Pe cine aveti dusman?...poate va ajutam.

DeletedUser

esti prost din nastere sau nu ai mai cazut un nickname?

Ce frumos il alinti ...ma mir cum te mai lasa sa joci...cred ca ai numai reclamatii la ce destept esti si ce frumos te adresezi...daca vorbesti asa inseamna ca ceilalti prieteni ai tai sint la fel si nu are rost sa va mai bag in seama.
De azi incearca sa iti schimbi comportamentul asta si nu mai te adresa in felul asta ca e posibil sa nu mai scrii nimic pe aici::D
 

DeletedUser

Ce frumos il alinti ...ma mir cum te mai lasa sa joci...cred ca ai numai reclamatii la ce destept esti si ce frumos te adresezi...daca vorbesti asa inseamna ca ceilalti prieteni ai tai sint la fel si nu are rost sa va mai bag in seama.
De azi incearca sa iti schimbi comportamentul asta si nu mai te adresa in felul asta ca e posibil sa nu mai scrii nimic pe aici::D

nici tu ...din cate vad eu incalci o regula
1.2 Membrii forumului nu au dreptul sa se dea drept moderatori sau admini. Incearcarea de a actiona ca un moderator este interzisa si duce la primirea unui avertisment.
 

DeletedUser

va rog sa aveti mare grija cum vorbiti cu mine de acum inainte, deoarece sunt o persoana very importanta, pe capul meu este o recompensa de 1 000 000 (càd UN MILION!) din fiecare resursa!!!!:D:D:D:D
 

DeletedUser1282

va rog sa aveti mare grija cum vorbiti cu mine de acum inainte, deoarece sunt o persoana very importanta, pe capul meu este o recompensa de 1 000 000 (càd UN MILION!) din fiecare resursa!!!!:D:D:D:D

acum numai ramane decat sa ne intrebam pe care lume, ca in nici un caz nu cred ca pe L4 :D:D:D
 

DeletedUser3643

Ce frumos il alinti ...ma mir cum te mai lasa sa joci...cred ca ai numai reclamatii la ce destept esti si ce frumos te adresezi...daca vorbesti asa inseamna ca ceilalti prieteni ai tai sint la fel si nu are rost sa va mai bag in seama.
De azi incearca sa iti schimbi comportamentul asta si nu mai te adresa in felul asta ca e posibil sa nu mai scrii nimic pe aici::D

macar am talent la asa ceva nu ca tine sa te penalizeze toti admini:p:cool:

orium pe L4 o sa se gaseasca un noob si o sa te elimine la nivelu tau de inteligenta
 

DeletedUser

nici tu ...din cate vad eu incalci o regula
1.2 Membrii forumului nu au dreptul sa se dea drept moderatori sau admini. Incearcarea de a actiona ca un moderator este interzisa si duce la primirea unui avertisment.

=)))))))))

pai tu ce ai facut aici? =)))))
 

DeletedUser3873

bah novomatic...eu zic ca ori suferi de personalitate multipla...ori nush care e treaba...itzi zic eu cum joci tu si ai puncte...multi accounting...ai construit ca nehalitu` la puncte...si daca trec "fermele" pe la tine te lasa de varuiala...eu in locul tau m`ash trimite singur la coltz!
 

DeletedUser

bah novomatic...eu zic ca ori suferi de personalitate multipla...ori nush care e treaba...itzi zic eu cum joci tu si ai puncte...multi accounting...ai construit ca nehalitu` la puncte...si daca trec "fermele" pe la tine te lasa de varuiala...eu in locul tau m`ash trimite singur la coltz!

daca crezi ca cineva triseaza foloseste sistemul de tickete!

daca nu... STFU!

ma scuzati.. m-am sculat cam nervos azi dimineata.. ma enervez usor azi:D
 

DeletedUser

daca crezi ca cineva triseaza foloseste sistemul de tickete!

daca nu... STFU!

ma scuzati.. m-am sculat cam nervos azi dimineata.. ma enervez usor azi:D

LOL! That was funny...

Apropo, e posibil la momentul de faþã sã ai aºa punctaj mare fãrã a triºa (multiaccounting), deoarece el a investit aproape tot în clãdiri ºi mai nimic în armatã.
 

DeletedUser3873

LOL! That was funny...

Apropo, e posibil la momentul de faþã sã ai aºa punctaj mare fãrã a triºa (multiaccounting), deoarece el a investit aproape tot în clãdiri ºi mai nimic în armatã.

Te`ai "sculat" unu da nu totzi...daca n`atzi urmarit topu` treaba voastra...omu ala sta de ceva timp p`acolo...la agresori e terci...care`i explicatia? Ia explica`ne tu mai Freud cum e posibila treaba asta? :rolleyes:
 

DeletedUser

ia dusman aici

Buna sunt besso, iti dau eu dusman, fa-l praf. Jucator wazir, sat bazuka member. Dar arde, o ataca pe sora mea e a treia oara si ea e la inceput si ramane mereu fara materii prime, sunt foarte furioasa. Multumesc. Sora mea e jucator KISS.
 

DeletedUser

Te`ai "sculat" unu da nu totzi...daca n`atzi urmarit topu` treaba voastra...omu ala sta de ceva timp p`acolo...la agresori e terci...care`i explicatia? Ia explica`ne tu mai Freud cum e posibila treaba asta? :rolleyes:

farmeaza sate de barbari.. jucatori inactivi.. it's posible..

now STFU
 

DeletedUser3873

noi ne uitam la harta sau vorbim din cartzi? :confused: Sau ne "sculam" cu o cafea?
 

DeletedUser3873

am vrut sa spun..."frate" tu te`ai uitat la pozitzia lui? daca nu te`ai uitat uita`te...si daca nu ma insel este la rubrica anterioara un spionaj asupra omuletzului...el de se bate cu pumnu in piept ca se bate cu toata harta...cu ce se bate? cu lancieri?
 

DeletedUser

Te`ai "sculat" unu da nu totzi...daca n`atzi urmarit topu` treaba voastra...omu ala sta de ceva timp p`acolo...la agresori e terci...care`i explicatia? Ia explica`ne tu mai Freud cum e posibila treaba asta? :rolleyes:

Agresorul a câºtigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)

10.1%
Moral: 100%

Agresor: Charlie Jade
Sat: Ecstasy (507|347) K35

Numãr: 0 0 0 0 10 210 10 0 0 0 1 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0


Apãrãtor: satana
Sat: satul lui satana (513|341) K35

Numãr: 0 25 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
Pierderi: 0 25 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0




Spionaj
Resurse spionate: 5.019 5.065 6.550
Clãdiri: IRRELEVANT

Pradã: 5.201 5.248 6.791 17240/17240


Peste 30.000 resurse... apãrate de 25 lãncieri ºi un paladin... ªi ãsta nu e unicul... unii în genere cred cã dacã au intrat într-un trib n-o sã-i atace nimeni. Dacã crezi cã datele sunt falsificate - îþi trimit raportul ingame. Aºadar, nu trebuie sã fii pe locul 1 la agresori ca sã poþi farma serios.

Plus la asta, dacã ai fi urmãrit thread-ul, ai fi vãzut cã tipul ãsta avea clãdirile de resurse la LvL 23-24 acum 2 zile în urmã. Aºadar, Freud, e posibil. Nu zic cã nu face multiaccounting, dar e posibil sã nu o facã.

Oricum, he's no angel.
 
Sus