pending attack de la un jucator fost "incuiat",acum nu e, atacul mai vine?

  • Autor subiect DeletedUser6558
  • Data de început

DeletedUser6558

Am un atac de la cineva, care a fost 'incuiat`, si avea 2 atacuri pe mine, primul nici nu mai stiu daca a ajuns sau nu, cred ca nu a ajuns, nu mai stiu, dar al doilea imi apare cu "x1" la atacuri pe mine, pe pagina, dar nu apare nimic cind dau clic pe "x1", si nu stiu ce sa cred exact. Problema nu e ca nu am defence, - nu am - sau noaptea cind atacul e in sat - nu e -, pierd, pierd, asta este, dar nu as vrea sa pierd cind sint online , din motivul ca nu stiu cind poate sa se reactiveze atacul acesta, si sa imi cada pe cap direct, deci problema e ca tot timpul am excedent de argila, sau altceva, si nu prea as vrea sa le pierd pt ca nu stiu cind/daca ajunge atacul repectiv. pentru ca ma tot chinui sa adun resurse pentru diverse, si atunci tin stocuri in sat, deci daca se poate intimpla sa imi cada un full de atac in cap, as reprofila strategia. Deci nu imi e de resurse si armate, dar vreau sa stiu. Asta e problema. As vrea sa stiu daca in atare conditii, un atac mai vine, si daca vine, cind vine. Multumiri anticipate.
 
Sus