Poze cu jucatorii

DeletedUser

noig.jpg


DFA1 si Contesa
"intalnire tribala"


s.a mutat facebook.ul aici:>:cool::cool:
 

DeletedUser38023

Eu as vrea sa vad o poza cu Clarisima, Gaby, Gicu, Cavalleras, Chevyx.. E urat, la cat am spamat si am chatuit impreuna sa nu ne recunoastem daca ne vedem pe strada .. :D
 

DeletedUser

:( n-a fost vina mea , eu am fost luat ca din oala la modul 'vii ca e si clara in bucuresti' :(
 

DeletedUser38023

Bine, dar poate faceti si voi cumva sa satisfaceti ochiul meu.. si cred ca nu numai pe al meu .. :D

Fiti voi renasterea topicului asta! :D
 

DeletedUser

Membri online: 121 (22 Membri şi 99 Vizitatori)
Vezi cine este online
Cei mai mulţi utilizatori online au fost 2.299, la data de 12/17/07 la 17:57:53.
Chevyx, americangirl, anglesey, anisia, clarisima,

ce zici clara ? :p
mi-am remembarit ca dupa aia am vzt niste poze de la cafeaua aia , tu nu le ai ?
 

DeletedUser

poate in privat... la un moment dat, nu ar fi o problema sa ma prezint,.... insa pe forum, prefer sa-mi pastrez anonimatul :D
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Eu as vrea sa vad o poza cu Clarisima, Gaby, Gicu, Cavalleras, Chevyx.. E urat, la cat am spamat si am chatuit impreuna sa nu ne recunoastem daca ne vedem pe strada .. :D

Pe mine ma gasesti pe oricare avizier din fata unei sectii de politie acolo la Most Wanted ! hahahahah :)))))
 

DeletedUser

te gandesti sa incasezi vreo recompensa de pe urma lui :D??...

btw, ce mai face Ada?
 

DeletedUser38023

Pe mine ma gasesti pe oricare avizier din fata unei sectii de politie acolo la Most Wanted ! hahahahah :)))))

Am facut curat dupa tine, am rupt toate pozele tale cu most wanted din toate orasele.. :eek: Nu ti-a mai ramas niciuna fara most wanted si pentru aici? :D
 
Sus