Poze cu jucatorii

DeletedUser

Daca nu esti brunet cu ochii verzi si fundul mare .. poti sa vrajesti la alta masa! :)

aaaa si daca e vorba de amanta, asta inseamna ca esti insurat .. deci presupun ca ai peste 25 de ani .. deci clar nu ma intereseaza! ;)
 

DeletedUser38023

Noi astia, negroteii, ne insuram de la 14 ani, manchati-as sufletelul tau de copila .. :eek:
 

DeletedUser

DSCN4006.jpg


Prin Craiova :).
 

DeletedUser


Eu credeam ca esti mai urata ca ziua de munca (mai ales dupa cate vacante mi-ai dat in trecut )dar acum simt inima cum vibreaza si tremura de iubire pura . Sa moara mama de batranete multa daca nu m-am indragostit , iubi .




Daca nu esti brunet cu ochii verzi si fundul mare .. poti sa vrajesti la alta masa! :)

aaaa si daca e vorba de amanta, asta inseamna ca esti insurat .. deci presupun ca ai peste 25 de ani .. deci clar nu ma intereseaza! ;)


Sa stii ca nu ma mai interesezi pustoaico . Eu ma indragostesc de multe ori, dar asta nu inseamna mereu .
 

DeletedUser


Conty? Poimaine te scot la o plimbare? Dar fara patrupedul ala ca vreau sa te plimbi cu mine de mana, nu cu maidanezu ala de lant . Azi nu pot ca stau cu ciocolatica mea, maine e posibil sa merg la shoping cu viitoarea locatara a camerei numarul 5 din haremul meu dar poimaine sunt liber si il pun de pe acum pe haralambie sa pregateasca camera numarul 6 .
 
Sus