PCA vs Angry / A2

  • Autor subiect DeletedUser28165
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

PCA .... nu mai furati din faima Regalului ...

Atentia tribului Angry a fost indreptata catre Regal ... e adevarat, chiar si asa ... fiind noi un trib de rang 2 n`ar fi trebuit sa avem statistici defavorabile.

Insa :) ... un razboi nu consta doar in " am 5 full`uri, le trimit pe satu` x a lu y" ... sau doar in atacuri organizate ... un razboi necesita o strategie fie la nivel diplomativ, fie din punct de vedere al pozitiei ... fie la nivel defensiv si ofensiv

Am citit prin topicurile astea parca ceva in gen "Angry nu se descurca singur impotriva Regalului, de aceea s`a facut acea coalitie" ... gresit, ne descurcam chiar foarte bine ... insa intr`un razboi faci tot posibilul sa castigi ca sa`ti poti indrepta mai mult din atentie si catre ceilalti dusmani ...

Acum, c`am facut paranteza asta si offtopic de altfel ... vroiam sa zic ... PCA, daca ati primit cateva atacuri si fake`uri asta nu inseamna ca atentia noastra e indreptata catre voi, e adevarat ... nici nu putem sa va neglijam total ... insa in ultimu` timp tot ce s`a organizat ... strategic ... a fost mai mult impotriva Regalului ...

N`o luati ca pe o scuza ce spun eu aici ... n`avem nicio scuza ca statistica e in defavoarea noastra ... cum n`avem nicio scuza ca jucatorii de la care ati luat voi sate n`au fost sprijiniti dinainte ... sau la timp :)

----

In legatura cu kkmk ... gadjo se pare ca stie ceva ^_^ ... e adevarat, a renuntat pentru ca pierduse prea multe sate

----

Iar in legatura cu academia, A2 .... acest trib este academia noastra, academia este o continuitate a tribului mare ... da, suntem un intreg ... insa cu toate astea, tribul este academia noastra ... jucatorii de acolo sunt dezvoltati mai putin ... si recrutati de tribul mare cand ajung la un anumit punctaj pentru o comunicare mai usoara in legatura cu organizarea atacurilor si a sprijinului
 

DeletedUser

PCA-ul nu fura din faima Regalului.
PCA e un trib frumos, bine condus si care ne-a ajutat enorm pana acum. :)
Nu incercati sa bagati fitile intre Regal si PCA ca nu tine.
 

DeletedUser

Se pare ca nu e asa cum dorea MODEL...inca mai supravetuim..:D:D


Side 1:
Tribes: ~B~B~
Players:

Side 2:
Tribes: PCA
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 22
Tabăra 2: 4
Diferență: 18

image.php




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 212,562
Tabăra 2: 26,973
Diferență: 185,589

image.php
 

DeletedUser6681

Se pare ca nu e asa cum dorea MODEL...inca mai supravetuim..:D:D


Side 1:
Tribes: ~B~B~
Players:

Side 2:
Tribes: PCA
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 22
Tabăra 2: 4
Diferență: 18

image.php




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 212,562
Tabăra 2: 26,973
Diferență: 185,589

image.php

hei hei si tu uiti academia ?
 

DeletedUser

:D:D:D..imi place la COND DIN PCA , ei cand sunt in avantaj tuna si fulgera cand sunt in dezavantaj TIPA DUPA ACADEMIE...:eek::eek:



Side 1:
Tribes: A~B~B~ ~B~B~
Players:

Side 2:
Tribes: PCA
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 23
Tabăra 2: 7
Diferență: 16

image.php




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 222,502
Tabăra 2: 53,350
Diferență: 169,152

image.php




uite vis3z ti am facut pe plac...:D:D:D
 

DeletedUser12439

mai cassius clay parca ziceai de noi ca ne laudam peste tot. tu ce mama naibii cauti aici.

statistica, bravo voua sinteti buni, dar am zis ca in curind nu acum inca sintem ocupati cu academicienii vostrii.iar te inseala memoria.

cum scapam de zona aia o sa schimbam si statistica cu voi favorabila noua. sa vedem atunci ce o sa mai zici.

in continuare te rog citeaza corect. multumesc frumos
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pai am pus si eu o statistica...voi puneti doar cand sunteti in AVANTAJ..in rest taceti malc...:D:D
si ce nu am voie aici???..aoleu scz...am uitat ca e forumul celor din PCA..inca o data scz...:D
 

DeletedUser24331

PCA-ul nu fura din faima Regalului.
PCA e un trib frumos, bine condus si care ne-a ajutat enorm pana acum. :)
Nu incercati sa bagati fitile intre Regal si PCA ca nu tine.

lasa-i vecine sa bage fitile ca le stingem in bere vineri seara
 

DeletedUser12439

pai am pus si eu o statistica...voi puneti doar cand sunteti in AVANTAJ..in rest taceti malc...:D:D
si ce nu am voie aici???..aoleu scz...am uitat ca e forumul celor din PCA..inca o data scz...:D

PS:aici e TOD nu PCA..daca vrei sa ti faci reclama muta te la PCA....;)

parca asta spuneai . nu?

aici e pca nu ~b~b~ muta-te la ~b~b~ :p.

pai de ce sa scriu in plus.sint senior member deja. nu vreau sa vorbesc mai mult decit e necesar.

scuzele iti sunt acceptate.dar pe viitor ai grija:p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

PCA-ul nu fura din faima Regalului.
PCA e un trib frumos, bine condus si care ne-a ajutat enorm pana acum. :)
Nu incercati sa bagati fitile intre Regal si PCA ca nu tine.

Stai linistit, nu asta imi e scopul ... nici n`am vreunul defapt ... :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus