PHX Vs EC

  • Autor subiect DeletedUser4932
  • Data de început

DeletedUser

cat poti fii de copil promit...sunt 6 sate parasite pe care le-am luat
oke scuze ca am zis 4
am gresit foarte mult....in rest ce pot sa vad acolo?4 5 jucatori care s-au lasat si mi-au cedat sate in rest???de ieri am luat 5 sate de la voi si am pierdut 3
eu nu o sa mai iti raspund la mesaje pentru ca am ajuns la concluzia ca esti prea copil cu o ura prea mare fata de mine
din moment ce ai ajuns sa pui nume acolo Giulesteanu Foamea nici nu are rost sa mai vorbim...cine vede ce ai postat aici va rade de tine nu de mine cat esti de copil
 

DeletedUser

ager ochi de vultur pleshuv.....pe care cont sa te caut pe twstats????ca ai inzecite
si daca vrei sa facem 1 vs 1 eu ar trebui sa fac impotriva la a 7 8 jucatori...toti fiind tu :)
 

DeletedUser

ai de 5 ori mai multe sate parasite luate ca si mine si tot de 5 ori jucatori innobilati intern
 

DeletedUser

hai sa iti mai arat ceva:
183 AgErNoIr 1,19 Mio.



69 giulesteanul 2,16 Mio.


cat am eu la atacator atat ai tu in total

aici se vede care care sate parasite si care care innobilari interne a facut
 

DeletedUser8644

Esti slab ...
Sti ce arata acolo la inamici invinsi ... arata ca nu sti sa lovesti ... si te arunci pe puncte !

Dai numa in sate full .....
Fi serios ... in toate cuceririle tale 10 sate maxim sunt luate pe bune ... restu innobilari interne ... daca nu sti sa citesti !

Pe cand cu amenintarile ... asupra altor colegi ... cum stai ? Ai mai scazut ca te`a atins cineva pe rana ?

Da sunt un copil ... care stie sa respecte ... pe cand tu nici macar nu sti ce inseamna respect ! De fiecare data cand ai apelat la mine ... te`am sustinut ... cand am apelat odata la tine ( Atunci cu TTS`ul ) ai refuzat acceptarea lor ca aliati ... de ce ? Eram o familie ... aveam o academie ... trebuia sa o acceptati ! Eram o familie ... si voi aveati o diplomatie total diferita de cea a noastra ... de ce ? Lipsa de experienta spune toate ;)

De mine nu va rade nimeni ... poate cei ce nu ma cunosc ... insa restu ma sustin si sunt de acord cu mine ... ! Ti`au cam plecat oameni din trib ... ce faci ca si`au dat seama cine`i conduce ! Nu mai raspunzi ... de`aia nu mai ploua in Grecia ... mai bine zis iti e frica de ce am sa mai spun si am sa te fac de ras ! Nu obisnuiesc ... esti prima persoana care m`a provocat sa spun anumite chiestii despre ea ... ! Inca m`am abtinut ... sper sa ma abtin in continuare ... nu vreau sa iti fac reclama ... !
 

DeletedUser

agernoir - 55 tua
- 11 abandonate
- 16 ec

cand ati avut voi razboi cu tua?
cum ziceai? cand n-ai avut ce cuceri te-ai mutat la marginea hartii si ai cucerit de acolo? acolo tua nu e academia voastra sau cum?
sau la tine "marginea hartii" e un fel de cod pentru "pomana"?
 

DeletedUser4932

agernoir - 55 tua
- 11 abandonate
- 16 ec

cand ati avut voi razboi cu tua?
cum ziceai? cand n-ai avut ce cuceri te-ai mutat la marginea hartii si ai cucerit de acolo? acolo tua nu e academia voastra sau cum?
sau la tine "marginea hartii" e un fel de cod pentru "pomana"?

tinea ascunsa activitatea jucatorilor acolo
cand am avut acces la conducere mi s-a spus sa nu-i concediez k au probleme, ba k sunt plecati afara, ba k sunt in spital, ba k nush ce motive, dar pe zi ce trecea ei pierdeau sate in fatza catorva pomanagi...........
nu are rost sa zic mai multe
cei din tua nu erau anuntzati de jucatori inactivi pt ai inobila cei din apropierea lor.
 

DeletedUser8644

WoW ... ce destept e giulesteanul ! De unde ai iesit vere chiar ma uimesti ! Pe cuvant de onoare ... ! Hai sa iti spun ceva ... poate te intereseaza :)


Am aproape un an pe acest joc ... ( sau mai bine zis de la deschiderea acestei lumi, lumea clasica ) si am studiat bine jocul !
Ai spus ca ... ai avut catziva jucatori in trib care ti`au cedat satele ... pai si eu ce vrei sa zici ca le`am furat ? Daca le furam crede`ma ca eram mai mare la atacatori ! O sa iti garantez ca imi va creste acel punctaj ... la atacatori ... si o sa tribul tau va creste in aparatori !

Vreau sa zic ca pana a intra cei din FM in PHX nu jucam pentru puncte ... dar cand am auzit de smenariile tale de a`i aduce pe cei din FM in PHX de frica sa nu va intreaca TUA in puncte am jurat ca nu voi lasa asa treaba ! Pregateste`te de o detronare ! Locul 1 este rezervat de EC, locul 2 de TUA si locul 3 de United ... aveti si voi locul rezervat ... in alta lume ... sau in clsica sub TTS :)) va garantez :) !

Phx a fost un trib mascat de ec si tua ... uita`te pe vechile hartzi sa vezi ca asa e !

De ce ai rupt alianta cu EC si TUA ? Ca nu mai aveati ce ataca ... v`am zis sa va mutati la marginea hartzii sa va faceti cuibulete ... nu ati vrut ... va mutam noi ! V`ati pus cu dreaq ... v`ati aliat cu totzi dusmanii nostrii ... nu`i nimik imi plac provocariile ...
Am 2 sate langa tine ... nici macar nu ai avut curajul sa`mi dai 1 fake ce sa mai zic de atacuri ;)):))=)) ! Si colegu tau de 2 mil puncte ma spioneaza cu 28 de spioni ... sa fim seriosi =))

Mult noroc giulesteanule ... sa nu zici ca`s bulangiu sau iti port ura ... e doar un joc ! Trebuie sa joci drept sa iti faci prieteni ... ai jucat stramb ... ti`ai facut dusmani ... ! O sa te batzi singuri ... cu propriile arme ... :)
 

DeletedUser8644

Si pentru ceilalti viteji ... gen mycutzoce kuray ... va rog ... ABTINE`TI`VA !
 

DeletedUser

Deci cu ce ai zis acolo...m-ai lasat masca
Ma faci sa cred ca inca nu esti destul de maturizat pentru un copil de varsta ta
Cum poti sa afirmi ca PHX a stat in umbra la tua?:O Nu zic ca nu au fost cei din ec peste noi dar asta doar datorita vointei noastre de a ne limita ca numar de membrii (niciodata nu am depasit 100) si de aici am avut si aceasta constanta care o avem chiar si azi
Cum poti sa zici ca ai avut sate langa mine si nu ti-am papat vreo 2 chiar cand sa rupt alianta?
Chiar nu imi pasa cat timp ai pe jocul asta iti garantez ca am mai mult ca tine...dar nu aici se vede cine stie jocul
Cum poti sa zici ca am recrutat F.M doar pentru a nu ne ajunge tua la puncte?
Sa nu uitam cum te milogeai de leulgreu sa vina la voi ba chiar il amenintai ca iti dai delete account daca nu "onoreaza invitatia" .Aici poate confirma si leulgreu sa nu spui ca sunt eu mincinos si acum vi si imi zici ca eu gonesc dupa puncte?
Nu mai stiai ce sa faci ca sa ne intreceti la puncte ba chiar le-ati cerut celor din EC jucatori pentru a creste tua la punctaj
Sincer mie mi-ar fi rusine sa fac chestii de genul asta si sa castig razboaie cum le castigati voi (recrutand)
O sa ne muti la marginea hartii?te astept oricand sa ma scoti insa nu cred ca ai destula putere....2 saptamani la rand ati incercat sa ma asediati cu tot cu jucatorii vostri de 5 mil de puncte gen masters si castillo
 

DeletedUser

eu doar acum vad ce incercati....vreti sa scadeti EC la puncte pana la limita in care sa nu va interaca PHX si sa ridicati Tua putin peste PHX :))
vaiii ce oameni :)
 

DeletedUser8644

Mai sa moara fratii mei de tu esti intreg la minte ... !
Reciteste ce ai scris mai sus si vezi cine mama dreaq "pare mai matur" !
Tu nu sti decat sa ameninti !
PHX joaca pentru puncte ... asta ti`o poate comunica toata lumea clasica !
Tu ai distrus PHX pe cand eu am ridicat TUA ... care e mai bun ? =))) hai ca ai reusit sa ma amuzi !
Eu te respect ... te`am respectat ... pe cand tu ? Intotdeauna am avut relatii bune cu conducatorii altor triburi ! Cate lancii ati omorat voi in razboiul cu BURN ? Te`ai intrebat ? Cate lancii ati omorat acum ... sprijinindu`i pe cei din Lupii~ ! Sunt anumite lucruri pe care tu nu le constientizezi ... si tua nu va intrece PHX prin recrutari ci prin lupta ! O sa iti demonstrez asta !
Prea putin imi pasa de cuvintele tale ... pentru ca stiu ca sunt spuse din ura ... si din invidie ! Eu am cladit un trib de la 0 ma baiatule ... nu ca tine sa stau ascuns in spatele altora si cand mor ei sa iesi la iveala si sa calci peste florile puse de altii ! Noi aveam razboi cu 300 ... PHX alianta ... halal familie ... si tu imi spui mie ca ati rupt alianta ca aveati ce cuceri ? :)) voi ati vrut`o ... va dam ocazia sa cuceriti ceva ... la margine ;) !

Ai avut o alta motivatie cand ai rupt alianta ? Cu EC si TUA ? Fi ma baiatule serios ... si nu mai baga frica in lume ... mie mi se rupe de ce le spui tu ... dar imi pare rau ca habar nu au cu cine au de aface ... !
Acum il ai prieten pe leulgreu ? Sa`l intrebam cat te`ai milogit tu sa intre la tine sa nu te intreaca TUA ?

Nu sunt un om rau ... dar pentru tine voi fi ... daca este nevoie !
Imi place cum gandesti ? Jucariile le ai la tine ?
 

DeletedUser8644

Cum poti sa zici ca ai avut sate langa mine si nu ti-am papat vreo 2 chiar cand sa rupt alianta?



Hai ca asta m`a dat pe spate =))))))) mai ai si haz pe deasupra ! Ma baiatule tu sigur nu ma confunzi ???

=)))) un singur sat e la tine ... dar mi l`a luat leulgreu nu tu ... si sat proaspat cucerit ... ca daca eram pe faza mai luati la pensie satu ;) !

Baga`ti mintile in cap ca ai inceput sa delirezi !
 

DeletedUser

vad ca nu prea am cu cine discuta pe aici si nu mai are rost sa imi continui posturile
Oricum tua sunt cei mai tari si o sa ne rugam de ei sa nu ne trimita la marginea hartii....NOT
 

DeletedUser8950

vad ca nu prea am cu cine discuta pe aici si nu mai are rost sa imi continui posturile
Oricum tua sunt cei mai tari si o sa ne rugam de ei sa nu ne trimita la marginea hartii....NOT

nu tre' sa te rogi de ei,ca is de treaba..Te vor muta si fara sa te rogi de ei!!SUNT BAIETI DE TREABA!!
 

DeletedUser4932

nu tre' sa te rogi de ei,ca is de treaba..Te vor muta si fara sa te rogi de ei!!SUNT BAIETI DE TREABA!!

corect stiu din propria experientza
deabia astept sa fiu mutat la margine langa cele 6 sate care le am chiar la margine :))))
dar oare dc nu misca nimeni nici macar un deget in acest sens????
 

DeletedUser

oky doky , hai ca am dat si un ochi pe aici :) interesant post. Motivul pentru care nu te suport si cauza pentru care te-am atacat sunt prezentate mai jos

1) Ai spionat NWO numai ca sa vii in ~PHX~ , ai fi fost in stare sa faci orice numai sa iti trimit o invitatie, deja ai creat dispret.

2) In PHX nu te-am tinut pentru ca nu am nici o garantie ca nu vei spiona cat vei fi la noi , asa cum ai facut de altfel in toate triburile in care ai fost. Din cate am inteles si cat ai fost in G.T.P ai dat cu gura, prin LoW nu stiu ce ai mai facut.

3) Ai luat sate de la pardau (nu ma intereseaza ce ai discutat tu cu el pe alte lumi. aici pe lumea clasica ai luat sate de la el si el era in PHX) si oricum erai atacat de un membru PHX de mai de mult dar ai avut noroc la un moment dat ca ai umblat numai prin triburi aliate sau care aveau pna cu phx si de aia floco nici nu te-a mai atacat, desi imi zicea inainte in fiecare zi sa rupem PNA cu NWO sa te poata ataca pentru ca si acolo erai refugiat din punctul de vedere al tribului PHX si banuiesc ca si ~EC~ , deoarece NWO te-a luat din tribul NOA cu care stii bine ca PHX avea razboi.

Oricum tribul ~PHX~ nu are nimic cu ~EC~ tu trebuia sa fii dat aseara afara din EC , dar paolyka stie de ce nu ai fost dat:D

4) Cat timp ai fost tu intr-un trib dusman cu PHX (adica NWO) te milogeai de toti cei din jur sa nu te atace si sa iti dam o invitatie asa ca nu te mai intreba de ce PHX nu te-a atacat

Deci, asadar si prin urmare fa-ti singur un favor si nu mai posta aiurea pe forumul mare si acum sper ca te-ai lamurit si tu despre ce e vorba. Si degeaba incerci sa ma faci de ras pe aici ca nu imi pasa. Pentru cei ce vor sa vada "atacurile mele amuzante" ii rog sa traga un ochi la topicul facut pentru asta , dar sa se uite si mai jos la armata celui cu gura mare :D

alt noob... care se considera centru pamantului :( (foame de sate se)
off doamne nimik fair play pe .ro :((
mie sila deja
 
Sus