc si dezaproba dar din necunostiinta de cauza si datorita bunei manipulari mediatice il confunda cu CA!;)
pps. acum sunt curios ce vor zice si cu ce argumente vor veni "simpli observatori impartiali";)
 

DeletedUser

asa este insa noi,cei din CA am avut intotdeauna mai mult bun simt si nu am iesit sa aratam cu degetul mereu
nu avem insa ce sa facem...."unde nu e,nici Dumnezeu nu cere";)....nu trebuie sa ai pretentii d la unii
pai cand au declarat razboi TLD,cum a fost.......au strans in secret o coalitie d 8,9 triburi desi erau aliati cu noi si ne-au trantit vestea p extern ca apoi tot ei sa ne acuze d manevre,tradari,lasitate.....caractere d valoare elitele ,ce mai!!nici nu pot spune asta fara sa apelez la o lamaie pt ca incep sa am probleme
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:D:D:D asta e cel mai penibil topic care l-am citit in viata mea , tzepes dragule dar tu parca erai un simplu observator , acuma ca ai primit o functie , ti-ai gasit o pereche noua de "scoici" ? a dracului omu fara cap vorbeste, ELITE sa format dupa o idee a lui mircea berzovan , o idee care la vremea aia cred ca a fost printre cele mai bune , CTL-u era in plin declin din cauza unor probleme interne grave, ghici ce a facut mircea? a salvat tribul, sa gandit omul miseleste , a parasit tribul (bagandul astfel in declin total) a intemeiat ELITE unde sau alaturat toti prietenii sai din CTL si dupaia a inceput recrutarile.Simplu ca buna ziua , pe scurt ce a facut el ? a reinviat CTL-ul sub alt nume si fara pleava; , a luat "spuma" din CTL si a "intinso" in ELITE, dupa care cum TLD-u stie aceasta practica cel mai bine a recrutat masiv jucatori buni.Singura diferenta intre ce a facut el si ce ati facut / faceti incontinuare voi e ca omul a gandito la cel mai bun moment posibil, si cu asta basta. :D

later edit: Cred ca i-am smuls cuvintele din gura lui Adi Mutu , asta tiar fi raspuns si el.
 

DeletedUser

Toata lumea anti-CA sau "simpli observatori obiectivi si impartiali" ai acestei lumi considera triburile membre CA drept lipsite de onoare, fara respect pt. adversai, fara fair play sau machiavelici prin fapte!
Nu generaliza,nu toata lumea gandeste asa ... Te rog sa faci niste calcule,cati oameni "anti-ca" posteaza pe forum ? 5-6,max 10....cam cati jucatori sunt in triburie care lupta impotriva CA ? 600-700?...deci 10 jucatori din 700 ...nu reprezinta prea mult.
CA e cea mai mare alianta,au ajuns acolo prin diverse metode,mai mult sau mai putin corecte,mai mult sau mai putin oneste.Asta nu inseamna ca nu sunt jucatori/diplomati/oameni de calitate.



In rest ... propaganda de slaba calitate.
Sti flamer si barony au postat ceva: "caini latra si ursul trece".
Ar trebui sa asculti de ei,de ce sa te deranjeze ceva,atata timp cat nu e adevarat ?
In schimb tu te cobori la nivelul lor si "arunci cu noroi".
Mai bine lasa-i lucrurile sa se aseze,nu era nevoie de inca un topic in care sa se "discute",despre acest razboi.
Razboi care deja da in banal si penibil ... plictisitor.....
 

DeletedUser523

:D:D:D asta e cel mai penibil topic care l-am citit in viata mea , tzepes dragule dar tu parca erai un simplu observator , acuma ca ai primit o functie , ti-ai gasit o pereche noua de "scoici" ? a dracului omu fara cap vorbeste, ELITE sa format dupa o idee a lui mircea berzovan , o idee care la vremea aia cred ca a fost printre cele mai bune , CTL-u era in plin declin din cauza unor probleme interne grave, ghici ce a facut mircea? a salvat tribul, sa gandit omul miseleste , a parasit tribul (bagandul astfel in declin total) a intemeiat ELITE unde sau alaturat toti prietenii sai din CTL si dupaia a inceput recrutarile.Simplu ca buna ziua , pe scurt ce a facut el ? a reinviat CTL-ul sub alt nume si fara pleavã , a luat "spuma" din CTL si a "intinso" in ELITE, dupa care cum TLD-u stie aceasta practica cel mai bine a recrutat masiv jucatori buni.Singura diferenta intre ce a facut el si ce ati facut / faceti incontinuare voi e ca omul a gandito la cel mai bun moment posibil, si cu asta basta. :D

later edit: Cred ca i-am smuls cuvintele din gura lui Adi Mutu , asta tiar fi raspuns si el.
:)lol eu, in caz ca nu sti, sunt un mare forumist, in sensul k am f multe postari si imi place sa comunic f mult; deci nu am scris acest post pt ca acum sunt liderul ~LEON~; stati linistiti k nu mi sa urcat nimic la cap!oricum faptul ca te-ai legat de persoana mea imi arata ce argumente slabe ai!;)apoi ca MB a salvat CTL e alta poveste desi sunt siguri ca vor aparea ex.membri CTL care te vor contrazice;)eu m-am referit strict la campania masiva de recrutari conceputa si realizata de ELITE, campanie prin care la f multe triburi din L1 le-au fost luati jucatori!un lucru extrem de neonorabil care a eclipsat total nobilul gest de a salva CTL;)
 

DeletedUser

:)lol eu, in caz ca nu sti, sunt un mare forumist, in sensul k am f multe postari si imi place sa comunic f mult; deci nu am scris acest post pt ca acum sunt liderul ~LEON~; stati linistiti k nu mi sa urcat nimic la cap!oricum faptul ca te-ai legat de persoana mea imi arata ce argumente slabe ai!;)apoi ca MB a salvat CTL e alta poveste desi sunt siguri ca vor aparea ex.membri CTL care te vor contrazice;)eu m-am referit strict la campania masiva de recrutari conceputa si realizata de ELITE, campanie prin care la f multe triburi din L1 le-au fost luati jucatori!un lucru extrem de neonorabil care a eclipsat total nobilul gest de a salva CTL;)

Astept sa vad un CTL-ist care iubeste fostul si actualul CTL sa confirme ce spui tu , ca nu a fost asa :) ai sa vezi ca te inseli grav..

dap, e neonorabil cum TLD-u la inceputul razboiului cu NWO au recrutat tot ce era mai bun de la ei ca sa nu aiba probleme in razboi ;) dupaia sa se laude ca au scos NWO-ul , deh .. forumistule :)
 

DeletedUser

In rest ... propaganda de slaba calitate.
Sti flamer si barony au postat ceva: "caini latra si ursul trece".
Ar trebui sa asculti de ei,de ce sa te deranjeze ceva,atata timp cat nu e adevarat ?
In schimb tu te cobori la nivelul lor si "arunci cu noroi".
Mai bine lasa-i lucrurile sa se aseze,nu era nevoie de inca un topic in care sa se "discute",despre acest razboi.
Razboi care deja da in banal si penibil ... plictisitor.....

sunt d acord cu tine.....incep sa cred ca unii vor sa dea batalia mai mult aici decat p harta
ceea ce p mine ma deranjeaza f mult este ca aud aceleasi chestii,repetate obsesiv over and over again.......si da,e o propaganda f ieftina atata timp cat in fiecare post d al lor se folosesc cuvinte urate gen lasi,nesimtiti etc
 

DeletedUser

:)lol eu, in caz ca nu sti, sunt un mare forumist, in sensul k am f multe postari si imi place sa comunic f mult; deci nu am scris acest post pt ca acum sunt liderul ~LEON~; stati linistiti k nu mi sa urcat nimic la cap!oricum faptul ca te-ai legat de persoana mea imi arata ce argumente slabe ai!;)apoi ca MB a salvat CTL e alta poveste desi sunt siguri ca vor aparea ex.membri CTL care te vor contrazice;)eu m-am referit strict la campania masiva de recrutari conceputa si realizata de ELITE, campanie prin care la f multe triburi din L1 le-au fost luati jucatori!un lucru extrem de neonorabil care a eclipsat total nobilul gest de a salva CTL;)

toate triburile mari au recrutat......nu putem sa ne acuzam d acelasi lucru cand toti il facem
treaba urata e ca noi nu am acuzat ELITE d asa ceva pana acum dar ei o fac constant.......nu se vede barna din ochi,asta e
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser523

Nu generaliza,nu toata lumea gandeste asa ... Te rog sa faci niste calcule,cati oameni "anti-ca" posteaza pe forum ? 5-6,max 10....cam cati jucatori sunt in triburie care lupta impotriva CA ? 600-700?...deci 10 jucatori din 700 ...nu reprezinta prea mult.
CA e cea mai mare alianta,au ajuns acolo prin diverse metode,mai mult sau mai putin corecte,mai mult sau mai putin oneste.Asta nu inseamna ca nu sunt jucatori/diplomati/oameni de calitate.



In rest ... propaganda de slaba calitate.
Sti flamer si barony au postat ceva: "caini latra si ursul trece".
Ar trebui sa asculti de ei,de ce sa te deranjeze ceva,atata timp cat nu e adevarat ?
In schimb tu te cobori la nivelul lor si "arunci cu noroi".
Mai bine lasa-i lucrurile sa se aseze,nu era nevoie de inca un topic in care sa se "discute",despre acest razboi.
Razboi care deja da in banal si penibil ... plictisitor.....

am fost toata lumea anti-CA stiu ca nu toti cititorii forumului gandesc asa:)
eu acum am scris din postura de membru al acestui forum si "observator impartial" al celor petrecute in L1!Ca este un gest onorabil sau nu las cititorii sa ma judece insa pur si simplu am vrut sa arat cum sta treaba si sa spun lucrurilor pe nume in caz ca lumea a uitat!Si nu cred k am aruncat cu noroi cand doar am prezentat faptele, fapte ce arata cat de lipsit de onoare este ELITE!Nu am inventat nimic!Daca acest lucru se numeste "aruncat cu noroi" asta e, sunt vinovat si murdar de noroi:)
 

DeletedUser523

Astept sa vad un CTL-ist care iubeste fostul si actualul CTL sa confirme ce spui tu , ca nu a fost asa :) ai sa vezi ca te inseli grav..

dap, e neonorabil cum TLD-u la inceputul razboiului cu NWO au recrutat tot ce era mai bun de la ei ca sa nu aiba probleme in razboi ;) dupaia sa se laude ca au scos NWO-ul , deh .. forumistule :)

Dar TLD nu a recrutat membri NWO cand erau aliati, nu:confused:;)
 

DeletedUser

Astept sa vad un CTL-ist care iubeste fostul si actualul CTL sa confirme ce spui tu , ca nu a fost asa :) ai sa vezi ca te inseli grav..

dap, e neonorabil cum TLD-u la inceputul razboiului cu NWO au recrutat tot ce era mai bun de la ei ca sa nu aiba probleme in razboi ;) dupaia sa se laude ca au scos NWO-ul , deh .. forumistule :)

incearca sa fii serios petzy.......orice trib ar recruta daca i se da posibilitatea
faptul ca acuzati TLD nu face decat sa arate ca sunteti frustrati ca nu ati reusit voi asta;)
 

DeletedUser523

toate triburile mari au recrutat......nu putem sa ne acuzam d acelasi lucru cand toti il facem
treaba urata e ca noi nu am acuzat ELITE d asa ceva pana acum dar ei o fac constant.......nu se vede barna din ochi,asta e

eu vb acum in nume personal, in calitate de "forumist" nu in calitate de lider al ~LEON~ sau membru CA!sper ca am clarificat si aceasta problema sa nu avem mai tarziu of topic pe tema asta!;)
 

DeletedUser

Ofticosule de TZEPES. Cum am mai zis in alt topic. Daca faci o marlanie macar fa-o fara sa te faci de ras. Mai exact ai grija sa nu ajunga convorbirile din mess pe forumul extern.

Ce bine ca ne bagi in seama:D:D:D. Ne creste ratingul de TRIB...:D:D:D:D
 

DeletedUser523

Ofticosule de TZEPES. Cum am mai zis in alt topic. Daca faci o marlanie macar fa-o fara sa te faci de ras. Mai exact ai grija sa nu ajunga convorbirile din mess pe forumul extern.

Ce bine ca ne bagi in seama:D:D:D. Ne creste ratingul de TRIB...:D:D:D:D
chiar nu inteleg ce ai vrut sa zici:confused:dar ma rog, in acest fel lumea vede cine are argumente si dreptate in aceasta discutie si cine nu!;)
 

DeletedUser

incearca sa fii serios petzy.......orice trib ar recruta daca i se da posibilitatea
faptul ca acuzati TLD nu face decat sa arate ca sunteti frustrati ca nu ati reusit voi asta;)

sunt serios, recrutari a facut toata lumea :) dar TLD-u le`a facut in anumite cazuri in care fara ele sunt convins ca avea probleme grave in razboiul respectiv.Atata tot am specificat.
 

DeletedUser

sunt serios, recrutari a facut toata lumea :) dar TLD-u le`a facut in anumite cazuri in care fara ele sunt convins ca avea probleme grave in razboiul respectiv.Atata tot am specificat.

nush daca am fi avut probleme dar chiar daca ar fi asa......bravo noua,oameni destepti:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser523

Aici vb despre recrutarile facute de ELITE doar din simplul motiv de a slbi celelate triburi si de a se intari ei pe seama muncii altora!Si asta in timp de pace!;)
 

DeletedUser

Aici vb despre recrutarile facute de ELITE doar din simplul motiv de a slbi celelate triburi si de a se intari ei pe seama muncii altora!Si asta in timp de pace!;)

Nu a fost nimeni lucrat pe la spate ca sa intre in ELITE. Fiecare a venit de buna voie.
 
Sus