PiraT vs CIR

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

atata bagare de seama ce am citit nam mai vazut....sunt conducator cir si nici nu ma interesat daca sa deschis un thread pe forum despre razboi sau nu...ce fiecare vine cu impresii si spune ca ala nare sanse sau ca celalalt pierde..ce o fii om vedea; academiile sunt acuma 4 la numar daca vrei sa stii Coditze .. iar despre felul cum gandesc unii jucatori nu ai dreptul sai critici chiar tu...si apropo leutulmic nu are 14 ani nu stiu de unde ati mai scoso si pe asta dar ma rog voi suntetzi piratzi si stitzi tot.
 

DeletedUser20252

Asta e tare :))=) )...adevarul danubiene este ca tu cu dica sorin stiti cel mai bine lucrul asta :)).



Oricum dupa parerea mea PiraT va castiga razboiul asta :D
 

DeletedUser

batista :) cred ca uiti ca esti singurul jucator din CIR pe care-l respect .... bravo voua ca nu mai aveti decat 4 academii ia sa fac o statistica corecta:)

Side 1:
Tribes: PiraT
Players:

Side 2:
Tribes: C-I-R CIR-A CIR-B CIR-C CIR-D
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 647
Tabăra 2: 1,897
Diferență: 1,250

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 79
Tabăra 2: 24
Diferență: 55

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,789,649
Tabăra 2: 5,410,065
Diferență: 2,620,416

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 550,198
Tabăra 2: 188,516
Diferență: 361,682

image.php




oricum ati suci-o conducem detasat :) cred ca esti convins de asta
daca nu esti ... sper ca te convingi acum

PS: si asta in conditiile in care atacati in prostie de o saptamana :)

cavalere cand ti-am zis eu ca ma urmaresti :) unde-s cu posturile eu hop si tu !:) obsesia ta cred ca-s:d
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18409

mai coditze,daca m-ai tot catalogat ca un jucator f slab,de ce ma tot invitati la voi?
 

DeletedUser

razboi terminat....tribul PiraT a intrat in CIR :)
da? tare.. pai dupa ce s-au batut cu pumnul in piept ca ce viteji sunt ei astia din Pirat acum au intrat in CIR? pe bune? nu pot sa cred si imi e lene sa ma uit sa ma conving...


ma rog....
 

DeletedUser

Nici mie nu mi-a venit sa cred,dar din pacate asa este. Piratii s-au plictisit sa mai lupte ori si-au dat seama ca nu vor castiga niciodata razboiul cu mareata familie de triburi :)). E si asta o tactica,sa-ti recrutezi adversarii ori sa le tranformi tribul in a 4-a,5-a academie.
Mi se pare ca am mai intalnit asa ceva pe w18.

CIR rules!:cool:
 

DeletedUser18063

Cavalere,cred ca ai uitat razboiul dintre SKT vs ~Fr~,eu in locul tau asi tacea si .....si nu asi vorbii despre penibil la altii,uitate in ograda ta..e mai bine.
Iar daca aia din pirat au ajuns sa te invite pe tine la ei in trib....e nasol,dar sper ca au facuto doar la misto si sa iti dea tie apa la moara.
 

DeletedUser

Toate ca toate dar CoditZe posta de cateva ori pe zi inainte.. De cand a intrat Pirat in CIR .. de ce a amutit ? :|
 

DeletedUser

poate ca nu o mai tzine nici un player treaza noaptea ca adineauri acu ca e mai linistitor :)
 

DeletedUser18063

in comparatie cu multi jucatori de triburile,CoditZe chiar daca vorbeste mult si uneori fara rost,e un jucator bun....ceace nu pot sa spun despre multi dintre cei care posteaza la fel ca ea de multe ori(adica fara rost)...
Iar PiraT nu a intrat doar in CIR,a intrat si in [JB] si in Rai....imparteala a fost undeva la 40%CIR-35%[JB]-20%Rai si 5% inca sunt in PiraT printre care si CoditZe...
 

DeletedUser

in comparatie cu multi jucatori de triburile,CoditZe chiar daca vorbeste mult si uneori fara rost,e un jucator bun....ceace nu pot sa spun despre multi dintre cei care posteaza la fel ca ea de multe ori(adica fara rost)...
Iar PiraT nu a intrat doar in CIR,a intrat si in [JB] si in Rai....imparteala a fost undeva la 40%CIR-35%[JB]-20%Rai si 5% inca sunt in PiraT printre care si CoditZe...

cu atat mai mult nu inteleg de ce a amutit :>
 

DeletedUser

in comparatie cu multi jucatori de triburile,CoditZe chiar daca vorbeste mult si uneori fara rost,e un jucator bun....ceace nu pot sa spun despre multi dintre cei care posteaza la fel ca ea de multe ori(adica fara rost)...
Iar PiraT nu a intrat doar in CIR,a intrat si in [JB] si in Rai....imparteala a fost undeva la 40%CIR-35%[JB]-20%Rai si 5% inca sunt in PiraT printre care si CoditZe...

Daca as fii in locul tau nu as mai scoate o vorba :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus