Poze cu Spedării

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

altii sunt mai draguti si mai superbi si mai minunati(asta era continuarea) :)

dsc00707q.jpg
ca de exemplu asa ca IMPARATU. TRAIASCA PARTIDU COMUNIST ROMAN CA MI-A OFERIT ONOAREA DE A PURTA CU MANDRIE COSTUMU DE SOIM AL PATRIEI.
Recunoasteti ca nick-ul Gabardin e cel mai impozant? Cand vede cineva Gabardin Babarditoru se gandeste la un mare imparat.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
avatarul si numele tau ma fac sa rad de 5 minute incontinuu
 

DeletedUser

=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
avatarul si numele tau ma fac sa rad de 5 minute incontinuu
VAL-jeane de acum sa mi te adresezi cuviincios cu apelativul alteta. Nu se cuvine ca un slujitor al curtii regala sa se amuze asa pe seama imparatului.
Uite vezi ce ai facut? M-ai enervat si drept urmare am sa apas pe butonul rosu.
 

DeletedUser

ti-a mai spus-o si ti-o repet
nu am asteptari de la copii semi*********
asa ca....
 

DeletedUser

nu imi spune asta ...
sisu are 155653254234234 conturi si pe toate zice ca nu e el , aseara primesc mesaj ca cica , vreau invitatie in trib nu sunt sisu si cica eu il cunosc pe sisu , dar nu stiu de unde stia ala acest lucru ,,,
 

DeletedUser

nu imi spune asta ...
sisu are 155653254234234 conturi si pe toate zice ca nu e el , aseara primesc mesaj ca cica , vreau invitatie in trib nu sunt sisu si cica eu il cunosc pe sisu , dar nu stiu de unde stia ala acest lucru ,,,

zoica se intoarce b3st?:s ca imi e dor de el....perry nu e sisu e un vecin alex aseara el ti-a dat mesaj de pe Sir...jucam in sid:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus