Plagiat.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Am creat ceva special, care ne caracterizeaza :
Privesc in jurul meu si vad doar sate parjolite si cadavre desupra carora corbii descriu cercuri largi in vazduh in asteptarea ospatului. Toti au fost pedepsiti pentru cutezanta lor. Unii au cunoscut taisul topoarelor noastre grele,altii au fost calcati in copitele cailor nostrii insa acolo unde ajungem noi ajunge si lumina. Multii ani de razboi au calit acesti jucatori,au facut sa prospere si sa mareasca acest minunat trib R.S.. Sfant nume pentru toti aceia care au luptat cu atatea valuri de invadatori. Sfant nume pentru aceia care si-au dat sufletul pentru a apara o idee, un vis, o realitate iar pe cei, cei care indraznesc macar sa viseze la satele noastre, ii avertizam: cand lumea va fi uitat de ei, noi vom fi tot aici, scut langa scut, suflet langa suflet, OM langa OM!

Tribul R.S. a dovedit ca nu poate fi distrus de minti corupte si nici de cei mai aprigi dusmani ai sai, pentru ca vom renaste la nesfarsit din aceeasi cenusa ce ne-a unit!!!
____________________________________________

____________________________________________

Tribul R.S. este in primul rand o comunitate de prieteni.
Cine a intrat in R.S. trebuie sa lupte pentru trib, si sa-i placa ceea ce face. Adevarata putere a unui trib sta in membrii sai!


un trib mare pe l32 dar un plagiator si mai mare...

descrierea de mai sus apartine tribului Legiunea XIII Gemina... a fost creata de Balieca , Don Balieca....
atata lipsa de imaginatie aveti incat luati creatiile altora?
 
Ultima editare de un moderator:

liana

member
Scor reacție
35
Cea mai sincera forma de admiratie,e copiatul asta :p

Si app de copiat: **** daca are relavanta,dar zilele astea ziceam,si acu mi.am amintit.
exista lianaa undeva.
Nu am treaba,doar notez ca sunt site.uri unde asa nickuri sunt considerate clone,si neacceptate...
 

DeletedUser38706

Am creat ceva special, care ne caracterizeaza :
Privesc in jurul meu si vad doar sate parjolite si cadavre desupra carora corbii descriu cercuri largi in vazduh in asteptarea ospatului. Toti au fost pedepsiti pentru cutezanta lor. Unii au cunoscut taisul topoarelor noastre grele,altii au fost calcati in copitele cailor nostrii insa acolo unde ajungem noi ajunge si lumina. Multii ani de razboi au calit acesti jucatori,au facut sa prospere si sa mareasca acest minunat trib R.S.. Sfant nume pentru toti aceia care au luptat cu atatea valuri de invadatori. Sfant nume pentru aceia care si-au dat sufletul pentru a apara o idee, un vis, o realitate iar pe cei, cei care indraznesc macar sa viseze la satele noastre, ii avertizam: cand lumea va fi uitat de ei, noi vom fi tot aici, scut langa scut, suflet langa suflet, OM langa OM!

Tribul R.S. a dovedit ca nu poate fi distrus de minti corupte si nici de cei mai aprigi dusmani ai sai, pentru ca vom renaste la nesfarsit din aceeasi cenusa ce ne-a unit!!!
____________________________________________

____________________________________________





Un adevarat poem ,comparabil doar cu Scrisoarea III, cu Neamul Soimarestilor ,ca sa aduc in discutie doar doua dintre personalitatile literaturii romane.Opera ta,alaturata de cea a lor naste o figura de stil numita hiperbola.
Este ok sa ne creem un cerc de prieteni ,sa comunicam ,sa ne distram si sa ne relaxam cateva ore pe Triburile.Dar sa inducem o stare de spirit ce transcede fictiunea si genereaza stres si incrancenare(vad doar sate parjolite si cadavre desupra carora corbii descriu cercuri largi in vazduh in asteptarea ospatului. Toti au fost pedepsiti pentru cutezanta lor.) demna de opera lui Bacovia"Dormeau adânc sicriele de plumb,
Si flori de plumb si funerar vestmint --
Stam singur în cavou... si era vint...
Si scirtiiau coroanele de plumb.
,asta n-o mai inteleg

Haideti doamnelor ,domnisoarelor si domnilor sa spunem cat mai simplu-Ne-am strans un grup de jucatori buni si vrem sa facem istorie pe L32.
Va pupa csty,
si va asteapta la cotitura
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser42954

Am creat ceva special, care ne caracterizeaza :
Privesc in jurul meu si vad doar sate parjolite si cadavre desupra carora corbii descriu cercuri largi in vazduh in asteptarea ospatului. Toti au fost pedepsiti pentru cutezanta lor. Unii au cunoscut taisul topoarelor noastre grele,altii au fost calcati in copitele cailor nostrii insa acolo unde ajungem noi ajunge si lumina. Multii ani de razboi au calit acesti jucatori,au facut sa prospere si sa mareasca acest minunat trib R.S.. Sfant nume pentru toti aceia care au luptat cu atatea valuri de invadatori. Sfant nume pentru aceia care si-au dat sufletul pentru a apara o idee, un vis, o realitate iar pe cei, cei care indraznesc macar sa viseze la satele noastre, ii avertizam: cand lumea va fi uitat de ei, noi vom fi tot aici, scut langa scut, suflet langa suflet, OM langa OM!

Tribul R.S. a dovedit ca nu poate fi distrus de minti corupte si nici de cei mai aprigi dusmani ai sai, pentru ca vom renaste la nesfarsit din aceeasi cenusa ce ne-a unit!!!
____________________________________________

____________________________________________

Tribul R.S. este in primul rand o comunitate de prieteni.
Cine a intrat in R.S. trebuie sa lupte pentru trib, si sa-i placa ceea ce face. Adevarata putere a unui trib sta in membrii sai!


un trib mare pe l32 dar un plagiator si mai mare...

descrierea de mai sus apartine tribului Legiunea XIII Gemina... a fost creata de Balieca , Don Balieca....
atata lipsa de imaginatie aveti incat luati creatiile altora?
:))hai ca ii buna,ti-a marcat tie poate evolutia in triburi,dar cati mai joaca din tribul respectiv triburile acum?
 

DeletedUser42954

Un adevarat poem ,comparabil doar cu Scrisoarea III, cu Neamul Soimarestilor ,ca sa aduc in discutie doar doua dintre personalitatile literaturii romane.Opera ta,alaturata de cea a lor naste o figura de stil numita hiperbola.
Este ok sa ne creem un cerc de prieteni ,sa comunicam ,sa ne distram si sa ne relaxam cateva ore pe Triburile.Dar sa inducem o stare de spirit ce transcede fictiunea si genereaza stres si incrancenare(vad doar sate parjolite si cadavre desupra carora corbii descriu cercuri largi in vazduh in asteptarea ospatului. Toti au fost pedepsiti pentru cutezanta lor.) demna de opera lui Bacovia"Dormeau adânc sicriele de plumb,
Si flori de plumb si funerar vestmint --
Stam singur în cavou... si era vint...
Si scirtiiau coroanele de plumb.
,asta n-o mai inteleg

Haideti doamnelor ,domnisoarelor si domnilor sa spunem cat mai simplu-Ne-am strans un grup de jucatori buni si vrem sa facem istorie pe L32.
Va pupa csty,
si va asteapta la cotitura
:))tu esti si mai nostim,istorie?ce istorie faci tu plimbaretule,daca ti se pare un trib mai slab fugi la alti care crezi ca is mai buni.
Pe skype scriai la un moment dat ca ai terminat cu lumea 32,acum te gasesti mare jucator,nici macar tu nu sti ce vrei si te contrazici pe tine.
 

DeletedUser

:))tu esti si mai nostim,istorie?ce istorie faci tu plimbaretule,daca ti se pare un trib mai slab fugi la alti care crezi ca is mai buni.
Pe skype scriai la un moment dat ca ai terminat cu lumea 32,acum te gasesti mare jucator,nici macar tu nu sti ce vrei si te contrazici pe tine.

Hai cu romana, te bate romana, te bate romanaaaaa!
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Aceeasi discutie a mai avut loc o data, nu inteleg de ce e nevoie sa mai faci un topic pentru inca o tema de spam? Te rog ca inainte de a deschide o tema de acum inainte sa ai in vedere:

2.5. Vă rugăm ca înainte de postarea unui topic nou să vă asiguraţi că acesta este în secţiunea corespunzătoare, pentru ca moderatorii să nu fie nevoiţi să îl mute sau să îl şteargă mai târziu.
Alegeţi un subiect sugestiv şi potrivit topicurilor. Încercaţi să însumaţi pe scurt problema într-un titlu, şi adăugaţi-l şi în mesajul în sine. Includeţi cât de multe informaţii puteţi atunci când căutaţi ajutor.
Deschizătorul unei teme, trebuie să utilizeze tag-uri relevante subiectului deschis. Acest lucru este esenţial pentru a asigura eficacitatea funcţiei de căutare.


Topic inchis!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus