Plagiate!

DeletedUser

Nici nu a inceput bine L8 si deja au inceput plagiatorii:

Însuşiri
Porecla: Messengers of Death
Prescurtare: MoD

Descriere
~~~~~~~Intemeietori~~~~~~~~
Crazy Boi
Jumper
Naruto I
--------Conducatori--------
Yce300

~~~~~~~Diplomat~~~~~~~
In cautare !

~~~~~~Aliante~~~~~
In cautare !

~~~~~~Fuziune~~~~~
Numai de la voi la noi

..ma intreb..nu aveti imaginatie sau care e treaba? geez..
 

DeletedUser

nu cred ca e vorba de imaginatie..ei fac asta ca sa atraga mai usor oamenii in tribu lor..logik
 

DeletedUser

Mai este un topic facut pe aceasi tema ! :) Si anume triburi fake, maretze si mass-inviteri ! :) Omg trebuie sa deschideti 100 de topicuri? 8-|
 

DeletedUser

iseenoobs dai cu muci in fasole..abia c incepusem sa imi fac o impresie despre tine..tu ai deschis topicul cu 5 min dupa ce a fost deschis acesta...:D
 

DeletedUser

Eu scriam la el de 20 de minute ! :)) Cautam cat mai multe plagiate ! :) Oricum ala e mai complex ! :D
 

DeletedUser

si cu immo s-a incercat un plagiat ... dar s-a rezolvat pana la urma
 

DeletedUser

Da. Celor din IMMO chiar le doresc multa bafta... Sunt baieti buni... Chiar daca eu fac misto de ei cu Emo, Immo ! :D
 

DeletedUser

M.T. plagiat de asemenea..
Am primit invite si cand i`am intrebat daca sunt aceiasi menthori de pe L3 L5 sau L7 au zis ca``tribul e in memoria M.T. clasica11..
 

DeletedUser

=)) Da da da ! :) Clar ca ca si foarte foarte, chiar spre moale ! :D Hai frate ca esti sunt copilasi frustrati care au auzit de un trib mai mare iau numele si repede il pun la trib invit ca spartii si dupa il schimbi datorita presiunilor care se fac asupra lor ! :) E tipic ! :D
 

DeletedUser9860

astea sunt oameni care nu i duce capu mai mult decat copy paste
 

DeletedUser

Ideea e ca unii nici sa dea copy-paste nu stiu ! :)) Se chinuie 30 de minute sa scrie numele ! :D
 

DeletedUser

Tribul LS-AX au de academie (AXAN)...stau acum si am gandesc..ce strategie au ei daca in primele 2 ore de la deschiderea lumii au deja academie :))
 

DeletedUser

si Burn a fost furat...prophetul a fost nevoit sa puna numele tribului Ferever Burn...astia sunt chiar nesimtiti
 

DeletedUser

Ma nu sti strategia clasica: INVITAM TOT CE PUTEM ! :) Dupa mai vedem ce facem ! :D
 

DeletedUser

Alianta Veteranilor:
~ALC~
M.T.
NN
~TLD~

Facem invitati doar pe K45 nu conteaza punctaju kt timp te afli pe K45

Dau si eu sa vad topul de triburi. Ce vad? Numai triburi consacrate ca M.T, T.L.D,MoD, etc si imi zic ca o sa fie o lume interesanta. dau sa vad conducatorii si surpriza, nu erau acei pe care ii stiam, de membrii nu mai vorbesc. Doar niste plagiatori fara inspiratie.

Uite si prima familie daca nu ma insel. :D
 

DeletedUser523

Va dati seama aici cum triburile cu nume de renume se vor face de ocara si vor pata memoria originalelor branduri:confused:si asa incet incet in timp, peste vre-o 10 lumi nu se va mai vorbi despre maretia anumitor triburi ci despre n00bismul lor :D iar urmasii nostrii nu vor sti niciodata ca triburile de care ei rad au avut un trecut glorios la origine;)
 

DeletedUser

Alianta Veteranilor:
~ALC~
M.T.
NN
~TLD~

Facem invitati doar pe K45 nu conteaza punctaju kt timp te afli pe K45

Dau si eu sa vad topul de triburi. Ce vad? Numai triburi consacrate ca M.T, T.L.D,MoD, etc si imi zic ca o sa fie o lume interesanta. dau sa vad conducatorii si surpriza, nu erau acei pe care ii stiam, de membrii nu mai vorbesc. Doar niste plagiatori fara inspiratie.

Uite si prima familie daca nu ma insel. :D

Mamu Family e prima familie de pe L8!:rolleyes:
 
Sus