Politica si propaganda "Mesaj de la TW"

  • Autor subiect DeletedUser706
  • Data de început

DeletedUser

Schimbati titlul topicului in 'Nume paladin' :confused:
Pacat de deranjul Aztecului.. vad ca unii insista in starea in care sunt.
 

DeletedUser

@Vokiel

m-ai ajutat sa deschis cutia Pandorei
de 3 zile sunt fan Planeta Moldova
comici mai buni nu am intalnit
 

DeletedUser2912

astia mici ie multi si incapatanati....face ce face si tot ca iei iese :p
 

DeletedUser

pana la urma este un joc si trebuie tratat ca atare ...
cred ca cereti prea mult de la unii si pana la urma au si ei rolul lor ... acela de ai face pe altii sa rada :D
 

DeletedUser1959

Se vede ca aztecu vine de altundeva.O lume in care daca respecti...indiferent cat de noob esti vei fi respectat.In fine la noi exista noobi care stiu sa si respecte dar cu parere de rau exista mai multi noobi care nu stiu ce e ala respectul...pacat...mare pacat
 

DeletedUser

Se vede ca aztecu vine de altundeva.O lume in care daca respecti...indiferent cat de noob esti vei fi respectat.In fine la noi exista noobi care stiu sa si respecte dar cu parere de rau exista mai multi noobi care nu stiu ce e ala respectul...pacat...mare pacat

sunt si multi jucatori experimentati care nu stiu ce e ala respectul... ai uitat de l2 si de oamenii pe care i-am intalnit acolo?
 

DeletedUser

respectul se catiga doar pe campul de bataie. abia astept sa se ridice protectia incepatorilor...
 

DeletedUser

Cineva a calculat astfel încât sã aibã spioni mâine la 11:00?
 

DeletedUser

aztecul vb in numele tau nu-mi mai imi face mie reclama ca suntem unu langa altul :rolleyes:
 

DeletedUser706

aztecul vb in numele tau nu-mi mai imi face mie reclama ca suntem unu langa altul :rolleyes:

Prietene nu ai inteles nimic din aces thead ..
Te rog da click pe prima pagina si reciteste ...

Vrei bani? Banii n-o sa cada degeaba din cer
Vrei prieteni? Invata sa vorbesti sincer
Vrei respect? Invata sa respecti, sa oferi
Trebuie sa meriti tot ce ai, sa castigi, nu sa ceri!


Nu-ti dori bani, faima, putere, respect
Daca ai varsta la care nu esti in stare sa le ti piept!

Si sa ti si raspund ..

1.Noi nu suntem unul langa celalalt , pentru ca langa mine este o persoana la care tin [ citeste si ea si rade :rolleyes:].....dar daca vrei sa vorbim despre harta ....apropierea asta este o chestie relativa :confused:

2.Daca esti de o valoare incotestabila [ si lumea pe aici vad ca asta spune :eek: ]...uite facem o proba ..
Eu ies din TW , tu esti din gluma aia de trib ....si jucam singuri o saptamana !
Ce spui ....ca doar esti langa mine ?:rolleyes:

3.Ti pariul cu mine la o bere ca nu vom fi vecini mai mult de o luna ??
Asta pentru ca vorbesti tare simpatic ..
 

DeletedUser4932

poveste

nu am citit tot, dar am atat de spus:

comparatie cu Lc k si asa triburile mari vin de acolo
1.NOA cand incepea lc avea peste 1000 membri, acum cati are???
2.NWO a avut peste 500, aceiasi intrebare cati are acum??


comparatie cu istoria
Imperiul roman, maretz, iar datorita marimii si atacurilor din mai multe parti a disparut

trageti singuri concluziile
 

DeletedUser

nimik nu e etern...intr-o zi nu va mai ramane decat numele d ei si o vaga amintere a ceea c au fost:eek:
 

DeletedUser

Daca am jucat pe W10 se pune?
poate vream maretu conducator danimixx sa ma treaca si pe mine pe lista lui neagra.
:D


Nu sariti pe mine...am postat de plictiseala..promit sa nu se mai intample
 

DeletedUser

eu primul cont l-am avut in k 55 pe lumea a doua. pe serverul de .net - si de atunci am jucat aproape zilnic...oi fi invatat ceva?
 
Sus