Petitie! - urgent

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

No si tu :D Eu ma plimb cu cortu din conturi in conturi ... cum se plimba azzido: ba pe la el pe cont, ba pe la crico, ba pe la catzali, ba la unu din celalate 100 de conturi care le are :D (vremuri de recesiune, baietii au strans randurile si au hotarat sa ramana foarte putin in CIRC :D )

Salutari si lu petzy :D Stie el cine is :)

Si eu stiu :D
Salutari si de la el.


man sa stii ca eu detin toate conturile din tribul circ, doar eu mai joc acolo, esti multumit?:D Deja mi-a murit cheful sa mai joc + ca nu mai am acelas timp pe care il aveam, insa nu uitati azzido va ramane cu numele chiar daca ma las;)



Dute? :O
Sigur nu ne minti?
 

DeletedUser

man sa stii ca eu detin toate conturile din tribul circ, doar eu mai joc acolo, esti multumit?:D Deja mi-a murit cheful sa mai joc + ca nu mai am acelas timp pe care il aveam, insa nu uitati azzido va ramane cu numele chiar daca ma las;)

Daca tu faci asta iti promit ca deseara beau pentru tine :D In plus e in avantajul tau, vei scapa de viitoarele mele atacurile matinale si nu vei mai sta 24h lipit de monitor in incercarea de a lua sate. ;) Sa fie intr-un ceas bun si sa te ti de promisiune.
 

DeletedUser

tu vrei in tribul tau eu cred ca ma voi lasa ti-l cedam eu pe al meu gratis dar trebuie sa joci impotriva multora ca ei vor ....sate deci contul meu e o mare provocare contacteaza ma pe privat poate maine primesc ban astept
 

DeletedUser18597

Pe ce limbă vorbeşti ?
În orice caz, în limba ta încă nu s-au inventat semnele de punctuaţie :rolleyes:
 

DeletedUser

Pe o lume declarata inchisa nu se mai pot face inscrieri. Subiectul va inchis si o sa-l rog pe initiatorul acestei teme pentru mai mult lamuriri sa se adreseze adminilor.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus