Pentru Pasionatii de Counter-Strike

DeletedUser

deci jocu asta creaza cea mai mare ura dintre toate jocurile si e "cel mai obscen" aa si nu mai zic ca pe cs cand intri toata lumea e neam cu cineva si vrea sa te bata :| OMG:eek:
 

DeletedUser

deci jocu asta creaza cea mai mare ura dintre toate jocurile si e "cel mai obscen" aa si nu mai zic ca pe cs cand intri toata lumea e neam cu cineva si vrea sa te bata :| OMG:eek:

ai uitat sa spui de coduri si de smekerii, incultii si toata pleava de acolo. prefer sa joc acest joc in single player, doar eu si botii.
 

DeletedUser

ai uitat sa spui de coduri si de smekerii, incultii si toata pleava de acolo. prefer sa joc acest joc in single player, doar eu si botii.

pai alea nu se mai pun in discutie eu unu am steam ... si acum cu noua versine de "1.7" s-au mai eliminat din coduri si prostii dar tot au ramas "suferinzi" si cei ce se cred in lumea interlopa ... oricum eu nu joc pe publice ... only 5vs5 ... ::D sau cu prietenii de pe retea
 

DeletedUser7556

Io nu am jucat nici odata cu coduri si nici nu am sa joc, nu ar mai avea nici un farmec jocul credca ar deveni plictisitor.....
 

DeletedUser

boti sunt codati :D:mad: eu merg la sunet si botu iese glontz cap :confused: la nivelu hard :confused::confused: si mereu mi-a placut numele POD BOT suna haios !
 

DeletedUser7556

No asta-i culmea, am luat si io niste programea dealea pentru Counter-Strike sa vad cum ii sa joci cu coduri sa nu mor prost, si nu imi merg nici unu......
 
Sus