Poze cu jucatorii

DeletedUser

:))))))))))))Si eu eram mai atenta la biblioteca :D recunosc de la o posta cele doua volume de Gai-Jin, absolut minunate :D urmatoarele doua, spre stanga sunt Cavalerii Crucii :))) si imi place si bradutul :)))

Biblioteca apartine dirigintei mele din liceu...profesoara de romana :)
 

DeletedUser

1043640.jpg


sa va sperii un pic:D:cool:

Esti faina maica
Aici urmeaza sa posteze adminii pozele de la Sinaia cu nemtii......... :rolleyes:
Cum negrule? Nu le-ai vazut pana acum? !!!!!!!!!!!!!
Iar in platoul emisiunii "Dansez cu tine" vine cel mai tanar membru de pe forum !
Habaaaaaaaaaaaaaaa doisprezeceee

x_8a64a27a.jpg

Ce ai cautat tu la emisiunea aia? Cred ca ai gresit studioul. Trebuia sa fi prezent la emisiunea lu' Iantu: Copii spun lucruri trasnite
 

DeletedUser23722

toti sunt de aceias parere cu tine,sunt sigura:D

p.s ptr "sensibilosi" eu glumesc!(aviz amatorilor)
 

DeletedUser40739

Nu ma complic sa postez ceva, vreau sa mai raman pe aici sa intretin o discutie pe seara.
Oricum rakanishu-le esti fotomodel.
 

DeletedUser

Nu ma complic sa postez ceva, vreau sa mai raman pe aici sa intretin o discutie pe seara.
Oricum rakanishu-le esti fotomodel.

Pfff...cu cine mai intretii tu discutii pe aici ma? Oricum discuti suficient pe skype...barem lasa lumea sa vada fotomodelul despre care vorbesti....sa moara copilasii mei de nu dau citat sa ne luam ban amn2...numai sa postezi tu primu' :)) :D
 

DeletedUser

Ce bafta aveti voi ca rahanu este in concediu!!!! Altfel va popea. Hai sa gasim un admin care sa ne popeasca pe toti . Care este recordul absolut la cele mai multe vacante date de un moderator/admin intro zi?!!! Eu cred ca ar trbeui sa existe unul. Numai din conturile mele banate PER DAY, ar putea lua trofeul zilei : CELE MAI MULTE VACANTE DARUITE INTRO ZI ....hahaha
Si zice-ti ca rahanu este fotomodel? Voi nu l-ati vazut despuiat . Cand au fost la Sinaia eu eram prin zona cu telescopul spatial sa-i spionez. I-am vazut pe toti cand faceau dus .Mutam telescopul de la o camera la alta ca faceau dus dupa ceas. 15 minute si apoi se oprea apa calda in camera 1. Mutau aia coloana in camera 2. Faceau dus la stropitoare . Cand mutau coloana , o mutau cu tot cu stropitoare ....hahaha
Pacat ca n-am avut Olympus-ul la mine ca va daruiam cu generozitate poze cu adminii sub dus ....hahaha
 
Sus