Pentru admini...

  • Autor subiect Laurentiu cel Mare
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Am fost incuiat pe nedrept...m-am chinuit atata sa fac puncte si sate pentru ce.....am depus cererea la impartirea legaturii de internet...si vad ca ei tot ma blocheaza..se poate asa ceva.....?

Va rog sa imi raspundeti repede....!

Asta e bataie de joc...daca nu ma dezblocati ma las definitiv de jocul asta.......
1.5. Membrilor forumului le este interzis sa provoace moderatorii sau adminii in mod deliberat. Posturile care au ca scop crearea de conflicte intre jucatori si moderatori vor fi sterse, iar autorii vor fi pedepsiti aspru.


6.4. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice incercare de a deschide o discutie pe aceasta tema pe forum va fi considerata infractiune si pedepsita cu un avertisment.

Exceptie de la regula face o discutie la modul general, fara absolut nici o referire la o anumita persoana (membru al forumului, moderator sau admin) si/sau sanctiune primita. Aluziile de orice fel sunt de asemenea interzise.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus