part time job

  • Autor subiect Knightbetrunken
  • Data de început

DeletedUser7708

Nu are cum să fie ilegal co-playingul. Se specifică în regulament un cont per jucător, nu 1 jucător per cont.
 

DeletedUser

Nu are cum să fie ilegal co-playingul. Se specifică în regulament un cont per jucător, nu 1 jucător per cont.

nu cred ca mai am mesajul :(

dar exact asa spunea ''sa inteleg ca dvs. dati parola oricui'' sau ceva de genu:| '''asta este ilegal''
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Ai inteles gresit. Explicatia lui dfa1 este foarte exacta. Atentie la nuante : co-player(s) sa nu aiba alt cont pe lumea respectiva.
 

DeletedUser

Ai inteles gresit. Explicatia lui dfa1 este foarte exacta. Atentie la nuante : co-player(s) sa nu aiba alt cont pe lumea respectiva.

Eu va dau doar un scurt citat din regulamentul jocului:

§ 2. Fiecare jucător trebuie să-şi aleagă propria parola, şi nu are voie sa o spună altor jucatori.
Nu aveţi voie să vă logaţi pe un alt cont folosind parola jucatorului respectiv. Pentru a va putea loga pe alte conturi, trebuie să fie folosită opţiunea de Mod de Vacanţă ( Setări -> Mod de Vacanţă). Nu va fi tolerată absolut nicio abatere de la aceasta regulă.

Deci conform regulamentului cum joca mai multi jucatori pe un cont daca cel care a facut contul nu da parola nimanui, deoarece e interzis de regulament.
Ia sa auzim aici nuante se incalca regula numarul 1 din regulament daca joaca mai multi pe un cont?
 

DeletedUser

normal. ar trebui banati toti cei care nu au facut fuziuni cont si nu au anuntat admini. plus ca cei care dau parola la alti jucatori ca nu mai fac fata, ar trebui deasemenea sa ia ban pt cedare parola. sa nu mai zic de transferurile de jucatori de pe o lume pe alta considerata "donatie" si nu vanzare cont. cel mai in masura aici sa raspunda ar fi un admin.
 

DeletedUser

Pai daca ii baneaza pe toti, raman triburile fara jucatori platitori de premium. :D
Eu cred ca e un acord tacit din partea adminilor. :p
In acelasi timp existand regula asta se poate scapa de jucatorii nedoriti (aia care comenteaza mai mult :D).
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Exact, acum te intreb eu pe tine, mai sunt eu oare nebun ?

@LordAdex spuneai ca regulamentul nu are loc de interpretari :|

Repet, singurul lor unde poti face aceste observatii este sistemul de suport. Cat despre regulament, el este foarte clar, nu lasa loc la multe interpretari.

Echipa TT este formata din oameni care pot gresi, intr-adevar. Foarte rar dar se intampla. Dar orice greseala se poate indrepta. Multumim tuturor pentru intelegerea de care dau dovada si ajuta intru rezolvarea acestor mici disfunctionalitati.

Nu se poate posta decat dupa inregistrare si logare pe forum.

 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

totusi zic eu e un joc...
de ce sa dai parola la inca unu sa intre pe contul tau?
adik tu sa devi cel mai tare pt ca ai contul activ 24/24...eu personal chiar daca ar fi asa ceva nu as mai avea nici o satisfactie pt contul respectiv...macar asa sti istoria fiecarui sat de fiecare data cand dai click pe el iti amintesti cum l-ai luat ce aventuri ai petrecut la momentul respectiv...
Ar trebui pus mare accent pe bannarea acestor jucatori...


invatati sa si pierdeti pentru ca si infrangerea face parte din joc!

vreau sa spun ca pana sa ma mut in canada pe lumea 8 de pe data de 28th October 2008 - 16:00:02 pana in octombrie 20.octombrie.2008 am avut sitter in total 2 zile iar acum din cauza plecarii a crescut acest numar la 10 zile!
adik eu am putut sa stau pe cont 400 de zile mai exact fara sitter si intrand ca orice jucator normal si se pare ca inca joc si ma multumesc cu ce am iar voi ave-ti nevoie de 24/24 pentru cont!
doamne mare ti gradina...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20143

Si eu am lasat parola unui prieten,care nu era jucator de triburi,pur si simplu mai intra pe cont si imi citea rapoarte sau mesaje,etc.
Deci nu am incalcat nicio regula,pentru ca acel prieten nu avea un cont de triburi.

Dar si daca acel baiat ar fi avut un cont pe alta lume,nu vad care ar fi problema...fiecare decide daca se bucura sau nu de ajutorul altora,sunt multi care de exemplu invata repede jocul,sa zicem de pe prima lume,si nu sunt cunoscuti,nu sunt intr-un trib bun,nu au cui lasa sitter,e vreo problema daca mai au un prieten care stie parola si intra??daca acel prieten nu are si el cont de triburi???
 

DeletedUser3038

am o nelamurire. pe primele lumi la nemti jucatorii de top au peste 2.500 de sate. cum pot avea grija de ele?aia stau cate 20 de ore pe zi on-line ?
 

DeletedUser

De ce nu.
trimiteti si voi un id de contact pentru mess pe privat.
 
Sus