pe cine trebuie sa injur?

DeletedUser

salut!
de vreo cateva zile, mai precis din data de 17 eu nu mai pot intra pe contul meu pe nici una din lumi....
blocarea contului a coincis in mod foarte ciudat cu pierderea a doua sate in L1 si cu primirea unui mail de schimbare de mail fapt nesolicitat de mine personal.
am anulat comanda si acu tre sa astept 14 zile ca sa pot intra macar pe contul din L2 unde probabil ca deja sunt ferma...
colac peste pupaza, azi dim am primit mail de la team triburile in care sunt instiintat ca sunt inactiv de 3 zile si vezi doamne contul poate fi sters...
am mail peste mail la admin carmen schwarz care e capo di tutti capi dupa cum apare la suport si raspuns canci...sunt deja doua zile...
acum vin intrebarile:
de 10 puncte:
TREBUIE SA TRIMIT ACELASI MESAJ LA TOTI CARE AU TITLU DE ADMINI?
de 20 de puncte:
CAT TREBUIE SA ASTEPT CA SA PRIMESC UN RASPUNS LA UN MAIL?
de 30 de puncte:
PANA LA URMA BANII DE PREMIUM AJUNG LA ADMINI...CE FACETI VOI DE BANII ASTIA?
de 40 de puncte:
DACA EU NU AM FOST ACTIV DOUA ZILE CINE A STAT PE CONTUL MEU?
de 50 de puncte:
CINE MONITORIZEAZA CONTURILE MULTIPLE SI CUM?
de 60 de puncte:
CUM SE FACE CA NU MAI AM ACCES EXACT DIN ZIUA IN CARE AU INCEPUT ATACURILE?
de 1000 de puncte:
CUM RECUPEREZ PAGUBA CREATA IN ACEST FEL? ATAT LA CONT PREMIUM CAT SI LA SATE?
de 10000 de euro:
PE CINE SI IN CE LIMBA TREBUIE SA INJUR CA SA AFLU SI EU NISTE RASPUNSURI?
ASTA CA SA NU INCEP DE PE ACUMA.
si nu in ultimul rand, sa nu va puna dracu sa stergeti postul sau sa spuneti ca este off topic...poate asa primesc si eu niste raspunsuri pertinente si nu de la jucatori ci de la admini.
multumesc pentru atentia acordata....sau pentru nimic
 

DeletedUser

Raspunsuri:
1. Nu! Mai util e sa folosesti direct sistemul suport;
2. Cat este necesar;
3. Adminii sunt voluntari deci nu primesc niciun ban. Daca as primi bani eu unul as pleca la mare cu ei =));
4. Cineva care iti stie parola;
5. Exista functie php care verifica userii cu conturi multiple iar apoi isi intra in rol adminii.
6. Coincidenta sau poate a fost schema gandita de cel care ti-a furat contul;
7. Daca tu crezi ca in Romania numai injurand se poate rezolva ceva, eu iti zic ca esti un taran badaran... Sper ca am rezolvat ceva in comportamentul tau.
Si tocmai am castigat 11210 Euro. Foarte tare frate :D
 

DeletedUser

Raspunsuri:
1. Nu! Mai util e sa folosesti direct sistemul suport;
2. Cat este necesar;
3. Adminii sunt voluntari deci nu primesc niciun ban. Daca as primi bani eu unul as pleca la mare cu ei =));
4. Cineva care iti stie parola;
5. Exista functie php care verifica userii cu conturi multiple iar apoi isi intra in rol adminii.
6. Coincidenta sau poate a fost schema gandita de cel care ti-a furat contul;
7. Daca tu crezi ca in Romania numai injurand se poate rezolva ceva, eu iti zic ca esti un taran badaran... Sper ca am rezolvat ceva in comportamentul tau.
Si tocmai am castigat 11210 Euro. Foarte tare frate :D

ca sa raspund la raspunsul 2: si in timpul asta eu ce fac? incep jocul din nou? adica mai fac un cont si dupa aia sa iau ban?
ca sa raspund la raspunsul 4: nu-mi stie nimeni parola...
ca sa raspund la raspunsul 5: se pare ca php-ul vostru nu-si face treaba sau daca atunci e vb de admini. nu de alta dar vreau si eu sa stiu de pe ce ips-a intrat la mine in cont si cine asta doar de curiozitate.
ca sa raspund la raspunsul 6: prea mare coincidenta.
ca sa raspund la raspunsul 7: inca nu am inceput sa injur asa ca las-o mai moale cu etichetarile. se pare ca trebuie rezolvat ceva in comportamentul tau.
si ca sa fie mai amuzant tocmai ai pierdut niste puncte si cei 10.000 de euro ca tot iti place sa faci statistici.
am cerut niste raspunsuri pertinente totusi si am niste mail-uri care asteapta raspuns...asta folosind direct serviciul suport. si inca ceva sa nu crezi ca stai de vorba cu vreun copil de 15 -1 6 ani care ahbar n-are pe ce lume traieste.
multumesc
 

DeletedUser

mai putin adminii pentru care a trecut o sapt si ceva si tot nu am un raspuns...apropos...in ideea ca si ei citesc ce se mai scrie pe aici, pe L1 mi-am facut alt cont si incetati cu mesajele de inactivitate, va rog frumos...asta ca sa nu fiu un taran badaran cum mi s-a spus tot pe aici...
 

DeletedUser

pe cine trebuie sa injur?

apropos,....azi am incercat sa intru pe lumea 1 cu vechiul id si uite ce a a dus barza:
"Construcþie sat nou
Dein Dorf wurde von yoliviu erobert. Einige deiner Bewohner konnten sich retten und wollen jetzt ein neues Dorf erbauen.

În care direcþie a punctelor cardinale sã fie construit noul sat?
Întâmplãtor
Nordvest
Nordest
Sudvest
Sudest"
ghilimelele imi apartin restul e de pe site. cum nu stiu germana il rog pe warangel sa lumineze un taran badaran...din punctul meu de vedere numele ala nu avea ce cauta acolo...mai degraba ar fi trebuit sa fie cypher pt ca era id-ul meu nu crezi? ia fa o statistica te rog....
 

DeletedUser

in contextul dat, numele are ce cauta. pentru ca mesajul zice asa:

"Satul tau a fost cuecrit de yoliviu. Unii dintre locuitori au scapat si doresc sa construiasca un sat nou."

uite-aci:

cypherpc3.png
 

DeletedUser

multumesc de traducere....pai sincer nu ma mai intereseaza sa intru cu vechiul cont pentru ca mi-am facut altul....si oricum nu cred ca voi mai apela vreodata la admini pentru ca probabil ii voi trezi din somn si or sa ma injure....
 
Sus