Pentru Pasionatii de Counter-Strike

DeletedUser

Va asteptam pe site/forum singurul in care gasesti Filme/Jocuri/Programe, Servere de Cs, Jocuri Forum , Tutoriale etc si nu in ultimul rand totul despre Counter-Strike ! Doar pe http://www.RoStrike.com :D
 

DeletedUser

si rezulta Tribal Strike , chiar nu poti cauta pe google :| ? Pana acum gaseam zeci de servere :mad:
 

DeletedUser

Daca "triburile sucks" de ce mai joci ? Sau ai intrat doar ca sa intrebi de servere CS ?
 

DeletedUser

:D


Nu am intrebat de niciun server, dar nici nu am spus nu cand mi s-au aratat niste servere.

De ce am scris ,,triburile sucks"? Am dat un citat doar :D

La varsta pe care pretinzi ca o ai, esti de-a dreptul patetic.
Du-te si impusca niste "booti" (parca asa se cheama, daca gresesc, scuze), relaxeaza-te acolo, si noi aici.
M-ai vazut pe mine sau pe oricine altcineva de pe triburi cerand resurse sau ajutor intr-un chat pe CS ?
Banuiesc ca nu, so get lost !
 

DeletedUser

La varsta pe care pretinzi ca o ai, esti de-a dreptul patetic.
Du-te si impusca niste "booti" (parca asa se cheama, daca gresesc, scuze), relaxeaza-te acolo, si noi aici.
M-ai vazut pe mine sau pe oricine altcineva de pe triburi cerand resurse sau ajutor intr-un chat pe CS ?
Banuiesc ca nu, so get lost !

Vezi ca jignirea e jignire chiar si la off topic. In caz ca nu stiai, la off topic vorbim despre lucruri care nu tin de triburile.. CS nu tine de triburile, deci putem vorbi linistiti de asta.
ai inteles sau ai nevoie de o schema?
 

DeletedUser

adevarul doare?:)

triburile nu e cs si offtopicul nu e loc de intalnire pt persoane cu iq sub 50 aaa pardon counter strikeri care joaca la sunet :)
 

DeletedUser

adevarul doare?:)

triburile nu e cs si offtopicul nu e loc de intalnire pt persoane cu iq sub 50 aaa pardon counter strikeri care joaca la sunet :)

interesant , de unde stii ca se joaca astfel CS :rolleyes: ? esti cumva o persoana cu IQ sub 50 ? :D oops
 
Sus