Poze cu Spedării

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser34906

mah , de ce sunteti rai? vai doamne ... a ajuns poza lui theory pe tot internetul? la toti speedari? :| omg ... lasatzi omul in pace ... daca eram in locu lui va daeam block cand imi cereatzi poza ... la ce va ajuta o poza inutila? si multi care primesc poze cu speedari le dau mai departe sau fac batjocura :D numai postati pozele lui theo ...
 

DeletedUser

woooooow mi-au vizitat orasul:)) ce aveti frate cu omul daca are o sora?va ofticati?L0st sapt asta pun poza cu tn o am la sat^^ sa vedem cum fac baietii cand dormeai in baie pe jos:))
 

DeletedUser

Ala nu-s eu =))...Si altii stiu ... :D...Deh si tu sti ...sa pun eu una cu tine ? ca rad astia cu fundu`=))..
 

DeletedUser

nu ca ti-am dat ignore... ! ...Lasa ca e baiat bun tavy cateodata se simte zeu asa la ora 00 : 30 da` ii trece in urmatoarele 5min...e mic si el.
 

DeletedUser

secret...nu il dau...asa ocazii speciale..daca aveti surori sa imi dati poze cu ele..rar
 

DeletedUser14245

secret...nu il dau...asa ocazii speciale..daca aveti surori sa imi dati poze cu ele..rar

sau te las aici...ca poate mai am
[6/12/2010 6:49:21 PM] XXXXXX`: nevoie
[6/12/2010 6:49:22 PM] *** Kowalsky aKa. T3dy? l-a blocat peXXXXX ***

nah am pus x ca sa ramana secret
eu ti am dat primu:p
 

DeletedUser14000

Ionutule ...inca o postare pe langa subiect si iti iau umbreluta de soare. Promit! :)
 

DeletedUser

2 imagini cu k1d crazy cel care zice ca ma rupe pe mine si pwned
ggggv.gif
 

DeletedUser34906

mda ... l-am mai vazut prin scoala pe k1d dar nu am vorbit vreodata cu el :)) ce culmea :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus