Planuri vacanta

  • Autor subiect DeletedUser35749
  • Data de început

Ce o sa faceti in vacanta?

  • Ma duc la strand ca o sa inchida Radetu apa calda pentru revizie ca in fiecare an

    Voturi: 0 0,0%
  • Stau in casa si ma tai (aka emokid)

    Voturi: 0 0,0%

  • Total votanți
    45
  • Sondaj închis .

DeletedUser35749

Scolile s-au inchis. Facultatile la fel. Ce planuri aveti de vacanta ?
 

DeletedUser

Cred ca cea mai mare parte a vacantei o voi petrece la mare....so, have fun :)
 

DeletedUser

Toti la mare :) cine e cu laptop-ul pe plaja e tribal sau facebookarist...asa ne recunoastem intre noi :))
 

DeletedUser40316

Avand in vedere ca sunt in vacanta de 1 an si ceva , pot sa zic ca am facut si fac mai multe chestii ... asa nu program saptamanal obsinuit ar fi Luni-Duminica : 08:00- cafea , tigara , etc.. + triburi ;) ... mai pe seara un fotbal 1-2 ore sau daca nu alergat .. apoi un film si iar pe triburi ..
Sambata ce ii mai interesanta ca sunt mai putin pe joc si mai mult plecat , dar cand ajung acasa pe la 4-5 dimineata tot pe triburi intru :)) numai ca mai tot timpu beat si fac scandal , cine stie cunoaste :D ..
Asa ca plan anul asta vreau sa prind festivalu berii in germania :X un asa zis vis .. si daca ii totul cum trebuie mai mult ca sigur ajung la timp in taramul fericirii :))
Poate si pe la mare in ro daca se poate ... daca ii bip bip ne adunam mai multi tribali la o bericica ;)

Vacanta placuta
 

DeletedUser

Ies la agatat in oras cu bmw-ul si maneaua... clar

si cu o sticla de doi litri cu benzina.. just in case ;)
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Ies la agatat in oras cu bmw-ul si maneaua... clar

si cu o sticla de doi litri cu benzina.. just in case ;)

In caz ca o sa strige toti la tine pe strada : "Huooooo ba! Da-ti foc!" :)))

Eu o sa fac vacanta asta ce fac de vreo cativa ani incoace : Stau degeaba :D
 

DeletedUser40316

nu esti singuru :) .. am avut o tentativa in care am mers la :munca: 2 luni apoi pauza ca ii plctisitoare munca :(
 

DeletedUser

hmm ...
eu bag tare pe invatat si proiecte .
o sa si lucrez ...


am o vara plina !
 

DeletedUser

In caz ca o sa strige toti la tine pe strada : "Huooooo ba! Da-ti foc!" :)))

Intr-o nota mai serioasa: Tare sunt curios cand se va intampla asa ceva in Romania... Lumea a iesit (si pe alocuri inca mai iasa) cu BMW-ul si cu maneaua la plimbare dintr-un singur motiv... Chestia chiar functioneaza pentru o parte din populatie ;)

Si mai serios: Daca voi prinde macar vreo doua saptamani de litoral strain o sa fiu super happy :).

Vacanta placuta tuturor!
 

DeletedUser16039

O sa-mi astept linistit concediul, sa merg acasa la Constanta vreo 2 saptamani, si apoi iar munca munca munca ... :D
 

DeletedUser

dupa ce-mi se va termina stresiunea..voi sta si ma voi relaxa pana-n septembrie la restante...ma voi gandi ca intru in ultimul an si voi termina, desi va fi foarte greu..
in principiu, ma voi relaxa si voi lenevi cat voi putea de mult :p
 

DeletedUser

eu o sa pierd vremea cu fetele care nu s-au descurcat la oral..saptamana trecuta :D
 

DeletedUser

dupa ce-mi se va termina stresiunea..voi sta si ma voi relaxa pana-n septembrie la restante...ma voi gandi ca intru in ultimul an si voi termina, desi va fi foarte greu..
in principiu, ma voi relaxa si voi lenevi cat voi putea de mult :p

la ce esti?:rolleyes:
 

DeletedUser35749

Eu o sa-mi petrec vacanta in Spania, unde abia am ajuns, alaturi de familie.Vacanta placuta tuturor.
 

DeletedUser

Eu o sa fac nudism . Toata vara . Si o sa ma bucur ca pleaca letalu la cules de capsuni in zaragoza.
 

DeletedUser

facultatea nu s-a inchis :((
moama ce-as mai dormi dar am examen :((

E plina oltenia de juristi. Hai la bucuresti sa te fac o avocata.

de ce vrei sa mor de foame?..nu merci fain
magistratura sau nu mai fac nimic :p
 
Ultima editare de un moderator:
Sus