PDT vs Wall.E

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Cred ca primul razboi al lumii 18.
Tribul Wall.E ne`au trecut la dusmani , fara ca sa ne anunte cum ar fi fost frumos.

Diplomatia tribului Wall.E :

diplomatiewalle.jpg
.


Acuma , asteptam sa apara nobilii ...


Fie ca cel mai bun sa castige !
 

DeletedUser

parca e primul razboi:))
pronosticul meu e ca va bate Wall.e de va rupe
 

DeletedUser

Gresit, primul razboi a aparut cu o saptamana inainte sa inceapa lumea :) deci nu e primul.
 

DeletedUser

bafta pdistilor,va tin pumnii ,chiar daca am fost dusmani pe l15 :)
 

DeletedUser

le urez barbarilor cu spike & zid mult noroc la ghinion..o sa aiba nevoie impotriva celor 2 triburi :D:D
 

DeletedUser

O harta cu cele doua tabere nu se poate face, macar sa vedem cum sunt pe harta asezate ?
 

DeletedUser

Nici nu sa dat drumu la protectie si a inceput razboaiele :red::EEK::smile:
 

DeletedUser

corect...fie ca cel mai bun sa castige..in caz...nu este oficial inca..vei vedea..deoarece nu numai un membru decide...dar in caz ca ramane razboiul va uram succes..veti avea nevoie
 

DeletedUser13364

prea devreme pentru razboaie :)
nici nu stiti daca veti rezista ca trib pana apar nobilii :p (no offense)
 

DeletedUser

corect...fie ca cel mai bun sa castige..in caz...nu este oficial inca..vei vedea..deoarece nu numai un membru decide...dar in caz ca ramane razboiul va uram succes..veti avea nevoie

Adica daca Wall.E nu vor, nu o sa fie razboi !? :))))

Ontopic:

La stadiul asta al jocului, nu cred ca e necesar sa naunti triburile când le colorezi pe harta cu rosu aprins, e doar pentru a le vedea mai bine, nu pentru un super razboi "ascuns" :))
 

DeletedUser

exact...draft ai pus foarte bine problema...e si mai interesant ca deja au aparut spionii...k e foarte interesant cum a facut rost de diplomatia noastra...dar ce sa facem
 

DeletedUser

dupa parerea mea razboiele astea de inceput is copilarii deja cand aveti 10 lanci si 20 de topore in sat gata direct razboi,nu asa se face dupa parerea mea...si pana la urma ce castigi ceva resurse oare..daca iti rupi trupele aaa nu uita ca esti la un nivel in care resursele trebe sa le folsesti util ca n-ai 15 sate sa te aprovizionezi .... asa ca razboiele astea de inceput is niste aiureli dupa parerea mai stai sa faci berbecii si catapultele si atunci stii macar ca i vei produce ceva pagube aparatorului cu 20 de topore creca va rade si bunica cand o vei ataca!

Membru Wall.E
_________________________________
E mediocru ucenicu ce nu-si depaseste maestru!
 

DeletedUser

Si daca v-a trecut cu rosu aprins doar ca sa va marcheze pe harta ?
 

DeletedUser

prea devreme pentru razboaie :)
nici nu stiti daca veti rezista ca trib pana apar nobilii :p (no offense)

tribul va rezista,stai linistit :)

desi,cum zicea copacele,cum au aparut topoarele,cum au venit si "spionii" ..

oricum,acest razboi,o sa apara cat de curand, pentru suprematia k`ului respectiv :d
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus