PCA vs BB si academiile lor

  • Autor subiect DeletedUser6681
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6681

Daca tot e bal atunci bal sa fie, :)

Side 1:
Tribes: PCA
Players:

Side 2:
Tribes: ~B~B~ A~B~B~
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 360
Tabăra 2: 263
Diferență: 97

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,035,995
Tabăra 2: 2,377,573
Diferență: 658,422

image.php


poate nu este relevanta

Side 1:
Tribes: PCA
Players:

Side 2:
Tribes: ~B~B~
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 167
Tabăra 2: 175
Diferență: 8

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,407,847
Tabăra 2: 1,591,698
Diferență: 183,851

image.php


Side 1:
Tribes: PCA
Players:

Side 2:
Tribes: A~B~B~
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 193
Tabăra 2: 88
Diferență: 105

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,628,148
Tabăra 2: 785,875
Diferență: 842,273

image.php



Acestea fiind spuse un razboi pe harta care este unul dintre cele mai vechi, le doresc succes si spor la joaca :). Dar va anuntzi dragi colegi de harta, ca harta nu e asa usoara cum vi se pare voua :)

Spor la joaca si la sate
 

DeletedUser

Mi-am permis si eu sa fac o mica harta...


map.php




PCA-verde
BB-albastru inchis
ABB-albastru deschis
 

DeletedUser6681

@bogdan - multumesc, sa vedem.. ca eu m-am saturat sa tot fiu atacat :))) am noroc ca nu se organizeaza serios la calitate ca au cantitate :))) saptamanal dozata numai pentru mine :d
 

DeletedUser

stiu la ce bati..dar k sa te lamuresc...ce a fost a fost data cu un scot si in urma unor neintelegeri...in fine...calitatea v a veni...cum a venit si pana acum...;)
cand duceam razboi cu CK te laudai ca noi ne batem si tu iei sate...dar ti am aratat ca nu e asa...;):rolleyes:
 

DeletedUser6681

stiu la ce bati..dar k sa te lamuresc...ce a fost a fost data cu un scot si in urma unor neintelegeri...in fine...calitatea v a veni...cum a venit si pana acum...;)
cand duceam razboi cu CK te laudai ca noi ne batem si tu iei sate...dar ti am aratat ca nu e asa...;):rolleyes:

cand voi duceati razboi cu CK, sa stii ca si noi ii atacam :). Daca eficienta voastra nu era ca a noastra nu este vina mea.. ci doar a voastra.

Puteam accepta alianta cu ei ca sa ma bat doar cu voi, dar nu am vrut asta, niciodata nu am facut o aliata din interes propriu, eram singurul avantajat.. daca se intampla asta..

PS: cei care ma atacau pe mine nu atacau CK :) asa ca nu vad dc ii bagi in ecuatie pe CK
 

DeletedUser

ba da atacau...aveau CK in zona..nu neglijau CK pt tine..cand am, vazut ca te lauzi ca iei sate in timp ce noi ducem razboi am mutat o parte pe =R=...si nu e adevarat ce zici ca numai pe tine te atacam...intreaba ti juc care cereau alianta...colegi de ai tai de pe alte lumi...;)
 

DeletedUser

Daca tot e bal atunci bal sa fie, :)



Acestea fiind spuse un razboi pe harta care este unul dintre cele mai vechi, le doresc succes si spor la joaca :). Dar va anuntzi dragi colegi de harta, ca harta nu e asa usoara cum vi se pare voua :)

Spor la joaca si la sate


asta e valabil pt ambele triburi.
Dar asta e un joc de razboi si trebuie tratat ca atare :)
 

DeletedUser

Hmm ... se pare ca voi nu prea sunteti in stare sa aveti statistici favorabile doar impotriva tribului mare :(
 

DeletedUser6681

Hmm ... se pare ca voi nu prea sunteti in stare sa aveti statistici favorabile doar impotriva tribului mare :(

Eu cred ca tu nu stii dc vorbesti ( scrii ), faci statistica pe tribul mare, cand tribul mare este aparat de tribul mic, sunt o apa si un pamant toti, daca nu aveau academie nu primeau sprijin..

Imi fac si eu 10 academii ii oblig sa imi apere satele.. si atunci sa vedem daca vad ei ceva dupa fiecare atac dat, dar pana atunci ar trebui sa te uiti pe harta si apoi sa comentezi despre subiect sau la subiect, din albastru se joaca usor
 

DeletedUser

hmm ... te`ai aprins :p ... de la o simpla remarca :)

Fa`ti 10, 15 academii si obligale sa te sprijine, e razboi ... orice e permis, nu? ^_^

Spui ca din albastru se joaca usor ... tu stii mai bine :confused:, n`am mai avut parte de albastru in ultimele luni :) ... dar tu n`ai de unde sa stii ^_^

edit: ... m`am uitat e harta ... nimic nou
 

DeletedUser6681

hmm ... te`ai aprins :p ... de la o simpla remarca :)

Fa`ti 10, 15 academii si obligale sa te sprijine, e razboi ... orice e permis, nu? ^_^

Spui ca din albastru se joaca usor ... tu stii mai bine :confused:, n`am mai avut parte de albastru in ultimele luni :) ... dar tu n`ai de unde sa stii ^_^

edit: ... m`am uitat e harta ... nimic nou

O daaaaaaaaa fffff tare :) atunci nu iti inteleg comentariul la faptul ca se pierd/castiga sate din academie ?

Obs, ca te-ai "uitat" pe harta.. si ai marcat triburile si evident pe mine si ai obs cum sunt pozitionat pe harta. NICIODATA NU AM JUCAT IN ALBATRU, asa ca nu are sens sa ** de cateva.. luni cum o fi in albastru
 

DeletedUser

Ma refeream la faptul ca voi, daca nu includeti academia, mai mereu aveti statistici defavorabile ... ceea ce e adevarat, si nu numai cu ~B~B~ ;) ... iar tu stii asta :p

Ahh ... uite ca pe tine nu te`am marcat pe harta :eek: ... oricum, era clar ca nu esti in albastru din moment ce esti primu` la aparator ... insa nici tu nu`ti da cu parerea despre altcineva inainte de a`i stii situatia ^_^

Razboiul cu ~B~B~ ... sper sa`l pierdeti :p
 

DeletedUser

Am pus o statistica sa facem noobilor pe plac. Unii nu inteleg ca limita de jucatori intr-un trib pe anumite lumi este limitata si atunci apar academiile. Deci, teoretic tribul si academia acestuia sunt unul si acelasi.
Dar cum sa le ceri unora sa gandeasca daca nu pot.

Side 1:
Tribes: PCA
Players:

Side 2:
Tribes: ~B~B~
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 4,018
Tabăra 2: 5,336
Diferență: 1,318

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 167
Tabăra 2: 175
Diferență: 8

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 27,490,595
Tabăra 2: 32,115,868
Diferență: 4,625,273

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,407,847
Tabăra 2: 1,591,698
Diferență: 183,851

image.php
 

DeletedUser6681

Ma refeream la faptul ca voi, daca nu includeti academia, mai mereu aveti statistici defavorabile ... ceea ce e adevarat, si nu numai cu ~B~B~ ;) ... iar tu stii asta :p

Ahh ... uite ca pe tine nu te`am marcat pe harta :eek: ... oricum, era clar ca nu esti in albastru din moment ce esti primu` la aparator ... insa nici tu nu`ti da cu parerea despre altcineva inainte de a`i stii situatia ^_^

Razboiul cu ~B~B~ ... sper sa`l pierdeti :p

Daca nu ar fi existat academia, ei nu erau asa exampansivi.. si nu jucau asa ofensiv.. au la 60 de sate 20 de sate aparare.. pai un astfel de jucator il eliminin singur..:) cu doar 10 sate ofensive .. in 3 nopti... il las la jumatate si intr-o saptamana am moral 30 pe el, cand te apara mamuti, este simplu sa te dai viteaz pe extern,

Daca urmaresti hartile avansate, sunt notati ca familii aceasi diplomatie aceasi conducere.

Deci daca iau iau sate de la a sau b... ideea este simpla iau sate din acelasi loc din aceasi familie, iar cate fronturi avem deschise eu cred ca ai mei colegi se descurca mai mult decat onorabil, avand in vedere ca eu luat razboiaiele aliatilor .. iar aliati mei nu au luat razboiele mele.
 

DeletedUser

Chimistul a spus:
Am pus o statistica sa facem noobilor pe plac. Unii nu inteleg ca limita de jucatori intr-un trib pe anumite lumi este limitata si atunci apar academiile. Deci, teoretic tribul si academia acestuia sunt unul si acelasi.
Dar cum sa le ceri unora sa gandeasca daca nu pot.


altul care si a facut cont fantoma pe extern ca sa nu vada lumea ce zmeu e...aici fiecare isi spune parerea...atat...jignirile nu si au rostul..cat despe academie...tinere uita te ce juc sunt acolo...eu zic ca razboiul se duce intre triburile mari...nu intre juc de 40 k...:rolleyes:
cat despre colegii tai vis3z intreaba i ce sate iau de la noi..sate de 2000 k ...oare sa aiba statistica buna???:eek::eek:
 

DeletedUser28165

muhamed sa vorbeasca cei care au treaba cu jocul cat de putin , nu cei care au 90% innobilari interne.
 

DeletedUser12439

altul care si a facut cont fantoma pe extern ca sa nu vada lumea ce zmeu e...aici fiecare isi spune parerea...atat...jignirile nu si au rostul..cat despe academie...tinere uita te ce juc sunt acolo...eu zic ca razboiul se duce intre triburile mari...nu intre juc de 40 k...:rolleyes:
cat despre colegii tai vis3z intreaba i ce sate iau de la noi..sate de 2000 k ...oare sa aiba statistica buna???:eek::eek:


daca tu si colegii tai veniti in mijlocul nostru si incepeti sa luati satele de barbari ca sa va faceti baza acolo e normal ca acele sate de barbari sa fie atacate.

e la mintea cocosului:D
 

DeletedUser

model2 a spus:
daca tu si colegii tai veniti in mijlocul nostru si incepeti sa luati satele de barbari ca sa va faceti baza acolo e normal ca acele sate de barbari sa fie atacate.

e la mintea cocosului


sate de barbari???? pai uita te prietene ce sate luam in mijlocul vostru...2 sate pe care nu le pot lua 12 juc...mai invata i sa atace...si a uitam...sa retraga sprijinul..;)
 

DeletedUser

tinere cand dadeam eu atacuri tu erai la gradinita...pun pariu ca joci de 3 luni..si ai ajuns mare zmeu...comemntariile astea sunt inutile...lasa pe atlii care sunt in masura sa raspunda...tu mai ai de invatat multe...vezi ca incepe scoala...:eek:

Te poti documenta inainte sa faci asemenea afirmatii!

ON: Bafta ~BB~:)
 

DeletedUser

altul care si a facut cont fantoma pe extern ca sa nu vada lumea ce zmeu e...aici fiecare isi spune parerea...atat...jignirile nu si au rostul..cat despe academie...tinere uita te ce juc sunt acolo...eu zic ca razboiul se duce intre triburile mari...nu intre juc de 40 k...:rolleyes:
cat despre colegii tai vis3z intreaba i ce sate iau de la noi..sate de 2000 k ...oare sa aiba statistica buna???:eek::eek:

Poate sunt un las, dar sa vedem cat de zmeu esti tu:

http://ro.twstats.com/ro13/index.ph...9879&pn=-1&type=&enemy=-1&enemyt=-1&min=&max=

Mi-am permis sa numar innobilarile tale interne si satele de barbari. In total ai 80 de astfel de cuceriri. Daca eram in locul tau nu mai scoteam capul afara de rusine.

P.S.: Asa ca sa iti raspund, cu numele asta am jucat pe alta lume. Nu o sa stau de fiecare data sa imi fac alt cont pe forum.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus