Poker

DeletedUser

ALL-IN

este format de un grup de prieteni cu experienta acumulata pe alte lumi si care isi propune sa fie un trib unit in care sa traim placerea de a juca acest joc!

Ca sa va faceti o idee cam ce distractii mai avem... aici se joaca POKER, se fumeaza Narghilea, se servesc bauturi alcoolice si altele*...



*altele - o sa vedeti dupa ce intrati!
 

DeletedUser

ALL-IN

este format de un grup de prieteni cu experienta acumulata pe alte lumi si care isi propune sa fie un trib unit in care sa traim placerea de a juca acest joc!

Ca sa va faceti o idee cam ce distractii mai avem... aici se joaca POKER, se fumeaza Narghilea, se servesc bauturi alcoolice si altele*...



*altele - o sa vedeti dupa ce intrati!

Sunt un impatimit al jocului de poker, mi-ar fi placut sa fiu alaturi de voi, poate mai faceam schimb de experienta. Pacat ca v-ati decis cam tarziu, deja sunt intr-un trib din care nu voi mai pleca.
 

DeletedUser

no problem... te asteptam in vizita la un turneu... ceva ;)

la inceput nu o sa pierzi mult si kiar o sa castigi... k sa-ti formezi incredere in tine :p
 

DeletedUser

ne dezvoltam... suntem 4 acum... ma baieti, voi nu stiti ca un turneu de poker e mai distractiv in mai multi?

cand ne strangem 10 facem primul turneu! ;)
 

DeletedUser523

Aici e OFF TOPIC unde se vorbeste tot ce nu tine de triburile si nu stiam eu:confused::rolleyes::D
 

DeletedUser

nu e kiar OFF TOPIC... e propaganda ;) *** nu te intereseaza tribul nostru si modul de a ne promova... poti sa nu citesti! :p

nu avem k scop locul 1 pe lumea 1... vrem sa ne jucam cinstit si sa ne distram in acelasi timp! ;)

*** nu ma insel ai si tu un trib de "nebuni" :) tu promovezi nebunia, eu pokerul :p
 

DeletedUser523

nu e kiar OFF TOPIC... e propaganda ;) *** nu te intereseaza tribul nostru si modul de a ne promova... poti sa nu citesti! :p

nu avem k scop locul 1 pe lumea 1... vrem sa ne jucam cinstit si sa ne distram in acelasi timp! ;)

*** nu ma insel ai si tu un trib de "nebuni" :) tu promovezi nebunia, eu pokerul :p

upss:eek:mii de draci!!nu mi-am dat seama ca iti promovai tribul!!credeam ca, chiar inviti lumea la o partida de pocher:eek:ce nebun sunt:Dscuze inca o data de deranj si felicitari pt. modul de prezentare!f haios:D
 

DeletedUser

:)) nu-i nimic... ma bucur k a trezit interes cat de cat si modul nostru de promovare... ;)

si era vorba de lumea 8, nu de 1... dar eram prea concentrat dincolo :D

apropo, am uitat sa zic k ne situam in K63 si K64 si am dori sa ramanem in aceasta zona... ;)
 

DeletedUser

de menta sau dementa? :)

va asteptam cu drag pe toti... :D avem toate aromele posibile: mar, cirese, menta, ciocolata cu menta, ciocolata, mandarina, portocala, lamaie, struguri, capsuni, scortisoara si altele care nu-mi vin acum ;)

de baut... bem doar whisky cu suc de mere si gheata k red-bull e daunator! :p
 

DeletedUser

mda... asa e ;)
dupa o replica asa inteleapta ce-as mai putea zice? :D

poate cu timpul se termina si cu toate prostiile de pe forum... din cate am vazut... toti vor sa demonstreze ceva pe extern mai mult decat in joc... si e valabil pentru toate lumile... din pacate :(

prea multe atacuri la persoana care nu ajuta la nimic, numai rau fac... dar o dam in off topic pana la urma :D

gata!

deci... aproape ne-am strans de un turneu smecher :D va astept in continuare k sa formam si a doua masa... premile vor fi mai mari! ;)

dar tre' sa ma anuntati ca sa aduc mai multe narghilele! :)
 

DeletedUser

din pacate n-am strans oameni pentru un turneu serios... deci puteti inchide topicul asta... :(
 

DeletedUser

beutara, poker, unde??

voi chiar vreti sa faci un turneu de poker, sau spuneti la misto, ca m-am saturat cat am jucat online. asa implietit cu triburile poate merge mai bine.
 

DeletedUser

:) am incercat, dar ne-am strans doar 9... am zis ca la 10 il facem... :p

tribul nu mai exista, dar dorinta de poker da :D si se implineste in fiecare joi ;)
 

DeletedUser

intrebare pt tzepes.scz ca te intreb ,poate nu e nici locul insa de ce nu ai reinfintat tribul leon si pe l8 pe l1 ati facut treaba buna la timpul vostru
 
Sus